Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, rw30 napisał:

aha, czyli wrzucasz na forum info, że zarabiasz więcej niż 'Twój odpowiednik z Niemiec' (czy jakiego tam słowa użyłes, nie pamiętam), ale tak naprawdę, jak Cię ktoś zapytał,  to okazuje się że ten gość z Niemiec jest bibliotekarzem albo listonoszem. To możesz mi wytłumaczyć, bo jaki ch-uj i jako dowód na co podałeś w ogóle na forum tę informację? 

Nie napisałem nigdzie, że mój odpowiednik zawodowy. Możesz wskazać gdzie to napisałem?

Napisałem że znajomi Niemcy i Włosi zarabiają mniej, a to lepszy miernik od jakiejś tam średniej wedle której ja z psem mamy po 3 nogi(argumentu tego na pewno używał Vasquez, z tego co kojarzę Ignazz też kiedyś użył czegoś podobnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blackmagic napisał:

Czyli porownujesz jabłka i pomarańcze. No chyba że znajomy jest prawnikiem :)

z mojego doświadczenia różnica zarobków w pl i Niemczech czy Szwecji dla lekarzy to są krotności. Jak zresztą w prawie każdym zawodzie. Nawet biorąc siłę nabywcza pensji. Krotności 

Na etacie owszem. Sęk w tym że lekarz w Niemczech średnio zależnie od stażu pracy zarabia 5-10k euro miesięcznie, z czego singiel bez dzieci ma większość zabieranego w podatkach. 

Mieć jako lekarz w Polsce więcej niż 10 koła na rękę to nic trudnego. 

W skrócie Ignazzowych 200k miesięcznie nie zarabiam, ale daleko mi, bym robił wow na 5k euro brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Na etacie owszem. Sęk w tym że lekarz w Niemczech średnio zależnie od stażu pracy zarabia 5-10k euro miesięcznie, z czego singiel bez dzieci ma większość zabieranego w podatkach. 

Mieć jako lekarz w Polsce więcej niż 10 koła na rękę to nic trudnego. 

Ostrożnie z tym 10k bo ja za czysta spekulacje zaczynajac od 8k zostałem zlinczowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Ostrożnie z tym 10k bo ja za czysta spekulacje zaczynajac od 8k zostałem zlinczowany. 

masz na myśli tą 'czystą spekulację', która brzmiała mniej więcej tak: "jak nie zarabiasz co najmniej tyle i tyle to jesteś nieudacznikiem i nie masz prawa się mądrzyć w internecie'? (nie mówiąc że to 8k to był chyba koniec 'czystej spekulacji' jak nie zrozumiałeś w czym tkwił problem i zacząłeś zmniejszać kwotę?)

3 minuty temu, fluber napisał:

@RappaR to jest tylko przypomina skała możliwości zarobków w Polsce wg ignazza, także dziwie się że kłócicie się o coś w czym się zgadzacie;) 

Gdzie znalazłeś znak równości między 'A to minimum przyzwoitości dla B' a 'C może luźno zarobić D' ?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

 

Gdzie znalazłeś znak równości między 'A to minimum przyzwoitości dla B' a 'C może luźno zarobić D' ?

Dostrzegam płaszczyzny wspolne. W końcu fakt że 1/3 Niemców nie jest w stanie osiągnąć minimum przyzwoitości zarobkow Polaka w pewnej części pokrywa się z opinią Rappara;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

masz na myśli tą 'czystą spekulację', która brzmiała mniej więcej tak: "jak nie zarabiasz co najmniej tyle i tyle to jesteś nieudacznikiem i nie masz prawa się mądrzyć w internecie'? (nie mówiąc że to 8k to był chyba koniec 'czystej spekulacji' jak nie zrozumiałeś w czym tkwił problem i zacząłeś zmniejszać kwotę?)

Gdzie znalazłeś znak równości między 'A to minimum przyzwoitości dla B' a 'C może luźno zarobić D' ?

No jest znak równości. Jeżeli coś luźno można zarobić to może to być dla tych mało ambitnych minumum przyzwoitości. Ja pisałem o 8000 a Rapo o 10.000 tam jest jeszcze trochę luzu interpretacyjnego. ;) 

Teraz, fluber napisał:

Dostrzegam płaszczyzny wspolne. W końcu fakt że 1/3 Niemców nie jest w stanie osiągnąć minimum przyzwoitości zarobkow Polaka w pewnej części pokrywa się z opinią Rappara;) 

Połowa. Ta z NRD. 

1850 EUR to słyszałem ze takie są emerytury lub wyższe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

No jest znak równości. Jeżeli coś luźno można zarobić to może to być dla tych mało ambitnych minumum przyzwoitości. Ja pisałem o 8000 a Rapo o 10.000 tam jest jeszcze trochę luzu interpretacyjnego. ;) 

Czyli wykonywanie zawodu lekarza to minimum przyzwoitość w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.