Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, polskignom napisał:

Trudno się dziwic. Zawsze koszula bliższa ciału. Normalny ludzki odruch, bez względu na to jak bogate cv czy pełen portfel. 

No nie wiem. Już w pierwszym poście pisałem, że mój wpis dotyczy artystów którzy wciąż zarabiają a nie tych, którzy swojej pracy w ogóle wykonywać nie mogą. Nie bardzo też wiem w jaki sposób, przykładowy Kamil Bednarek może się podzielić swoim dofinansowaniem z chłopakami od nagłośnienia skoro występują oni jako oddzielna firma. Przecież lewych faktur nie będą wystawiać ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polskignom napisał:

No ale wiadomo, ze przedsiębiorcy w suvach to nie byli ci, którzy najbardziej dostali po dupie. Ale tam już Cię to nie interesowało ;). Na temat artystów się już wypowiadałem i ten pomysl i sam podział był żałosny (w ogole to wypłacili?) czy zrobili jakieś zmiany?

Znajdź moje wypowiedzi w tym temacie na temat tamtego protestu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sebastian napisał:

Serio ? Wolałbyś aby przyjechali z kilofami i porozpierdzielali witryny sklepów czy żeby wywalili obornik przed kancelarią sejmu ? 

 

Górnicy przyjeżdżający z kilfoami i twierdzący ,że to jest pokojowa demonstracja są tak samo wiarygodni jak przedsiębiorcy podjeżdżający SUVami z hasłem zostaliśmy bez środków do życia i prowadzenia biznesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tytułem : "Kapitał nie ma narodowości"

"Reinhard Petzold, który od 30 lat zajmuje się wprowadzaniem firm niemieckich na polski rynek, w jednej ze swoich wypowiedzi dla portalu kurt.digital powiedział, że "Niemcy zbudowały Polskę jako kraj taniej siły roboczej". W rozmowie z PAP mówił też, że niemieccy dystrybutorzy wykorzystują popyt Polaków na niemieckie towary i podnoszą ich ceny.

Petzold, który jest szefem Niemiecko-Polskiego Towarzystwa na Rzecz Współpracy Gospodarczej (DePoWi) powiedział dla niemieckiego portalu kurt.digital, że "Polacy zostali rozjechani przez kapitalizm. Również przez nas. Niemcy bardzo mocno przyczynili się do zmian w Polsce, tak by były one dla nas korzystne"

https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/8055812,niemiecki-ekspert-zbudowalismy-polske-jako-kraj-taniej-sily-roboczej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

jak chcą przekonać społeczeństwo że są bidulkami to tak

A jesteś pozytywnie pewien, że to było ich celem ? Przecież hasła mieli zupełnie inne. Są przedsiębiorcami - jeśli nie mieliby majątku to byliby wiarygodni chyba tylko dla Ciebie. Weź idź zawrzyj umowę na wykonanie czegoś za 2-3 mln podjeżdżając punto i pokazując, że jesteś spółką zoo za 5 tys. Oczywiście da się i tak, ale na wstępie zażądają od Ciebie ubezpieczenia lub gwarancji bankowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

A jesteś pozytywnie pewien, że to było ich celem ? Przecież hasła mieli zupełnie inne. Są przedsiębiorcami - jeśli nie mieliby majątku to byliby wiarygodni chyba tylko dla Ciebie. Weź idź zawrzyj umowę na wykonanie czegoś za 2-3 mln podjeżdżając punto i pokazując, że jesteś spółką zoo za 5 tys. Oczywiście da się i tak, ale na wstępie zażądają od Ciebie ubezpieczenia lub gwarancji bankowych. 

to oni tam pojechali zawierać umowy za 2-3 mln?

5 minut temu, Koelner napisał:

przekonać polskie społeczeństwo. u nas jest tekst "jebany ukradł" a nie " jak on to zrobił? też tak chce"

 

to oni tam jechali się chwalić 'sukcesem' czy narzekać na swoją ciężką sytuację?

i skoro nie potrafią trafić w potrzeby/nastroje społeczne (czyt. średnio ogarniają) to chyba faktycznie ukradli :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

przykro mi :(

to miłe z Twojej strony

30 minut temu, darkonza napisał:

Pod tytułem : "Kapitał nie ma narodowości"

"Reinhard Petzold, który od 30 lat zajmuje się wprowadzaniem firm niemieckich na polski rynek, w jednej ze swoich wypowiedzi dla portalu kurt.digital powiedział, że "Niemcy zbudowały Polskę jako kraj taniej siły roboczej". W rozmowie z PAP mówił też, że niemieccy dystrybutorzy wykorzystują popyt Polaków na niemieckie towary i podnoszą ich ceny.

Petzold, który jest szefem Niemiecko-Polskiego Towarzystwa na Rzecz Współpracy Gospodarczej (DePoWi) powiedział dla niemieckiego portalu kurt.digital, że "Polacy zostali rozjechani przez kapitalizm. Również przez nas. Niemcy bardzo mocno przyczynili się do zmian w Polsce, tak by były one dla nas korzystne"

https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/8055812,niemiecki-ekspert-zbudowalismy-polske-jako-kraj-taniej-sily-roboczej.html

Ludzie byli olśnieni i zaczęli kojarzyć m.in. niemieckie rzeczy z lepszą jakością" - wyjaśnia.

tia - to szczególnie widać na przykładzie samochodów gdzie mity z 90's (kiedy cała prasa motoryzacyjna w PL była niemiecka) do dziś są żywe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.