Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Ale o co chodzi??? 

o to że nie mam wielkiego zaufania do cytatów osób zmarłych w internecie - szczególnie takich których historia wyszukiwania sięga 2 tygodni

a jeszcze bardziej szczególnie jak są wklejane przez osoby pokroju vasqueza :) 

3 minuty temu, quevas napisał:

o ile Ty go przeprowadzałeś

daj źródło do tego swojego, bo ja zapomniałem!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wzrost-pkb-polski-w-iii-kw-2020-r/366n4lm

Są dobre wiadomości. Spełnia się ogółem jednak przepowiednia Wisławy Szymborskiej z jej ostatniego wywiadu przed śmiercią:

"Dojście do władzy Tuska w Brukseli skończy się katastrofą. Mam tylko nadzieję, że w Polsce wtedy rządy będzie sprawować Prawo i Sprawiedliwość pod światłym przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego, to jedyna nadzieja na minimalizację szkód."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 20:22, josephnba napisał:

Ziobro chce złożyć wniosek o delegalizację KPP 

To chyba pierwszy raz kiedy się z nim zgadzam 

Komunistów powinni karać finansowo za propagowanie zbrodniczego systemu tak jak robią to z faszyzmem

Kto mieczem wojuje od miecza zginie:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-05/delegalizacja-pis-i-komisja-sledcza-propozycje-romana-giertycha/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

A spodziewałeś się czego ?

Moim zdaniem to dobrze, że dwie najważniejsze osoby w państwie dyskutują z Orbanem. Wolałbyś tam Radka Sikorskiego ? 

Spodziewałem się, że najważniejsza osoba w państwie nie chodzi z maseczką na oczach 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, matek napisał:

Ekscekencja wie, że koronka może dostać się też oczami, proste wyjaśnienie. 

 

W dniu 24.11.2020 o 18:59, RappaR napisał:

Jeśli doktor prawa najlepszej polskiej uczelni

nosi maseczkę na oczach to oznacza, że tak się powinno ją nosić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, quevas napisał:

Czyli, węgierscy oligarchowie i polskie dzierżymordy, uwłaszczeni na majątku narodowym i funduszach unijnych, nadal będą pogrywać w kulki, ze śmiechem pokazując środkowy palec instytucjom, sądom i trybunałom europejskim, zadając dramatycznym tonem pytanie : "Co to takiego, ta praworządność ? My tego słowa nie znamy, więc jakże mielibyśmy ją łamać !".

 

Bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę jak świetnie PiS rządzi Polską, dobrze że powoli przejmują i podporządkuję swoim warunkom UE. Biorąc pod uwagę, jaki tam kryzys i zapaść, dobrze że pojawi się w końcu ktoś kto to zacznie ogarniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.