Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian napisał:

A myślałem, że kobietom ze strajku kobiet, bo tak wygląda jakbyś tam treści konsultował. 

Może Ty wyjaśnij secretowi, że jak będzie wierzył w oficjalne przekazy to może skończyć z jakimś Jozsefem Szajerem na plecach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ NAPRZÓD KLASO ROBOTNICZA!  

https://zrzutka.pl/2f9vhy  ❤️ 

4 minuty temu, jack napisał:

czyli jesteś na poziomie tvp?

to by się w sumie zgadzało, chociaż troszkę dziwi mnie ten coming out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

"Powolujac sie na blizej niezidentyfikowane zrodla". Czyli powielasz info od niezidentyfikowanych zrodel, a potem pouczasz goscia, ktory cytuje oficjalne info z prokuratury, ze nie powinien wierzyc co mu mowia oficjalne zrodla?

Absurd w vasquezowym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

nie wiem co to za ranking, ale na grafice mowa o tym,  że za dostępność oraz otwartość danych, więc do fałszowania nijak się to odnosi.

To chyba jednak Cię nie przekonam :). No trudno, jak dla mnie to spoko możesz wierzyć, ze dane są fałszowane :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polskignom napisał:

To chyba jednak Cię nie przekonam :). No trudno, jak dla mnie to spoko możesz wierzyć, ze dane są fałszowane :) 

pokaż wzór do tego rankingu, to ocenimy, czy jakoś odnosi się do fałszowania danych. jeśli tak, to wtedy mnie przekonasz*. jeśli nie, to zrobiłeś pustą wrzutkę ; ]

* zresztą to nie jest coś, to jakoś bardzo forsuję. po prostu w przypadku covid w polsce rząd na pewno manipuluje danymi, więc tylko sobie przypuszczam, że podobnie może być z gospodarczymi, bo wyglądają zbyt dobrze (tak, biorę również pod uwagę, że to mimo wszystko ekonomiczni geniusze i stąd ta zielona wyspa - choć w tym scenariuszu zastanawia mnie, jakim kosztem się to obywa, tj. czy rachunek będzie wystawiony za 5 lat, czy 10). skoro PiS to PRL bis, to też by nie zaskakiwało skąd czerpią wzory i pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lorak napisał:

pokaż wzór do tego rankingu, to ocenimy, czy jakoś odnosi się do fałszowania danych. jeśli tak, to wtedy mnie przekonasz*. jeśli nie, to zrobiłeś pustą wrzutkę ; ]

* zresztą to nie jest coś, to jakoś bardzo forsuję. po prostu w przypadku covid w polsce rząd na pewno manipuluje danymi, więc tylko sobie przypuszczam, że podobnie może być z gospodarczymi, bo wyglądają zbyt dobrze (tak, biorę również pod uwagę, że to mimo wszystko ekonomiczni geniusze i stąd ta zielona wyspa - choć w tym scenariuszu zastanawia mnie, jakim kosztem się to obywa, tj. czy rachunek będzie wystawiony za 5 lat, czy 10). skoro PiS to PRL bis, to też by nie zaskakiwało skąd czerpią wzory i pod tym względem.

O rany Lorak. Weź pls poczytaj co i jak robił pfr, co i jak robią inne kraje (masz opracowania oecd nt. pomocy). Popatrz co to mmt (nie jestem wielkim fanem tbh). Masz miliard tekstów różnych ekonomistów, których nie możesz nazwac pisowskimi. 
Ja wiem, ze polityka sprawia, ze tracimy zdrowy rozsądek. Ale fałszowanie danych, PRL bis. You’re better than that.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, lorak napisał:

a może nie jestem? weź to pod uwagę.

@polskignom

Na podstawie przypadku z Węgier i Litwy wysnuł tezę z według niego wystarczającą statystycznie próbką na temat kryptohomoseksualizmu wśród polskich homofobów :)

więc tutaj jak rzadko kiedy w ostatnich czasach przyznam mu rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, quevas napisał:

U nas pseudomedia, także Polsat, więcej mówią o "topniejącej frekwencji" trwających od 5 tygodni, w czasie pandemii, publicznych zgromadzeń w CAŁYM kraju, które odbywają się w szeregu miast i miejscowości, z udziałem milionów obywateli.

No ale te strajkujące miliony dalej będą zapisywać dzieci na religię. Żeby pokrzyczeć i ponarzekac to jak najbardziej, ale wykonać konkretne ruchy w kierunku tych którym pośrednio zawdzięczają obecne zaostrzenie kompromisu a to już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, darkonza napisał:

No ale te strajkujące miliony dalej będą zapisywać dzieci na religię. Żeby pokrzyczeć i ponarzekac to jak najbardziej, ale wykonać konkretne ruchy w kierunku tych którym pośrednio zawdzięczają obecne zaostrzenie kompromisu a to już nie.

Widzę, że jeszcze długo musisz się uczuć, mój bardzo młody padawanie..

Ludzie nie chcą pedofilów w kościele i nie lubią gdy kościół za bardzo wtrąca się do polityki ale jednocześnie większość chce aby ich dzieci wychowały się w wierze i wyznawały dobre wartości. A tak się składa, że o ile lewica chce tych pierwszych dwóch rzeczy tak wartości niesie gównianie i ludzie to wiedzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sebastian napisał:

Widzę, że jeszcze długo musisz się uczuć, mój bardzo młody padawanie..

Ludzie nie chcą pedofilów w kościele i nie lubią gdy kościół za bardzo wtrąca się do polityki ale jednocześnie większość chce aby ich dzieci wychowały się w wierze i wyznawały dobre wartości.

Dwójmyślenia mnie chcecie uczyć? Na to nie ma zgody. :)

Obecny rodzaj moralności (są inne) w którym usuwanie płodów to zbrodnia pochodzi bezpośrednio od kościoła, jego nauk,z lekcji religii na które dzieci chodzą. Gadanie ze te lekcje są fajne i narzekanie ze nowe podejscie do aborcji nie jest fajne to schizofrenia, no ale niech będzie delikatniej dwójmyslenie, nie uczcie mnie tego, a raczej sami zaprzestańcie :)

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.