Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

No to by było na tyle w temacie "opozycja zaproponowała" :)

Ale nie tylko on juz o tym wspominal z po.

Dla po to dobry scenariusz.

Z drugiej strony wyobraz sobie co by bylo gdyby teraz mkb miala 51% w sondazach, duda 16% a pis wprowadzil stan wyjatkowy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Z drugiej strony wyobraz sobie co by bylo gdyby teraz mkb miala 51% w sondazach, duda 16% a pis wprowadzil stan wyjatkowy;)

Daj spokój. 

Za chwilę zamiast masek z Chin przyleciałby samolot z podpaskami.

A w miejsce respiratorów, wpadliby zieloni inspiratorzy  z Rosji.

Ja wiem, że są tłumacze przysięgli, ale obawiam się, że nie daliby rady przy tej skali talentu.

 

Jak jestem apolityczny, tak cieszę się, że pewna grupa zadowala się w tej sytuacji dostępem do koryta.

I do wynalezienia szczepionki, niech tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, fluber napisał:

Ale nie tylko on juz o tym wspominal z po.

Dla po to dobry scenariusz.

Z drugiej strony wyobraz sobie co by bylo gdyby teraz mkb miala 51% w sondazach, duda 16% a pis wprowadzil stan wyjatkowy;)

No coś tam Grodzki wspominał o przedłużeniu kadencji, ale konkretów brak. Chęci dogadania się nie ma. Wojna totalna ze strony PO. Gdyby Kidawa miała 51% to ely3 i Zdzichy nawoływaliby do głosowania 10 maja a w TV leciałyby filmiki że Stuhrem  nie bądź głupi, idź na wybory ". W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

No coś tam Grodzki wspominał o przedłużeniu kadencji, ale konkretów brak. Chęci dogadania się nie ma. Wojna totalna ze strony PO. Gdyby Kidawa miała 51% to ely3 i Zdzichy nawoływaliby do głosowania 10 maja a w TV leciałyby filmiki że Stuhrem  nie bądź głupi, idź na wybory ". W

W życiu nie popierałem i nie mam zamiaru popierać Kidawy. Hamuj sobie więc takie wstawki, bo prowokujesz ciągle i zaczepiasz, a merytoryki zero. Pisz do mnie tylko jak będziesz miał cokolwiek wartościowego do napisania. W innym razie nie fatyguj mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Przykro mi. Nie wierze w szczerość tych słów. 

Myślę że niewiele osób popiera MKB. Za to pewnie sporo pojdzie na nia glosowac bo pomimo swojej mizerii ma najwieksze szanse na awans do 2 rundy poza PAD. Często głos nie jest równy poparciu w polityce - ja tam np. nigdy nie mialem kandydata którego bym popierał 

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, matek napisał:

Dziwne, że nikt nie zaproponował opcji głosowania przez profil zaufany. Tyle spraw można w ten sposób załatwić, a głupiego głosowania nie? 

skoro złożono tylko około 16m PIT przez internet, to znaczy, że sporo wyborców, zwłaszcza starszych, nie byłaby w stanie oddać w ten sposób głosu. a to szczególnie nie na rękę PiS, skoro jakieś 55% ludzi powyżej 60 lat to jego wyborcy.

18 minut temu, karpik napisał:

Nie byłoby to głosowanie tajne.

a jak z tą tajnością teraz? w sensie jak będzie zwracana karta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Dostaniesz kopertę zwrotną i wio na pocztę :)

To już oficjalne? Bo wczoraj Sasin nie wiedział jak będą odbierać głosy od osób 65+, a jednocześnie jest przekonany, że uda mu (to znaczy Poczcie Polskiej, która mu podlega) dostarczyć 30 mln pakietów wyborczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirwir napisał:

To już oficjalne? Bo wczoraj Sasin nie wiedział jak będą odbierać głosy od osób 65+, a jednocześnie jest przekonany, że uda mu (to znaczy Poczcie Polskiej, która mu podlega) dostarczyć 30 mln pakietów wyborczych.

może uda się dostarczyć, ale jak je odebrać? Będziemy się fatygować na pocztę i stać w 300 metrowej kolejce? Listonosze będą je zbierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Wczoraj mówili o wrzucaniu do skrzynek pocztowych

Tak to się odbywa. Polacy bądzcie otwarci na nowoczesność. 

Pan ekspert gospodarczy Palikot poniżej :

"Dostaliśmy ogromna pomoc z Unii wiec dlaczego nie kupujemy masek, testów i innego sprzętu? To stanowi tylko skromna cześć pomocy jaka dostajemy" 

 

41 minut temu, Koelner napisał:

może tym na górze nikt nie powiedział o istnieniu profilu :)

Przez profil można się dopisac do listy wyborców, to raz. Dwa, że obsługa tego profilu bywa ciężka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, P_K napisał:

może uda się dostarczyć, ale jak je odebrać? Będziemy się fatygować na pocztę i stać w 300 metrowej kolejce? Listonosze będą je zbierać?

Biorąc pod uwagę jak szybko teraz działa poczta to mam wątpliwości.

List polecony z Warszawy do Warszawy wysłany 11 czy 12 marca dotarł wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.