Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 
Cytat

 

Fragment artykułu Marka Kazubala w "Rzp" o aktywności ukraińskich służb wywiadowczych:
Nasi rozmówcy dodają, że najbardziej aktywne w Polsce są służby ukraińskie. One starają się rozpracowywać środowiska białoruskie i rosyjskie, ale też prowadzą np. werbunek wśród Ukraińców, którzy przyjechali do Polski. – Są namawiani do przekazywania wrażliwych danych. Mówiąc wprost: do wynoszenia informacji z polskich firm lub urzędów, w których są zatrudnieni – mówi oficer C. Z kilku niezależnych źródeł dowiadujemy się, że polskie prokuratury prowadzą śledztwa w sprawie szpiegostwa na rzecz państwa ukraińskiego. – Akty oskarżenia są utajniane przez prokuraturę, bo jakby nie mówić, to są nasi sojusznicy – słyszymy.
– Mamy sygnały, że ukraińskie służby starają się werbować Polaków, którzy jadą na Ukrainę z pomocą humanitarną czy misją biznesową – opisuje oficer D. Inny dodaje: Służby ukraińskie niekiedy działają pod fałszywą flagą „biało-czerwoną”. Posługują się też polskimi dokumentami. A kolejny tłumaczy, że aktywny w Polsce w widoczny sposób jest także wywiad niemiecki i francuski. Ten ostatni prowadzi – słyszymy – bardzo agresywne działania m.in. lobbingowe.

 

chyba na kazdej mozliwej plaszczyznie jestesmy rozgrywani prze ukr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://zero.pl/news/afera-w-szpitalu-poslanka-ko-wepchnela-sie-w-kolejke-na-wazne-badanie

Wypuścili chyba tylko dlatego, że Tusk wczoraj zapowiedział konsekwencje dla każdej osoby która się wepchnie poza kolejką, ale niezmiennie mnie szokuje jak szybko władza potrafi odkleić 

"Pani położna była potem wzywana przez dyrekcję szpitala do złożenia wyjaśnień – tylko dlatego, że jest członkinią partii – uważa Pępek.

Przyznaje, że dostała informację ze szpitala o tym, że wepchnęła się w kolejkę, ale ją zignorowała. Bo, jak wskazuje, płaci składki, więc badanie w szpitalu jej się należało."

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Straszna baba. Jeszcze jaka zawzięta. I w sumie powinna polecieć natychmiast ze swoim działaniem i robiąc robotę innym tylko utrudnia. 

Dla takiej gęby sałatki aż szkoda. 

Ale bogata, ponad 3 miliony majątku. Nie byle plebs 

1 godzinę temu, matek napisał(a):

 

 

Powinni mi podziękować za to że przyszłam, dobra jest;)

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

xDDDD

 

Małgorzata Pępek | TVP INFO

 

@ignazzowa nowoczesna Polska! ❤️ 

 

xDDDDD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Sorry ale co ona powiedziała?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dana_Rohrabacher

może i kradną tak jak PiS

ale jak przy tym wyglądają i się wysławiają!

@ignazz ma skompilowane asmry z wypowiedzi Małgosi!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Włączyłem teraz wywiad z tym Emilkiem u Stanowskiego a ten leci z teorią, że przez Dawidka ginęli ludzie na SOR i że niby ,,cały szpital'' o tym wiedział. Albo koleżka to drugi Macierewicz albo Dawidek to serio mocny bad guy. 

Gościu pół roku po studiach kierował sor w warszawskim szpitalu. Zdziwilbym się gdyby ktoś przez to nie umarł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop się obudził i dziwi, że część społeczeństwa ma zerowy szacunek do własnego kraju, szok. Jak mogą być inne komentarze skoro są ludzie głosujący na zdrajców własnego kraju? Jak mogą być inne komentarze, skoro są ludzie, którzy zamiast hymnu śpiewają ode do radosci i na wydarzenia patriotyczne idą z flaga unii europejskiej a osobie mówią, że nie są Polakami a obywatelami EU. Jak mogą być inne gdy są ludzie którzy głosują na polityków, którzy twierdzą, że śmierć kilku Polaków jest warta tego żeby w naszym kraju osiedliło się stado obcych kulturowo przybyszy...Nie wiem na co on się oburza przyznam szczerze. 

14 godzin temu, fluber napisał(a):

Ja chyba przegapiłem moment kiedy polityków platformy kompletnie pojebało 

W sensie uleciało ci z głowy co robili będąc ostatnio u władzy....acha

Syndrom sałatkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.