Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Protasiewicz niech nie przeinacza, bo Kierwinski go pozwie.

To przecież dziecko wie, że pisze się Messerschmitt.

Tyle było zachodu i lekcji typu für Deutschland w nieodżałowanych Wiadomościach, a ten i tak niedouczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jack napisał(a):

To ze uciekł to pikuś ktoś jeszcze pamięta tego żołnierza co spierdolil jakis czas temu?

Jezeli przytoczone wypowiedzi są prawdziwe to ja bawet nie wiem jak się do tego odnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

To ze uciekł to pikuś ktoś jeszcze pamięta tego żołnierza co spierdolil jakis czas temu?

Już nie żyje z tego co pamiętam

8 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Jezeli przytoczone wypowiedzi są prawdziwe to ja bawet nie wiem jak się do tego odnieść.

Ciekawe, że wybrał akurat Białoruś. Pewnie będzie tam przez jakiś czas cennym źródłem informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

A propos Białorusi to był ktoś kiedyś? Chodzi mi po głowie od dobrych 3 lat wyjazd między innymi do twierdzy brzeskiej ale trochę aktualnie sie boję :)

Był znajomy ostatnio u dziewczyny w Mińsku i mówił że spoko, więcej pytań o powód wjazdu było ze strony polskich pograniczników niż białoruskich.Ogólnie to mu się nawet podobało ale nigdy nie wiadomo jak może być następnym razem :D 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten baner ma już swoją historię.

I ciąg dalszy:

 ,,choć dyskusja w tym miejscu mogłaby się zakończyć, poseł od Hołowni postanowił brnąć dalej...

"Szanowna Pani Ewo - ja Pani zdjęcia na baner nie wybierałem. To Pani zdecydowała i cel Pani osiągnęła - jest dyskusja i ludzie komentują jak komentują. Moje skojarzenie było związane z chodzeniem za własnymi sprawami ale jak widzę komentarze to jestem w mniejszości. Miłego dnia"

– napisał.

I tutaj również Zajączkowska-Hernika pospieszyła z odpowiedzią. Dosadną.

"Ja wybierałam to zdjęcie, jest ładne, eleganckie i z klasą. W przeciwieństwie do pana"

– odparła."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

A propos Białorusi to był ktoś kiedyś?

Mojego wuja zszokowało, jak tam wszędzie jest czysto na ulicach. Ogólnie polecał (był przed covidem). Ja teraz bym nie jechał, jakoś czuję respekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spedzilem w grodnie kilka dni w tym sylwestra hahaha przed covidem,   w nowy rok sped na glownym placu z muzyka zachodnia XD , milicja dosyc szczegolowo sprawdzala czy nikt nie wnosi trunkow , po 24 fajerwerki i tp  . no troche dziwnie bylo , 2 duze hipermarkety na cale miasto w ktorych wszystko jest jak w polsce ,ceny porownywalne do naszych , uzywki duzo tansze , reszta troche drozsza ,  w mniejszych sklepach spozywczych polki puste ,  troche biednie , zadnych firmowych sklepow , ludzie poubierani na bazarach ,  bezdomnych/proszacych o pieniadze nie uswiadczylem , choojowo ale stabilnie , same miasto zadbane , zdaje sie ze na wszystko trzeba miec pozwolenie o ktore dosyc  trudno bo nawet bud z kebsem nie bylo , taki troche skansen.  benzyna i gaz  ponad 2 razy taniej niz u nas byly. 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.