Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, jack napisał:

Raczej europosłowie z PO nie są inicjatorami tych zapisów więc góra Gowin, co się nie cieszył, o ile byli za a nie wiem czy byli. 

Wreszcie w czymś się zgadzamy. Też uważam że platforma to partia która w UE przegłosuje wszystko co im każą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wreszcie w czymś się zgadzamy. Też uważam że platforma to partia która w UE przegłosuje wszystko co im każą.

A pis przyjmie więcej pakistanczykow niż chce ue, tylko będzie świrowalo przed swoim elektoratem obrońców niezależności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Reikai napisał:

A czy przypadkiem Pis nie przejal o wiele wiecej uchodzcow niz ktokolwiek inny pomimo swojej napinki anty? Mowie o czasach przed wojna.

https://idzpodprad.pl/aktualnosci/rzad-pis-przyjal-najwiecej-imigrantow-w-unii-europejskiej-ulotka-do-pobrania/

mocne zrodlo

w sumie dosc zabawne ze w nienawisci do pisu 'postepowcy' gotowi sa chwytac sie nawet srodowisk z okolicy Mariana Kowalskiego xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nie Twoim xD

Pierwszy artykuł który wyskoczył w necie, było wiele innych na innych stronach, dla mnie nawet Deltus może tworzyć taki artykuł jeśli jest na podstawie prawdziwych danych.

Ale jeśli fakty uderzają w pis, to tym gorzej dla faktów, trzeba przejść w xdekowanie i lolowanie, nie pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

mocne zrodlo

w sumie dosc zabawne ze w nienawisci do pisu 'postepowcy' gotowi sa chwytac sie nawet srodowisk z okolicy Mariana Kowalskiego xDDD

Dlaczego ostatnio prawie każdy twój post zaczyna się od: "w sumie dość zabawne", a kończy się "xDDDDDDD"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jack napisał:

A opozycja jest za? To chyba od rządu powinniśmy wymagać by załatwił tą sprawę z korzyścią dla Polski

Nie oczekuję od demokratycznej opozycji, że rozwiążą problem emigracji i relokacji. Ciekawi mnie jakie  będzie jej stanowisko wobec tego gorącego kartofla, który UE wrzucila jej w czasie zintensyfikowanej kampanii wyborczej. PiS dostał kolejny wygodny temat.

W ,,wiodącym programie informacyjnym" z 19 : 30 będzie to przedstawione tak: rząd sam przeciw wszystkim, jest jedynym głosem rozsądku w lewicowo - liberalnej unii. Pochwalą się, że zatrzymali szturm islamistów na granicy w Białowieży a Unia powinna o to samo zadbać na Śródziemnym, ale oczywiście nie potrafi.  Z wypowiedzi demokratycznej opozycji wybiorą  wypowiedzi lub tweety (napewno jakieś sie trafią), że Polska powinna podporządkować się dyrektywom. Dorzucą wypowiedź jakiegoś celebryty, który wypowie się niepochlebnie o milosierdziu chrzescijańskim Polaków, którzy nie chcą nielegalnych emigrantów. I w kontrze dorzucą obrazki z lutego 2022 z przyjęciem w Polsce uchodźców z Ukrainy. Koniec. Elektorat stały umocniony, a i może paru nowych dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Pierwszy artykuł który wyskoczył w necie, było wiele innych na innych stronach, dla mnie nawet Deltus może tworzyć taki artykuł jeśli jest na podstawie prawdziwych danych.

Ale jeśli fakty uderzają w pis, to tym gorzej dla faktów, trzeba przejść w xdekowanie i lolowanie, nie pierwszy raz.

to daj dane z tego eurostatu nt.

14 minut temu, Reikai napisał:

A pis przyjmie więcej pakistanczykow niż chce ue, tylko będzie świrowalo przed swoim elektoratem obrońców niezależności.

tego ze akurat pakistanczykow tylu przyjeto

czy ciezko ci ogarnac ze Ukraincy przyjezdzaja do Polski masowo juz od dawna? a ze przy okazjj kjlku imigrantow z dalszego wschodu LEGALNIE przyjedzie do PL to co za problem....a no tak Ty z ziomeczkami to 'Polska dla Polakow'  itd true xD

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Dlaczego ostatnio prawie każdy twój post zaczyna się od: "w sumie dość zabawne", a kończy się "xDDDDDDD"?

bo jestescie bardzo zabawni

czym sprawiacie mi wielka radosc

 

dziekuje! 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Reikai napisał:

A czy przypadkiem Pis nie przejal o wiele wiecej uchodzcow niz ktokolwiek inny pomimo swojej napinki anty? Mowie o czasach przed wojna.

https://idzpodprad.pl/aktualnosci/rzad-pis-przyjal-najwiecej-imigrantow-w-unii-europejskiej-ulotka-do-pobrania/

Oczywiście, od dawna rząd wyraża zgodę na pracę Ukraińców w Polsce i raczej nikt normalny z tego powodu nie narzeka.

PiS jest przeciwny przyjmowaniu narzuconych uchodźców na zasadzie przymusowej relokacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

to daj dane z tego eurostatu nt.

tego ze akurat pakistanczykow tylu przyjeto

czy ciezko ci ogarnac ze Ukraincy przyjezdzaja do Polski masowo juz od dawna? a ze przy okazjj kjlku imigrantow z dalszego wschodu LEGALNIE przyjedzie do PL to co za problem....a no tak Ty z ziomeczkami to 'Polska dla Polakow'  itd true xD

Eeee??

Ja nie mam problemu z tym, ze przyjmujemy ludzi ze wschodu do pracy, czy to Ukraincy czy nawet tych przyslowiowych Pakistanczykow. Ktos musi pracowac na emerytury, robic kebaby, jezdzic na uberze itd.

Mam problem z tym, ze pis robi z siebie obroncow polskich granic, wlasnie to co tak wysmiewasz i wmawiasz mi(lol), ze Polska dla Polakow, nie bedzie nam Unia zarzucala itd. a potem przyjmuja ich w pizdu. Propaganda dla swojego elektoratu zlozonego z emerytow i ludzi po podstawowce, ale jak widac i dla Julka. 

 

 

Teraz, fluber napisał:

Oczywiście, od dawna rząd wyraża zgodę na pracę Ukraińców w Polsce i raczej nikt normalny z tego powodu nie narzeka.

PiS jest przeciwny przyjmowaniu narzuconych uchodźców na zasadzie przymusowej relokacji

Nom, bronia sie przed przyjeciem ''20'' uchodzcow by potem przyjac ich ''40'' byle nie w porozumieniu z UE. Zawsze mieli leb do interesu.

 

 

1 minutę temu, julekstep napisał:

PiS - 'nie bedziemy przyjmowac nielegalnych migrantow'

Reikai - 'haha jasne dupa zbita! oszukaliscie! mam dowod - dane z legalnych procedur imigracyjnych!'

muzg rozje***y mocno xD

Eee 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Eeee??

Ja nie mam problemu z tym, ze przyjmujemy ludzi ze wschodu do pracy, czy to Ukraincy czy nawet tych przyslowiowych Pakistanczykow. Ktos musi pracowac na emerytury, robic kebaby, jezdzic na uberze itd.

Mam problem z tym, ze pis robi z siebie obroncow polskich granic, wlasnie to co tak wysmiewasz i wmawiasz mi(lol), ze Polska dla Polakow, nie bedzie nam Unia zarzucala itd. a potem przyjmuja ich w pizdu. Propaganda dla swojego elektoratu zlozonego z emerytow i ludzi po podstawowce, ale jak widac i dla Julka. 

 

 

Nom, bronia sie przed przyjeciem ''20'' uchodzcow by potem przyjac ich ''40'' byle nie w porozumieniu z UE. Zawsze mieli leb do interesu.

 

 

Eee 2?

mordo czy ty robisz z PiS jakichś narodowców co nikogo nigdy nie chcieli przez granice przepuścić?

Przecież od początku narracja PiSu jest - 'NIE DLA NIELEGALNYCH MIGRANTÓW' koniec

 

Ty wiesz w ogóle z czym Ty walczysz? Czy tak walczysz bo tak? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Oczywiście, od dawna rząd wyraża zgodę na pracę Ukraińców w Polsce i raczej nikt normalny z tego powodu nie narzeka.

PiS jest przeciwny przyjmowaniu narzuconych uchodźców na zasadzie przymusowej relokacji

Dlaczego większość państw się zgadza? Nie wiedza, że to zło wcielone? Że Ci ludzie są źli z natury? Że to, iż uciekają nie wynika z faktu, iż uciekają przed wojną? Dlaczego KK zbiera regularnie na ofiary z Aleppo i popiera przyjmowanie Syryjczyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

mordo czy ty robisz z PiS jakichś narodowców co nikogo nigdy nie chcieli przez granice przepuścić?

Przecież od początku narracja PiSu jest - 'NIE DLA NIELEGALNYCH MIGRANTÓW' koniec

 

Ty wiesz w ogóle z czym Ty walczysz? Czy tak walczysz bo tak? xD

Zabawne ze najwieksi obroncy Pisu nie maja za wiele wspolnego na codzien z ich elektoratem, nie znaja ich pogladow, ani nawet pogladow partii ktora wspieraja i tego, co mowia ich politycy :) 

btw nielegalni imigranci tez zwiekszyli sie za Pisu do czasu pandemii i to dwukrotnie. A to sa tylko dane stwierdzonych nielegalnych przypadkow, ciekawe ilu nie stwierdzono :)
unnamed-5-2.jpg?lm=621697C4
unnamed-4.jpg?lm=621697CE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

btw nielegalni imigranci tez zwiekszyli sie za Pisu do czasu pandemii i to dwukrotnie. A to sa tylko dane stwierdzonych nielegalnych przypadkow, ciekawe ilu nie stwierdzono :)
unnamed-5-2.jpg?lm=621697C4
unnamed-4.jpg?lm=621697CE

nom,  za PiSu się tak poprawiło że ludzie decydowali się na ryzyko byleby tylko tu przybyć, dzięki za info!

1 minutę temu, Reikai napisał:

Zabawne ze najwieksi obroncy Pisu nie maja za wiele wspolnego na codzien z ich elektoratem, nie znaja ich pogladow, ani nawet pogladow partii ktora wspieraja i tego, co mowia ich politycy :) 

jeden ze słynniejszych wywiadów z czasów afery migracyjnej (poszedł w świat mocno):

 

 

 

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Nielegalny imigrant to określenie regulowane prawnie? Czy określenie, z którym ktoś się rodzi i musi z nim umrzeć, bo tak?

wygoogluj se lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nom,  za PiSu się tak poprawiło że ludzie decydowali się na ryzyko byleby tylko tu przybyć, dzięki za info!

Xddd

I tak wlasnie wyglada swiat, w ktorym TVP za PO to to samo, co za Pisu.

Pis walczacy z nielegalna imigracja ktora wzrasta dwukrotnie za ich rzadow jest oznakiem jakosci rzadu, tego nie grali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.