Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co niedługo kolega Waszych pociech będzie jakiś Abdul albo Omer bo UE chce nam wcisnąć emigrantów bo jak nie to kara.
 

Oczywiście UE ma gdzieś , że mamy najwiecej uchodźców z Ukrainy i jakoś kary innym za brak ich przyjęcia nie wlepia. 
 

No i oczywiście Bruksela ma w dupie , że Polacy to nie Niemcy i tutaj ludzie nie maja na elektryki, jednak co się dziwić skoro UE rządzi Francja do spółki z Niemcami. 
 

Szkoda, że nasz rząd jest mocny w gębie tylko na własnym podwórku a już w Brukseli boi się odezwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

nie jest naturalną pozycją do spożywania posiłków

ale on tam przecież nie jadł . Przynajmniej ja tam iwdziałem tylko siedzącego psa 

 

Godzinę temu, fluber napisał:

Generalnie jak chcesz podróżować po świecie to adopcja psa nie jest najlepszym pomysłem 

gemralnie to uważasz ,że te konkretne są podróznikami co co 3 dni sa w innym miejscu. Czy chodzi ci o to ,ze mając psa nie można jeździć na wakcacje 2-3 razy w roku? Bo nie wiem jaki jest Twój punkt. 

Bo raz na jakiś czas lepiej brac psa w podóz niż go zostawiać w domu , hoteklu dla psów czy innym koncepcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Ely objawem miłości dla zwierzaka jest traktowanie go dobrze ale też traktowanie go jako zwierzaka.  Robienie szopek z ubieraniem i sadzaniem przy stole to próba uczłowieczania zwierzęcia, która z miłością do zwierzaka nie ma nic wspólnego. Ma za to wiele wspólnego z miłością własną właściciela.

Musisz zrozumieć, że wszyscy - poza Tobą - wyśmiewają właśnie takie traktowanie psa. Nikt nie mówi,  że psa nie można zabrać ze sobą na wycieczkę - ale już zabieranie psa do restauracji jest wysoce niestosowne i głupie bo inni nie muszę chcieć jeść w psim towarzystwie to raz a dwa, że są osoby uczulone i możesz zamienić ich pobyt w koszmar.  

To tak jak wchodzenie z psem do spożywczego.  

 

 

Są restauracje przyjazne psom gdzie nikt nikt nie ma pretensji że posadzisz go na krześle na dworze, nie raz tak robiłem bo mój bardzo się wyrywa jak siedzimy i nie widzę w tym nic złego jeśli: jest na to zgoda właścicieli knajpy, psu nie dzieje się krzywda ani nie przeszkadza to innym.W takim wypadku gdzie widzicie tutaj jakikolwiek problem? Problem jest jeśli pies jest traktowany jak człowiek i faktycznie nie jest to dla niego dobre a wręcz krzywdzące, niektórzy sami przesadzają pod tym względem ale to raczej z miłości do nich.Ja traktuje mojego jak najlepszego przyjaciela ale zasady muszą być przestrzegane.To co napisałem to pewnie jakaś herezja dla niektórych ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał:

ale on tam przecież nie jadł . Przynajmniej ja tam iwdziałem tylko siedzącego psa 

 

gemralnie to uważasz ,że te konkretne są podróznikami co co 3 dni sa w innym miejscu. Czy chodzi ci o to ,ze mając psa nie można jeździć na wakcacje 2-3 razy w roku? Bo nie wiem jaki jest Twój punkt. 

Bo raz na jakiś czas lepiej brac psa w podóz niż go zostawiać w domu , hoteklu dla psów czy innym koncepcie

Lepiej zostać z psem w domu niż wyjeżdżać za granicę 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sewer napisał:

Są restauracje przyjazne psom gdzie nikt nikt nie ma pretensji że posadzisz go na krześle na dworze, nie raz tak robiłem bo mój bardzo się wyrywa jak siedzimy i nie widzę w tym nic złego jeśli: jest na to zgoda właścicieli knajpy, psu nie dzieje się krzywda ani nie przeszkadza to innym.W takim wypadku gdzie widzicie tutaj jakikolwiek problem? Problem jest jeśli pies jest traktowany jak człowiek i faktycznie nie jest to dla niego dobre a wręcz krzywdzące, niektórzy sami przesadzają pod tym względem ale to raczej z miłości do nich.Ja traktuje mojego jak najlepszego przyjaciela ale zasady muszą być przestrzegane.To co napisałem to pewnie jakaś herezja dla niektórych ale cóż.

Jak ktoś robi taka restaurację to ok, nikomu nic do tego. Nadal jednak pozwalanie aby pies jadł z talerza stojącego na stoliku jest niewłaściwe. Tak jak zmuszanie psa do korzystania z krzesła gdzie nie jest to dla niego naturalne. 

Ja mam cztery psy i mają się świetnie. Spacerujemy, biegamy, są dobrze odkarmione i chyba szczęśliwe. Ale ze stołu nie jedzą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Jak ktoś robi taka restaurację to ok, nikomu nic do tego. Nadal jednak pozwalanie aby pies jadł z talerza stojącego na stoliku jest niewłaściwe. Tak jak zmuszanie psa do korzystania z krzesła gdzie nie jest to dla niego naturalne. 

Ja mam cztery psy i mają się świetnie. Spacerujemy, biegamy, są dobrze odkarmione i chyba szczęśliwe. Ale ze stołu nie jedzą.  

Nigdzie nie napisałem o jedzeniu ze stołu, też uważam to za przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem  UE zadbało, aby rządowi wzrosło w następnym ,,sondażu".

https://www.rmf24.pl/polityka/news-morawiecki-o-relokacji-uchodzcow-polska-nie-dopusci-do-przym,nId,6831090#crp_state=1

20K grzywny za nieprzyjęcie jednego specjalisty z tych napływających przez Śródziemne.

Teraz czekam na prośby TVP do demokratycznej opozycji o komentarz w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

A czy przypadkiem Pis nie przejal o wiele wiecej uchodzcow niz ktokolwiek inny pomimo swojej napinki anty? Mowie o czasach przed wojna.

https://idzpodprad.pl/aktualnosci/rzad-pis-przyjal-najwiecej-imigrantow-w-unii-europejskiej-ulotka-do-pobrania/

Tak, ale zrobili to tak nieudolnie, że nawet nie zyskali żadnych punktów w UE za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Platforma jest w EPP, a EPP jest za.

To trochę jak z tym że PiS jest odpowiedzialny za czarnka i Ziobrę.

Raczej europosłowie z PO nie są inicjatorami tych zapisów więc góra Gowin, co się nie cieszył, o ile byli za a nie wiem czy byli. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.