Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, RappaR napisał:

https://www.google.com/search?client=opera&q=OUN&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Nie dziwi mnie że się oburzasz na takie rzeczy. Ty od zawsze w kontrze 

Taka narracja onuc dzis, ten symbol + pierdolonto od dzikiego trenera, ktorego sluchaja Deltusie tego swiata. Teraz tez mowi sie, ze ukraincy wyjezdzaja do Ukrainy masowo na swieta, ''a niby taka wojna''. Straz graniczna mowi, ze wyjezdza 20-30k, czyli tyle ile codziennie na przestrzeni ostatnich 9 miesiecy. Ale na tik toku mowia, ze sa tlumy na granicach, wiec pewnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Taka narracja onuc dzis, ten symbol + pierdolonto od dzikiego trenera, ktorego sluchaja Deltusie tego swiata. Teraz tez mowi sie, ze ukraincy wyjezdzaja do Ukrainy masowo na swieta, ''a niby taka wojna''. Straz graniczna mowi, ze wyjezdza 20-30k, czyli tyle ile codziennie na przestrzeni ostatnich 9 miesiecy. Ale na tik toku mowia, ze sa tlumy na granicach, wiec pewnie tak jest.

Nie kliknąłeś w link :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2023 o 10:09, Koelner napisał:

Szabelkizm? Wojna trwa już rok i nie ma przesłanek abyśmy narażali swoją suwerenność oraz bezpieczeństwo przez pomoc. Mamy z tego same korzyści.

Szabelkizm to właśnie wymuszanie tych przeprosin w sytuacji gdzie Ukraina jest rujnowana przez wojnę -> zginęło już więcej Ukraińców niż polaków na Wołyniu. Ciężko mi jest sobie wyobrazić jakby Polska broniła się w 39'  bohatersko jak Ukraińcy teraz a my za pomoc byśmy wszystkich przepraszali dookoła. 

Media i politycy mnie nie obchodzą, każdy wie jak nienawidzę PiSu ale politykę zagraniczną prowadzi niemalże perfekcyjnie. Bardzo dobrze także wyszło przemówienie Dudy, który podkreślił rolę Kwaśniewskiego przy pomarańczowej rewolucji oraz nawet wspomniał że opozycja i wszystkie ugrupowania popierają taki kurs.

W takich momentach jestem dumny z klasy politycznej, że w trudnych chwilach podejmują dobre decyzję i jak mają się kłócić na szczeblu czy pedały mogą mieć dzieci to znaczy że u nas jest naprawdę bardzo dobrze i może dlatego jesteśmy tak dobrze rozwijającym się krajem na tle Europy i świata.

 

Serio? I ten Order dla Zelenskego tez byl potrzebny w tej perfekcyjnej polityce zagranicznej? Hmm zastanowmy sie plucie swoim w pysk i robienie dobrze innym taaaa to jest faktycznie mocny punkt naszej zagranicznej polityki.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o postulat Polski bez PiS. 

Mi chodzi, że chcą Rosję Nawalnego. Który chce granic z 1914 :D 

1 minutę temu, Wujek Wójcik napisał:

Serio? I ten Order dla Zelenskego tez byl potrzebny w tej perfekcyjnej polityke zagranicznej? Hmm zastanowmy sie plucie swoim w pysk i robienie dobrze innym taaaa to jest faktycznie mocny punkt naszej zagranicznej polityki.

Z ciekawości jak bardzo i zaciekle komentowałeś order dla Stewo Pendarowskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Mi nie chodzi o postulat Polski bez PiS. 

Mi chodzi, że chcą Rosję Nawalnego. Który chce granic z 1914 :D 

Z ciekawości jak bardzo i zaciekle komentowałeś order dla Stewo Pendarowskiego?

Stewa przy Zelenskym nic nie znaczy, ja nie jestem hejterem Zelenskyego (chociaz nie przyznalbym mu tego odznaczenia) tylko rozdawania takich odznaczen jak cukierkow ze sklepu. A nasz rzad i ten pajac Andrzejek tak sie zachowuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wujek Wójcik napisał:

Stewa przy Zelenskym nic nie znaczy, ja nie jestem hejterem Zelenskyego (chociaz nie przyznalbym mu tego odznaczenia) tylko rozdawania takich odznaczen jak cukierkow ze sklepu. A nasz rzad i ten pajac Andrzejek tak sie zachowuja.

Duda przyznał 14 z 85 orderów Orła Białego dla cudzoziemców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał:

Duda przyznał 14 z 85 orderów Orła Białego dla cudzoziemców 

Rappar od 10 minut placze ze smiechu z Twojego mema z Sasiadami w watku Smieszne dlatego nie podejme dyskusji, dzis pokonales mnie smiechem. Orderu Zelenskyemu i tak bym nie przyznal chocby mi w salonie Dagrasso postawil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.salon24.pl/newsroom/1295250,drozyzna-w-czechach-doradca-czeskiego-premiera-poleca-zakupy-w-polsce

Po ubiegłorocznym wzroście cen paliw i energii koalicyjny rząd Petra Fiali (ODS) nie może sobie poradzić z wysokimi cenami żywności. - Jedź na zakupy do Polski, jeśli martwisz się wysokimi cenami żywności - radził w weekend Stepan Krecek, doradca premiera Petra Fiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, RappaR napisał:

https://www.salon24.pl/newsroom/1295250,drozyzna-w-czechach-doradca-czeskiego-premiera-poleca-zakupy-w-polsce

Po ubiegłorocznym wzroście cen paliw i energii koalicyjny rząd Petra Fiali (ODS) nie może sobie poradzić z wysokimi cenami żywności. - Jedź na zakupy do Polski, jeśli martwisz się wysokimi cenami żywności - radził w weekend Stepan Krecek, doradca premiera Petra Fiali

Przyjadą taniej kupioną w Czech Skodą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.