Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Pablo81 napisał:

X wykorzystuje w nieetyczny/nielagalny sposob swoje stanowisko, zeby sie bogacic, min. poprzez nabywanie dzialek, na ktorych potem inwestowac bedzie spolka skarbu panstwa, co podniesie wartosc tych dzialek.

 

Gdzie tu są fakty?

2 godziny temu, fluber napisał:

Fakty są takie, że:

Były działki na Pomorzu, których prawo pierwokupu miał KOWR

KOWR zrezygnował z prawa pierwokupu działek

Działki trafiły na wolny rynek

Daniel Obajtek kupił je za cenę rynkową

Urząd wydał zgodę na zakup, podając w uzasadnieniu, że działka sąsiaduje z działką której właścicielem Obajtek był już znacznie wcześniej

Działka znajduje się w odległości 17 km od jednego z miejsc, gdzie planowane jest za kilkanaście lat otwarcie elektrowni atomowej

Prezesem KOWR jest człowiek, który kiedyś pracował w Orlenie.

Co pomijam?

A to pisze ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, matek napisał:

Mój ma się dobrze. Nie uczę się ukraińskiego, to ukraiński uczy się mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał:

Strasznie tragiczny ten wywiad, ogolnie nagonka na Mentzena sie zrobila ostra, a i Korwin pomogl jak zwykle sugerujac, ze mozliwa jest koalicja z pisem. Zaraz z tego duzego poparcia do wyborow moze sie troche uszczuplic.

https://wiadomosci.wp.pl/slawomir-mentzen-jestem-leniwym-lobbysta-6881890123549632a

Lol, gdyby Mentzen się nie zachowywał jak debil, to by ten wywiad nie wyglądał jak wygląda. 

Przecież to k**** się nadaje jako gotowiec do skeczu, nic przerabiać nie trzeba:

W ostatnich tygodniach dużo pan mówi o polityce i gospodarce. Ja chciałbym wrócić do pańskiego projektu sprzed czterech lat - tzw. 100 ustaw Mentzena. Przede wszystkim: dlaczego nie da się już znaleźć w internecie projektów tych ustaw?

Chyba hosting nam wygasł....

I tak nieszczęśliwie się popsuł, że narzędzia umożliwiające dostęp do archiwalnych wersji stron internetowych też nie pomogły odzyskać tych projektów?

Świadomie nic nie usuwałem. A za narzędzia różnych firm przecież nie odpowiadam.

Skoro popsuł się serwer albo wygasł hosting, Wirtualna Polska chętnie pomoże. Jeśli przekaże mi pan projekty tych ustaw w wersji papierowej, to je opublikujemy na naszych serwerach.

Niestety od chwili przygotowania tych projektów dwa albo nawet trzy razy się przeprowadzałem i nie mam ich w szufladach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Lol, gdyby Mentzen się nie zachowywał jak debil, to by ten wywiad nie wyglądał jak wygląda. 

Przecież to k**** się nadaje jako gotowiec do skeczu, nic przerabiać nie trzeba:

 

 

Tragedia po prostu, dawno nie widzialem takich strzalow w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.