Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reikai napisał:

Sławkowi jak innym skrajnym prawicowcom jest potrzebny bat nad głową zeby nie kusiło się rozwodzić. Lepiej zyc 30 lat w nietrafionym małżeństwie i marnować sobie życia.

Gdyby małżeństwa były nierozerwalne to nietrafionych małżeństw byłoby mniej bo by niewielu się pochopnie w taki kanał chcialo wpierdolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kcp78 napisał:

nie pieprz...

masz nieslychanie wysokie mniemanie o sobie, skoro jestes tier wyzej od mentzena. winszuje!...

swoja droga, widze, ze 'merytoryczni' pisowcy zapragneli sobie poglaskac ego. beka w c***...

Na studiach pojechałem na work and travel na Cypr

Był tam taki chłopak z Bangladeszu którego Polacy wcześniej nauczyli jednego zwrotu. I on ten zwrot powtarzał dość często 

Do ciebie pasuje idealnie 

Ssij jaja 

 

Btw nie jestem wyborcą PiSu i kazdy ci to potwierdzi 

7 minut temu, fluber napisał:

Im głupsza decyzja, tym rzadziej ja podejmują 

A ile razy słyszałeś o błędach młodości? 

Żadnych nie popełniłeś?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

 

A ile razy słyszałeś o błędach młodości? 

Żadnych nie popełniłeś?

Myślę że znacznie częściej ludzie podejmują racjonalne decyzję niż popełniają błędy młodości .

A ja przecież nie twierdzę że ludzie w ogole nie podejmują głupich decyzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Na studiach pojechałem na work and travel na Cypr

Był tam taki chłopak z Bangladeszu którego Polacy wcześniej nauczyli jednego zwrotu. I on ten zwrot powtarzał dość często 

Do ciebie pasuje idealnie 

Ssij jaja 

 

Btw nie jestem wyborcą PiSu i kazdy ci to potwierdzi 

 

sam sobie possij (widze, ze zainteresowanie sikawka ma glebsze podloze). a, ze nie jestes wyborca pis-u (nie pochlebiaj sobie!), to zdazylem zauwazyc. wyborcow pis-u, poza tym, ze maja 'wyjebane' na ekonomie (bo, albo, kompletnie jej nie rozumieja, albo, dezawuuja, niestety), cec***e, jednak, myslenie o polsce podmiotowe, ciebie cec***e 'bezmyslnosc'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Ja akurat tutaj go w ogóle nie rozumiem. Jak chcesz z kimś być do końca to nie potrzebujesz nierozerwalnych ślubów. 

No jak to? Przecież chodzi o to żeby ta druga osoba nie mogla się z Tobą rozwieść ( alimenty, podział majątku i te sprawy)

Teraz, Reikai napisał:

Ale często jest.

Ale rzadko się zdarza. Jaki procent decyzji które podjąłeś w tym tygodniu była głupia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No jak to? Przecież chodzi o to żeby ta druga osoba nie mogla się z Tobą rozwieść ( alimenty, podział majątku i te sprawy)

 

To może prowadzić do pewnych głupich nadużyć. Zostawmy tak jak jest. Zadbajmy raczej o edukację ludzi bo rozwodów jest zdecydowania za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

No jak to? Przecież chodzi o to żeby ta druga osoba nie mogla się z Tobą rozwieść ( alimenty, podział majątku i te sprawy)

Ale rzadko się zdarza. Jaki procent decyzji które podjąłeś w tym tygodniu była głupia?

Za mala skala tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Dlaczego? W ciągu dnia podejmujesz kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset decyzji. To duża próbka 

W ciagu dnia, to sie podejmuje decyzje czy podetrzesz sie prawa czy lewa reka, czy ze zjesz kurczaka czy wolowine po pracy, albo czy obejrzysz film X czy Y.

Decyzje dotyczace zycia, zwiazkow, pracy itd podejmuje sie na przestrzeni miesiecy, lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kcp78 napisał:

sam sobie possij (widze, ze zainteresowanie sikawka ma glebsze podloze). a, ze nie jestes wyborca pis-u (nie pochlebiaj sobie!), to zdazylem zauwazyc. wyborcow pis-u, poza tym, ze maja 'wyjebane' na ekonomie (bo, albo, kompletnie jej nie rozumieja, albo, dezawuuja, niestety), cec***e, jednak, myslenie o polsce podmiotowe, ciebie cec***e 'bezmyslnosc'...

Jak zwykle się mylisz 

 

Mnie cec***e głównie pogarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.