Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, starYfaN napisał:

Ja też nie mam pretensji o stan posiadania. Bawi mnie jedynie stan posiadania ala Putin. Na dobrą sprawę mieszkanie będzie dla niego prawem :) Może skończyły się dutki na nowe inwestycje. Czujesz ten poziom hipokryzji?

Czuję, czy ja kiedyś broniłem Tuska ? Ogólnie powinieneś już wiedzieć co o nich wszystkich sądzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Charles_Michel Obecny przewodniczący rady europejskiej. Proszę mi wymienić decyzje jakie zrobił na korzyść niemieckich zamiast belgijskich lub odwrotnie, dodatkowo polecam zapoznać się z narzędziami jakie posiada te stanowisko oraz kompetencjami lub zakresem obowiązku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie, nie liczymy rodziny, znajomych, sąsiadów, ani wszystkich mieszkańców Płocka 

A czemu? Jeszcze dzis Tuskowi liczyles zone.

Btw doczytalem i tam jest niezle xD
 

Cytat

Daniel Obajtek i jego matka są udziałowcami ERG Bieruń Folie od 2012 r. Obecnie akcje warte są kilka razy więcej.

Współwłaścicielem firmy jest Tomasz Bugaj, który ma także udział w firmie TT Plast. Z ujawnionych przez "Gazetę Wyborczą" taśm wynika, że tą spółką z tylnego siedzenia kierował Daniel Obajtek, choć jako wójt Pcimia nie mógł tego robić.

Z informacji "Newsweeka" wynika, że w ostatnich latach ERG Bieruń Folie otrzymał od państwa blisko 60 mln zł dotacji. Środki pochodzą głównie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz małopolskiego urzędu marszałkowskiego kontrolowanego przez PiS.

A chlop sie czepial kupionych mieszkan w rodzinnym miescie  i nazywal to oligarchia xD

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Liczymy przelewy, sprawozdania finansowe orlenu ktore nie zgadzaja sie z oficjalnymi pensjami, czy dodajemy tez bonusy typu budowa elektrowni w terenie, gdzie on ma dzialki?

Generalnie obajtek zarabia równowartość 50 pensji minimalnych, w 2010 prezes Orlenu zarabiał 180 pensji minimalnych. 

Jakbym układał dla Ciebie ankietę preferencji politycznych to bym zapytał czy wolisz żeby prezes Orlenu zarabiał 50 pensji minimalnych czy 180 pensji minimalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Reikai napisał:

xD

Peak Fluber z jego prowokacjami sie chowa

Nie. Staryfan ma całkowitą rację. Jak samemu inwestujesz w złoto a ludziom wokół mówisz, że to nieetyczne bo nie wolno mieć za dużo złota bo dla innych nie starczy to jesteś krętaczem, kłamczuchem i świnią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Generalnie obajtek zarabia równowartość 50 pensji minimalnych, w 2010 prezes Orlenu zarabiał 180 pensji minimalnych. 

Jakbym układał dla Ciebie ankietę preferencji politycznych to bym zapytał czy wolisz żeby prezes Orlenu zarabiał 50 pensji minimalnych czy 180 pensji minimalnych.

Chce zeby zarabial jak najwiecej, zeby nie musial odpierdalac walkow na boku. Moze jakby mu podniesli pensje, to by przestal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

A czemu? Jeszcze dzis Tuskowi liczyles zone.

Btw doczytalem i tam jest niezle xD
 

A chlop sie czepial kupionych mieszkan w rodzinnym miescie xD

Obajtek kupił w 2012 akcje które są teraz warte więcej? Wow. PiS rządzi nami dłużej niż myślałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Jeżeli żyjesz w kraju w którym jest 38 milionów ludzi, jest 15 milionów mieszkan i mówisz że każdy ma prawo do mieszkania? Poradzisz sobie sam z tą zagadką.

15 mln mieszkań + 5 mln domów jednorodzinnych = 20 mln lokali

20 mln lokali / 10 mln rodzin = 2 lokale ma KAŻDĄ rodzinę

Całkiem nieźle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

masz na myśli autopsję Twojej renomy jako szpeca od wszystkiego?

(btw. jeszcze 6 i nie starczy ci palców u rąk!)

Myślę, że zdajesz sobie sprawę, że nie o moją renomę chodzi :) A gdybym miał wybierać, niech ostatecznie będzie :) 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Przecież to żony...

 

13 minut temu, Reikai napisał:

Zony i mamy tez, ktora jako krawcowa kupuje udzialy w firmie za 800k?

 

10 minut temu, fluber napisał:

Nie, nie liczymy rodziny, znajomych, sąsiadów, ani wszystkich mieszkańców Płocka 

 

Forma rosnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.