Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja serio też nie mam na kogo głosować.

Nienawiść do konfy to chyba absolutnie jedyna rzecz z jaką mogę się zgodzić z Josephem

PO to nowoczesne, hipokrytyczne kurestwo, które jest jeszcze bardziej nieudolne niż PO, po prostu prawica nie ma dobrych dziennikarzy śledczych, sędzi i mediów po swojej stronie. Dość powiedzieć, że idioci powtarzają mantrę o zegarku Nowaka, a nie grube afery z podatkami i UŚ.

Hołownia to się nadaje na mem.

PSL w sumie najbliżej, ale to PSL

Lewica to rasistowskie i seksistowskie bydło od którego trzeba się trzymać z dala.

I jak bardzo mi się nie chce głosować na PiS, to obecnie najmniejsze zło

Ale wolałbym alternatywy albo by chociaż wypieprzyli SP ze swoich szeregów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Ja serio też nie mam na kogo głosować.

Nienawiść do konfy to chyba absolutnie jedyna rzecz z jaką mogę się zgodzić z Josephem

PO to nowoczesne, hipokrytyczne kurestwo, które jest jeszcze bardziej nieudolne niż PO, po prostu prawica nie ma dobrych dziennikarzy śledczych, sędzi i mediów po swojej stronie. Dość powiedzieć, że idioci powtarzają mantrę o zegarku Nowaka, a nie grube afery z podatkami i UŚ.

Hołownia to się nadaje na mem.

PSL w sumie najbliżej, ale to PSL

Lewica to rasistowskie i seksistowskie bydło od którego trzeba się trzymać z dala.

I jak bardzo mi się nie chce głosować na PiS, to obecnie najmniejsze zło

Ale wolałbym alternatywy albo by chociaż wypieprzyli SP ze swoich szeregów

Do pogrubionego fragmentu w pełni się z Tobą zgadzam.Na prawdę nie ma na kogo głosować, to jest nasza tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Czyli dalej udajemy, ze zlo w pisie to tylko i wylacznie SP?

Nie no, jeszcze Kaczyński szatan i Morawiecki smok.

Witajmy św Jerzego Tuska na białym koniu z lancą, by go ubił 

Obrazki z wizerunkiem Św. Jerzego

Rzadkie zdjęcie Tuska z czasów studenckich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Ja sobie machne jakis quiz przed wyborami/latarnik wyborczy i zaglosuje zgodnie z sumieniem na podstawie pogladow przy udzielaniu odpowiedzi na okreslone pytania, chyba nie ma lepszego wyjscia.

Sprytne, oddawać całą władzę w ręce osoby która ułożyła test.

Chcesz, mogę ja Ci ułożyć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Sprytne, oddawać całą władzę w ręce osoby która ułożyła test.

Chcesz, mogę ja Ci ułożyć :D 

Jesli 10 kandydatow odpowiada na pytania w najwazniejszych tematach swiatopogladowych i powiedzmy ich poglady beda sie pokrywac w 75% z moimi, to chyba nie ma lepszego wyjscia na zaglosowanie na kogos, z kim w wiekszosci sie zgadzam. Te pytania maja dosc szeroki zakres tematow, to nie jest debata w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Ale partii które są przeciwnikami zp jest dużo. Rozumiem że Tusk Cię przekonał że nikt inny nie jest przeciwko?

Platforma jest jedyną partią, która ma szansę odsunąć Złajdaczoną Prawicę od koryta, tu wyraźnie rysuje się polityczny duopol- dwie partie i plankton polityczny, który oprócz tego że odbierze cześć głosów to i tak nie ma szans na wygranie ,może tylko komuś zaszkodzić. Tusk to jest według mnie zgrana karta i powinien dla dobra kraju stanąć z boku i dopuścić do zmiany pokoleniowej w partii .,Nie dlatego żebym wierzył w wilka w niemieckiej skórze, dwie lewe niemieckie ręce, syna esesmana ,ale ma problem z zawyżoną samooceną i przerost ambicji , który może kosztować opozycję sporo głosów. A trzecia kadencja PiS to już system monopartyjny- powrót nowej rozmodlonej czarnej komuny , a niestety nasz naród nie ma tyle odwagi ile Żydzi i nie wyjdzie na ulice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Jesli 10 kandydatow odpowiada na pytania w najwazniejszych tematach swiatopogladowych i powiedzmy ich poglady beda sie pokrywac w 75% z moimi, to chyba nie ma lepszego wyjscia na zaglosowanie na kogos, z kim w wiekszosci sie zgadzam. Te pytania maja dosc szeroki zakres tematow, to nie jest debata w TVP.

Nom, tylko kto układa te pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Tusk kompromituje się w ostatnim czasie swoimi wypowiedziami to nigdy bym się tego nie spodziewał akurat a na pewno nie w takiej skali.Jasne jest czemu to robi i w jaką część społeczeństwa celuje ale to nie przyniesie żadnego efektu a jeszcze zaszkodzi, dramat.

I tak się człowiek odbija od każdej partii a tak na prawdę to już nie ma ochoty nawet patrzeć na te twarze tak szczerze, czuje zmęczenie materiału tymi absurdami ale takie jakiego nie miałem chyba nigdy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereotypowy wyborca PO nie istn....

Godzinę temu, mayor napisał:

Platforma jest jedyną partią, która ma szansę odsunąć Złajdaczoną Prawicę od koryta,

 

2 godziny temu, mayor napisał:

Ziobro będzie paszporty odbierał jak ktoś powie złe słowo na PiS 

xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Sewer napisał:

I tak się człowiek odbija od każdej partii a tak na prawdę to już nie ma ochoty nawet patrzeć na te twarze tak szczerze, czuje zmęczenie materiału tymi absurdami ale takie jakiego nie miałem chyba nigdy :) 

Z tego powodu prezydentem jest Andrzej Duda czyli noname i wystrugany z banana.

Platforma dała dupy po całości i nie była w stanie przez 8 lat wykreować jednej postaci, całkowicie nie czują społeczeństwa które jest poddańcze i potrzebuje autorytetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

A co to za znaczenie? Jeśli nie brzmią jak "dlaczego Tusk jest Niemcem i chce zlikwidować dodatki socjalne", to dla mnie może to nawet ktoś z pisu układać.

Oczywiście,  ze ma znaczenie. W debacie publicznej zbyt często pojawiają się tematy które realnie nie są istotne. Takie jak małżeństwa dla gejów, całkowita wolność lub zakaz aborcji, mąka z owadów itp. Niektóre z z bardzo ważnych tematów - jak walka z ociepleniem, są całkowicie spłycane - w zasadzie poważne dyskusje na ten temat są w mediach głównego nurtu nieobecne a w debatach polityków sprowadzane do absurdów. 

A całkowicie pomijalne są tematy ważne - na przykład przyszłość systemu emerytalnego. A przecież to jest temat który jest tak naprawdę głównym tematem bo to będzie rzutować na wysokość podatków i strukturę budżetu państwa. 

Tak więc pytania mają znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał:

Oczywiście,  ze ma znaczenie. W debacie publicznej zbyt często pojawiają się tematy które realnie nie są istotne. Takie jak małżeństwa dla gejów, całkowita wolność lub zakaz aborcji, mąka z owadów itp. Niektóre z z bardzo ważnych tematów - jak walka z ociepleniem, są całkowicie spłycane - w zasadzie poważne dyskusje na ten temat są w mediach głównego nurtu nieobecne a w debatach polityków sprowadzane do absurdów. 

A całkowicie pomijalne są tematy ważne - na przykład przyszłość systemu emerytalnego. A przecież to jest temat który jest tak naprawdę głównym tematem bo to będzie rzutować na wysokość podatków i strukturę budżetu państwa. 

Tak więc pytania mają znaczenie. 

Nie zrozumiales o co pytal Rappar, jasne ze pytania maja znaczenie, ale kto je uklada juz mam gdzies. A akurat w tych roznych latarnikach pytania o system emerytalny czy walke z ociepleniem sa obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.