Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RappaR napisał:

Aha. Ale luz, widzę, że Ci pasuje to, że PO publicznie kradnie za zgodą prokuratury, widzę luz :) 
I jeszcze bronisz, że mogli by więcej.
 

Nie bronię tylko twierdzę że są frajerami względem PiSu, my z @Sebastian nie bronimy PO ani w sumie ja nie hejtuje pisu za to - jak pisałem taka jest polityka w Polsce. byłbyś ministrem to teraz na legalu mógłbyś sobie wydawać publiczny hajs bez obsrania że ktoś Ci przyjebie paragrafem - istny raj i jak pisałem żałuje że nie mam legitymacji partyjnej pisu z niskim numerem 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Nie bronię tylko twierdzę że są frajerami względem PiSu, my z @Sebastian nie bronimy PO ani w sumie ja nie hejtuje pisu za to - jak pisałem taka jest polityka w Polsce. byłbyś ministrem to teraz na legalu mógłbyś sobie wydawać publiczny hajs bez obsrania że ktoś Ci przyjebie paragrafem - istny raj i jak pisałem żałuje że nie mam legitymacji partyjnej pisu z niskim numerem 

Jeszcze raz - jakie paragrafy przyjebano Nowakowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Ziobro z PISem rządzą dostatecznie długo by przynajmniej wystosować oskarżenia tym wszystkim złodziejom z PO. I? I miały być audyty i rozliczenia. I? I jajco 

Nowak Ciebie okradał, zrobił sobie prywatne dziwki na telefon z prokuratury i urzędu skarbowego, a Ty go bronisz

Antypis to stan umysłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Nowak Ciebie okradał, zrobił sobie prywatne dziwki na telefon z prokuratury i urzędu skarbowego, a Ty go bronisz

Antypis to stan umysłu 

Wskaż w którym miejscu bronię tego złodzieja Nowaka. Jak nie znajdziesz to przeproś. 

Pisiory to stan umysłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

 

No właśnie jajco. Bardzo się zdziwiłem, gdy spotkałem Nowaka pod Auchanem z siatką pełną alko w czasie, gdy podobno miał siedzieć.

Gdzie ta długa lista złodziei z zarzutami? O wyrokach nawet nie ma co wspominać bo wiadomo, klika.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RappaR napisał:

Nowak Ciebie okradał, zrobił sobie prywatne dziwki na telefon z prokuratury i urzędu skarbowego, a Ty go bronisz

Antypis to stan umysłu 

Nie mogę z Ciebie Rappar, serio. Ja napisałem, że Nowak poleciał za przekręty przy ustawianiu przetargów a T próbowałeś mnie ożenić z "zegarkiem" (który notabene aferę naprawdę rozpoczął bo Nowak zaczął się mętnie tłumaczyć  i wszystko mu się posypało) Teraz ludziom próbujesz wmówić, że afera Nowaka była większa niż to co dziś i że w ogóle oni afer PO nie dostrzegają tylko PiSu się czepiają. 

To co robisz to jest jakiś stan umysłu, serio. Ale dla PiSu ok, PiS potrzebuje takich ludzi jak Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sebastian napisał:

Nie mogę z Ciebie Rappar, serio. Ja napisałem, że Nowak poleciał za przekręty przy ustawianiu przetargów a T próbowałeś mnie ożenić z "zegarkiem" (który notabene aferę naprawdę rozpoczął bo Nowak zaczął się mętnie tłumaczyć  i wszystko mu się posypało) Teraz ludziom próbujesz wmówić, że afera Nowaka była większa niż to co dziś i że w ogóle oni afer PO nie dostrzegają tylko PiSu się czepiają. 

 A co ma kradzież pieniędzy na fakturach i następnie ustawianie do pionu ministerstwo, urząd skarbowy i prokuraturę do zegarka czy przetargów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

 A co ma kradzież pieniędzy na fakturach i następnie ustawianie do pionu ministerstwo, urząd skarbowy i prokuraturę do zegarka czy przetargów?

To, że od tego o czym ja piszę zaczęły się problemy Nowaka. No i na podsłuchach wyszło, że tak ustawiał do pionu, że aż się bał krzyżówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

widzicie, warto było wspierać prezesa zastępami policjantów, bo dzięki temu nawet po takiej akcji komendant jest kryty i to on jest pokrzywdzonym. polskiemu państwu to jednak bliżej do rosji czy jakichś afrykańskich krajów niż do zachodu.

Jak myślisz, ile byś dostał za przewiezienie granatnika(wersja dla elektoratu to głośnik xD) bez zgłoszenia tego nikomu a następnie pierdolniecie nim w miejscu pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Jak myślisz, ile byś dostał za przewiezienie granatnika(wersja dla elektoratu to głośnik xD) bez zgłoszenia tego nikomu a następnie pierdolniecie nim w miejscu pracy?

Od roku do 10 lat ale wziąwszy pod uwagę to że jej użył to górny zakres. Generalnie gdyby był cywilem miałby strasznie przejechane. Ale jest pisonariuszem więc albo nic się nie stanie albo go wywala bez dalszych koslnsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Od roku do 10 lat ale wziąwszy pod uwagę to że jej użył to górny zakres. Generalnie gdyby był cywilem miałby strasznie przejechane. Ale jest pisonariuszem więc albo nic się nie stanie albo go wywala bez dalszych koslnsekwencji.

Może jeszcze zostać odznaczony za uratowanie współpracowników przed odniesieniem ran w zamachu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.