Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał:

Mało wiesz, już chociażby to, że helfer nie odpowiednikiem stalowej, czy nawet salowej.

Zabolało, jak Ci powiedziałem, że po wyjeździe do Niemiec Mietek jest Twoim jedynym kolegą, oj zabolało :D 

Cieszy Cie mój ból (emotka na koncu)? To by potwierdzało, co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Czy Pan 'zadam konkretnych odpowiedzi' odpisal juz na to? xD

hahahhahah

ZAORANE ❤️

Przestań mentalny dziesiaciolatku się wypowiadać w kwestiach, o których nie masz pojęcia. Czytaj posty wyżej. Od sprzątania są Helferzy (ludzie, którzy skończyli tylko 1 rok szkoły pielęgniarskiej lub nie mają nostryfikacji dyplomu). Zresztą po co ja to piszę? Ty i tak wiesz lepiej, bo na śmiesznych filmikach na YT widziałeś (twoje okno na swiat) albo na zmywaku w GB słyszałeś.

Wiem, że rola wioskowego glupka obliguje Cie do wstawiania miliona emotikonek i pisania nie na temat, ale daruj już sobie. Jak zawsze piszesz z jednym, a za chwile jest już trzech. Nikt inny nie pisze w tym temacie, bo ma dość twoich bezmyślnych komentarzy i odpowiedzi nie na temat.

Myślisz, że mnie sprowokujesz, żeby twój kompan mógł zrobić donosik? No raczej nie. Więc idź tam sobie pograj w jakąś gierkę czy posłuchaj Disco Polo. Albo ponasmiewaj się z alkoholików z lekkim niedorowojem umysłowym.

 

A i czekam na twój infantylny komentarz o Niemcach. 

 

Zaczęło się od parytetu nabywczego, ale z totalnego braku argumentów znowu zrobił się śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha miales racje @RappaR xD

ale w sumie nie dziwota, jakbym byl pomogerem u Helmuta to tez bym byl sfrustrowany w opor....a tu jeszcze na forum oranko 😕

6 minut temu, Pablo81 napisał:

Myślisz, że mnie sprowokujesz

mordko, piszesz to w poscie w ktorym mnie x razy obrazasz (czy tam probujesz)

ja nie musze myslec, ja wiem xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

haha miales racje @RappaR xD

ale w sumie nie dziwota, jakbym byl pomogerem u Helmuta to tez bym byl sfrustrowany w opor....a tu jeszcze na forum oranko 😕

mordko, piszesz to w poscie w ktorym mnie x razy obrazasz

ja nie musze myslec, ja wiem xD

Pomagierem?

Po raz 100 piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia. Prawda jest dla Ciebie relatywna, a w zasadzie nie ma dla Ciebie znaczenia. Myślisz, że jesteś na konferencji przed galą Fame MMA i tak prowadzisz dyskusję. Ciągle "zaorany" i milion emotek i lolów.

Dlaczego czujesz się obrażony? Nie napisałem, że jesteś, a że zachowujesz się jak. Ty piszesz, że ja jestem. Ale czego wymagać... Tak samo jak nie wiesz, że ktoś może publikować coś na czyichś łamach, jak i ktoś może publikować czyjąś pracę na swoich łamach. Ale zamiast się zastanowić, wolisz pisać po 100x lol, zaorany itp.

 

I serio nie rozumiem, dokąd zmierza ta dyskusja.

1. Teza: Niemcy nie mają kasy na prezenty - źle się dzieje w De.

2. Niemiec ma dużo wyższa siłę nabywczą jak Polak. Pokazane badania.

3. Seria postów zupełnie nie na temat.

I nie jestem pierwsza, ani dziesiąta osoba na forum, która zwraca uwagę, na twój infantylny sposób pisania, przy braku argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Tak samo jak nie wiesz, że ktoś może publikować coś na czyichś łamach, jak i ktoś może publikować czyjąś pracę na swoich łamach.

czo?!? xD

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

I nie jestem pierwsza, ani dziesiąta osoba na forum, która zwraca uwagę, na twój infantylny sposób pisania, przy braku argumentów.

tu akurat napisales prawde (w koncu!)

na oko jestes jakis czwarty-piaty xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

 

1. Teza: Niemcy nie mają kasy na prezenty - źle się dzieje w De.

Podano fakt, z czym chcesz dyskutować?

9 minut temu, Pablo81 napisał:

2. Niemiec ma dużo wyższa siłę nabywczą jak Polak. Pokazane badania.

 

Z 10 razy dyskutowano już, że przeciętny mieszkaniec Niemiec ma 50% większą siłę nabywczą od przeciętnego Polaka(co nie oznacza wcale, że każdego w Niemczech stać na więcej niż w Polsce).

Jako, że oba te fakty są w zasadzie samowystarczalne, to nie było o czym rozmawiać dalej, więc @Pablo81 wrócił do wyzwisk, pozostaje czekać, aż jego wsparcie duchowe @Koelner przyjdzie z pomocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał:

 

I serio nie rozumiem, dokąd zmierza ta dyskusja.

1. Teza: Niemcy nie mają kasy na prezenty - źle się dzieje w De.

2. Niemiec ma dużo wyższa siłę nabywczą jak Polak. Pokazane badania.

3. Seria postów zupełnie nie na temat.

I nie jestem pierwsza, ani dziesiąta osoba na forum, która zwraca uwagę, na twój infantylny sposób pisania, przy braku argumentów.

Ja miałem akurat na myśli że rosną tam nierówności społeczne i jest duża grupa biednych osób ( dane z bezdomności wcześniej przytaczane, skrajne ubóstwo, prezenty na święta), a nie że Niemiec jest średnio biedny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

 

Jako, że oba te fakty są w zasadzie samowystarczalne, to nie było o czym rozmawiać dalej, więc @Pablo81 wrócił do wyzwisk, pozostaje czekać, aż jego wsparcie duchowe @Koelner przyjdzie z pomocą

dyskusja jest poniżej już i tak mojego niskiego poziomu, dlatego nie chce mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

dyskusja jest poniżej już i tak mojego niskiego poziomu, dlatego nie chce mi się :)

E tam. Miałes czasami niższy. Tylko się wypalileś walką z Hydrą. Jeszcze ta simka doszła i jest dramat. Tylko flubera ruszasz.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał:

Teza: Niemcy nie mają kasy na prezenty - źle się dzieje w De

Janusz tam napisał, że nie kupują prezentów, a nie że nie mają kasy na prezenty.

Może po prostu mają już tyłu kozojebców nie obchodzących świąt, że ta statystyka wyszła tak wysoko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

DYGASZ!

Twoja stara mówiła że Tobie już nie

14 minut temu, Pablo81 napisał:

E tam. Miałes czasami niższy. Tylko się wypalileś walką z Hydrą. Jeszcze ta simka doszła i jest dramat. Tylko flubera ruszasz.

jego już też nie ruszam bo same jego wypowiedzi tylko wystawiają o nim świadectwo

15 minut temu, matek napisał:

Janusz tam napisał, że nie kupują prezentów, a nie że nie mają kasy na prezenty.

Może po prostu mają już tyłu kozojebców nie obchodzących świąt, że ta statystyka wyszła tak wysoko? 

Niemiec jest oszczędny - wesel też nie organizuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.