Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

Fluber stwierdził ze bronimy tu alkoholików gdy nie popieramy przepisu o konfiskacie. Tłumaczyłem wielokrotnie w czyn rzecz. 
Tak samo jak kwestia zabezpieczenia sądowego. 

Że wykazujecie się wyrozumiałościa wobec nich. 

Np poprzez Twoje pisanie o chorobie. Chociaż nie ma ona nic wspólnego z siadaniem za kierownicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ale jeżeli sąd zaklepał 708 tysięcy na ten cel, to jest to zwykle złodziejstwo. Nie wiem czego tu jeszcze można bronić

Sąd mial podstawę by to zrobić bo takie dokumenty zostały przedstawione. Nie wiem Czemu bronisz głupoty Kaczyńśkiego ,który mógł samemu przeprosic za małe pieniadze ale wolał tego nie robić bo uznał ,że jest ponad prawem i teraz musi zwrócić koszta Sikorskiemu. To znaczy ,może się odwołać , moze kwestionować wyoskośc itd. Sąd nie kazał mu płacić 700 tys ale uznał ,ze tyle Sikorski poniósł bo takie pokazał dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Przecież to jest druga sprawa. Pierwszy wyrok brzmiał ,by Kaczyński zamieścił przeprosiny. Skoro tego nie chciał zrobić to Sikorski może to zrobić w jego imieniu. I wtedy moze sobie pójść w najdroższą opcję bo prawo tego nie zabrania.

W tej sprawie możemy co najwyżej mówić o zacietrzewieniu Kaczyńskiego który nie chciał przeprosić ( a mógł to zrobić za sporo sporo mniej - takie przeporisny na portalu kosztuje bliżej 20--30 tys  w najtańszej opcji ( nie umieszczałem przeprosin ale jako firma coś w tym stylu wiec mniej więcej wiem ile to kosztuje a w2020 zakładam ,że kosztowało jeszcze mniej)

Co najwyże możesz krytykować głupotę Jarka bo mógł zrobić coś tanio a teraz musi płacić dużo. To tylko i wyłącznie jego wina bo pierwszy wyrok mówił tylko o przeprosinach. A teraz jest zabezpieczenie na podstawie dokumentów i kosztów poniesionych przez Sikorskiego w tej sprawie

Sikorski sam wrzucił na twittera że koszt przeprosin to 46 tysięcy. Wrzucałem tu tego twitta. 

Jeżeli sad klepie przeprosiny za 708 tysięcy to kolejnego dnia ten sąd powinien zmienić pracę. 

Teraz, ely3 napisał:

Sąd mial podstawę by to zrobić bo takie dokumenty zostały przedstawione. Nie wiem Czemu bronisz głupoty Kaczyńśkiego ,który mógł samemu przeprosic za małe pieniadze ale wolał tego nie robić bo uznał ,że jest ponad prawem i teraz musi zwrócić koszta Sikorskiemu. To znaczy ,może się odwołać , moze kwestionować wyoskośc itd. Sąd nie kazał mu płacić 700 tys ale uznał ,ze tyle Sikorski poniósł bo takie pokazał dokumenty

Przeciez tych przeprosin nikt nie kupił i nikt nie opublikował. Czemu piszesz że Sikorski poniósł takie koszty skoro tych przeprosin nie ma? Skąd masz informacje że zostały zakupione i opublikowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Sikorski sam wrzucił na twittera że koszt przeprosin to 46 tysięcy. Wrzucałem tu tego twitta. 

Bo gdyby Kaczyński to zrobił sam to by go wyniosło nawet mniej

 

Teraz, fluber napisał:

Jeżeli sad klepie przeprosiny za 708 tysięcy to kolejnego dnia ten sąd powinien zmienić pracę. 

Bo możesz wykupić takie przeprosiny i za taką kwotę. Kwestia jak długo ma być na pierwszej stronie. Jak ma byc pozycjonowane. Czy ma być tylko tytuł wudoczny czy też być zdjęcie. Jest spora rozpietość. Sąd zaklepał bo taki dostał dokument. Sikorski poszedł w maxa bo uznał nie złamał prawa . Obrońca Kaczyńskiego ma prawo kwestionować czy akurat taka najdroższa froma była zasadna ale to na kolejnym etapie. Na tym sąd zabezpiecyzł roszczenia ( zakładam ,ze na podstawie faktury lub umowy bo szczegółów nie znam)

Jako firma akurat nie na Onecie mogliśmy to samo ogłoszenie wykupić od 25 do 500tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Dziwne. Myślałem że zrobisz scenę że ktoś chce mu zabrać skalpel i złamać święte prawo własności

Skalpel nie należy do chirurga 

Pomyślcie o tym inaczej 

708 tysięcy Kaczyńskiego w skarbie państwa opłaci parę 500plus 

 

A poważnie to ochrona na którą łożymy żeby kawaler czyli się bezpieczny wychodzi w skali roku duuuzo więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Nie to jest sumą zabezpieczona na poczet i nigdzie nie jest chyba napisane że całość ma iść na ten cel 

 

A na co ma iść? Na pizze z dowozem przez BORowców? 

Teraz, josephnba napisał:

Zresztą mogę żyć z myślą że Kaczyński zapłaci za coś ekstra, my przez jego wyskoki płacimy tak od 7 lat 

Kalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

A na co ma iść? Na pizze z dowozem przez BORowców? 

Moze na kordon policji blokujący całą ulicę 🤔

3 minuty temu, fluber napisał:

 

Kalizm

Chuizm

Mogę zrozumieć że Jarka boli fakt, ze musi za coś zapłacić z własnej kieszeni, nie robi tego od przeszło 20 lat. 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Moze na kordon policji blokujący całą ulicę 🤔

Za to powinna płacić babcia kasia i spółka. 

Ale jak sprawa trafia do sądu to się okazuje ze tym furiatom przez których policja zamiast robić cos sensownego, pilnuje żeby nie zajebali Kaczyńskiego, zamiast zajebać drogie mandaty to jeszcze każe wypłacac dodatkową kaske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Za to powinna płacić babcia kasia i spółka. 

Ale jak sprawa trafia do sądu to się okazuje ze tym furiatom przez których policja zamiast robić cos sensownego, pilnuje żeby nie zajebali Kaczyńskiego, zamiast zajebać drogie mandaty to jeszcze każe wypłacac dodatkową kaske

Czyli wg ciebie potrzeba było kilkuset funkcjonariuszy prewencji w pełnym rynsztunku do rozgonienia babci Kasi i innych odklejencow? 

Mniejsze siły na narodowców czy antife rzucają czasami

Tak samo jak państwo powinno płacić po ok 100tys zł miesięcznie na ochronę szeregowego posła?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

Czyli wg ciebie potrzeba było kilkuset funkcjonariuszy prewencji w pełnym rynsztunku do rozgonienia babci Kasi i innych odklejencow? 

Mniejsze siły na narodowców czy antife rzucają czasami

Tak samo jak państwo powinno płacić po ok 100tys zł miesięcznie na ochronę szeregowego posła?  

Miej pretensje do tych świrów co chcą tego szeregowego posła rozpi*****ić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Miej pretensje do tych świrów co chcą tego szeregowego posła rozpi*****ić

A ty miej pretensje do tego szeregowego posła że nie wykonał wyroku sądu i teraz musi bulic  

 

Widać zabieg Kaczyńskiego się udał, udało mu się wmówić ludziom że potrzebuje takiej ochrony przez grupa wkurwionych aktywistek 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

Tak samo jak państwo powinno płacić po ok 100tys zł miesięcznie na ochronę szeregowego posła?  

Co w tym dziwnego ze Panstwo zapewnia ochrone fukcjonariuszowi publicznemu pod ktorego adresem codziennie leca setki grozb - w tym zapewne tez od osob pokroju Ryszarda Cyby?

Skonczycie z hejtem to zapewne nie bedzie uzasadnienia dla takich srodkow ostroznosci 🤷‍♂️

dzieki mordki ze przez Was (szeroko pojety antypis) trzeba w ten sposob marnowac publiczne pieniadze

DANKE DOJCZLAND! 🤭

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.