Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dajcie spokój z tym wjazdem osobistym bo obaj w imię Kaczyńskiego obrażacie realnych userow forum nba gdzie bliżej wam do nich niż do Kaczyńskiego. I darujcie sobie to tłumaczenie co się wydarzyło w sądzie bo każdy to ogarnia. I dalej twierdze ze ważniejsze jest dla mnie zachowanie i buta Kaczyńskiego który daje przykład jako ten co podobno rządzi Polska niż te różnice kursów faktur. 
 

kolejny raz rozmywacie meritum bo istota jest to ze Kaczyński nadal nie przeprosił. Czy zapłaci za upór tyle czy tyle to już jest w tym przypadku mniej istotne biorąc pod uwagę skąd on może mieć pieniądze na ten rachunek. 

Tymi przytykami o Wietnamie czy pracy chronionej jesteście prymitywni a szczycicie się tu na forum wyższym wykształceniem. 

W imię oczywiście Kaczyńskiego w sumie. 

Eksperci od wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Panowie dajcie spokój z tym wjazdem osobistym bo obaj w imię Kaczyńskiego obrażacie realnych userow forum nba gdzie bliżej wam do nich niż do Kaczyńskiego. 

W imię oczywiście Kaczyńskiego w sumie. 

Czy to jest jakaś próba wyprowadzenia kogoś z równowagi, czy to tak na serio? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Czy to jest jakaś próba wyprowadzenia kogoś z równowagi, czy to tak na serio? 

Pisząc o Kaczyńskim nie może być serio. Jedyne co w temacie Kaczyńskiego jest poważne to to ze facet jest poważnie chory oceniając go po tym co mówi publicznie. 

Czyli na serio

 

 

nie bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

 

kolejny raz rozmywacie meritum bo istota jest to ze Kaczyński nadal nie przeprosił. Czy zapłaci za upór tyle czy tyle to już jest w tym przypadku mniej istotne biorąc pod uwagę skąd on może mieć pieniądze na ten rachunek. 

Meritum jest takie że skoro Jarkowi można z dupy zasadzić zabranie 700 tysięcy złotych, to pomysł co mogą zrobić z Tobą, czy ze mną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Meritum jest takie że skoro Jarkowi można z dupy zasadzić zabranie 700 tysięcy złotych, to pomysł co mogą zrobić z Tobą, czy ze mną. 

Zdaje sobie z tego sprawę dlatego nie stać mnie na lekceważenie prawa. A prawomocnego wyroku sądu tym bardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Pisząc o Kaczyńskim nie może być serio. Jedyne co w temacie Kaczyńskiego jest poważne to to ze facet jest poważnie chory oceniając go po tym co mówi publicznie. 

Czyli na serio

 

 

nie bardzo 

Też podejrzewam Kaczyńskiego o poważną chorobę, nie zmienia to faktu, że istnieją jego przeciwnicy, którzy mają ekstremalnie niskie IQ dysponujące ich tylko do wykonywania bardzo prostych prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Pisząc o Kaczyńskim nie może być serio. Jedyne co w temacie Kaczyńskiego jest poważne to to ze facet jest poważnie chory oceniając go po tym co mówi publicznie. 

Czyli na serio

 

 

nie bardzo 

Zasadzenie 700 tysięcy choremu starcowi, który nie ogarnia rzeczywistości jest chyba jeszcze bardziej oburzające, nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Też podejrzewam Kaczyńskiego o poważną chorobę, nie zmienia to faktu, że istnieją jego przeciwnicy, którzy mają ekstremalnie niskie IQ dysponujące ich tylko do wykonywania bardzo prostych prac

Jak obserwowałem ten cyrk objazdowy to niskie IQ dało się raczej wyczuć wśród jego klaszczących klakierów. Z ta różnica ze nie nadają się do wykonywania prac bo w jego otoczeniu to albo darmozjady albo seniorzy godni emerytury 

Teraz, fluber napisał:

Zasadzenie 700 tysięcy choremu starcowi, który nie ogarnia rzeczywistości jest chyba jeszcze bardziej oburzające, nie? 

Ma opiekuna prawnego lub powinien mieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Jak obserwowałem ten cyrk objazdowy to niskie IQ dało się raczej wyczuć wśród jego klaszczących klakierów. Z ta różnica ze nie nadają się do wykonywania prac bo w jego otoczeniu to albo darmozjady albo seniorzy godni emerytury 

Skoro mają emeryturę, znaczy się pracowali. Dedukcja, niektórzy to potrafią.
Masz prawo do swojego zdania, nieważne czy jest prymitywne, czy nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Skoro mają emeryturę, znaczy się pracowali. Dedukcja, niektórzy to potrafią.
Masz prawo do swojego zdania, nieważne czy jest prymitywne, czy nie 

No szwankuje dedukcja. Jeżeli pracowali i są na emeryturze to już się z racji wieku nie nadają. Chcesz się silic na przytyk ale wychodzi jak zawsze. 

Tylko cześć to darmozjady. Ale jeżeli pod głupie teksty klaszczą to raczej średnio z intelektem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Zasadzenie 700 tysięcy choremu starcowi, który nie ogarnia rzeczywistości jest chyba jeszcze bardziej oburzające, nie? 

Tak - dla przykładu. Taki Palikot swojego czasu czy Janusz Kowalski nie powinni wychodzić z sądu i być sądzeni w trybie ekspresowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

No szwankuje dedukcja. Jeżeli pracowali i są na emeryturze to już się z racji wieku nie nadają. Chcesz się silic na przytyk ale wychodzi jak zawsze. 

Tylko cześć to darmozjady. Ale jeżeli pod głupie teksty klaszczą to raczej średnio z intelektem. 

To już nie są opłaceni ( a więc pracujący) klakierzy? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

To już nie są opłaceni ( a więc pracujący) klakierzy? 

Jestem w stanie sobie wyobrazić ze te siwe głosy klaszczą za darmo. Z czystego zaślepienia do prezesa. 

Ale nadal to nie jest przedmiotem rozmowy. Najistotniejsza jest etyka rządzących. I tu Kaczyński jak inni liderzy ekipy rządzącej wypadają słabo a wy ich bronicie przez próbę zmiany tematu na wątki poboczne. 

Nie dziwi mnie to jak brakuje wam argumentów merytorycznych na obronie mało etycznych zachowań. Ale gratuluje 

Dwa świetne mecze a dyskutujemy o Kaczyńskim i wyroku z 2 lat temu nadal nie wykonanym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Jestem w stanie sobie wyobrazić ze te siwe głosy klaszczą za darmo. Z czystego zaślepienia do prezesa. 

Ale nadal to nie jest przedmiotem rozmowy. Najistotniejsza jest etyka rządzących. I tu Kaczyński jak inni liderzy ekipy rządzącej wypadają słabo a wy ich bronicie przez próbę zmiany tematu na wątki poboczne. 

Nie dziwi mnie to jak brakuje wam argumentów merytorycznych na obronie mało etycznych zachowań. Ale gratuluje 

Dwa świetne mecze a dyskutujemy o Kaczyńskim i wyroku z 2 lat temu nadal nie wykonanym. 

Ja szukam obrony argumentu, że za określenie kogoś zdradzieckim należy zapłacić 700 tysięcy, niestety nie znajduję tego w Twoich prymitywnych postach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Meritum jest takie że skoro Jarkowi można z dupy zasadzić zabranie 700 tysięcy złotych, to pomysł co mogą zrobić z Tobą, czy ze mną. 

Fluber, mojego pracownika 16 letni kuzyn ma postępowanie  karne za batonik w sklepie. Ty tutaj niedawno usprawidliwiałeś wójtów i prezydentów którzy złamali prawo w o wiele poważniejszy sposób bo "wykonywali rozkaz" Wczoraj sejmowe przydupasy Jarka w końcu za którymś razem przepchnęli tą "bezkarność plus" Proponuję Ci przeczytać tytuł tej ustawy.

A w sprawie Kaczyńskiego - to już Ci pisałem - ta suma zostanie zredukowana do realnych kosztów jakie zostaną poniesione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

 a wy ich bronicie przez próbę zmiany tematu na wątki poboczne. 

Pisząc o tym że skandalem jest zasądzenie 708 tysięcy złotych jako koszt publikacji przeprosin, bronię jakich "nich"? 

29 minut temu, Sebastian napisał:

.

A w sprawie Kaczyńskiego - to już Ci pisałem - ta suma zostanie zredukowana do realnych kosztów jakie zostaną poniesione. 

To dlaczego zasadzono nierealne koszty 708 tysięcy? 

Dlaczego maciej Dobrowolski dostał 4 tysiące za 40 miesięcy nieslusznego aresztu? 

Dlaczego babcia kasia dostała 20 tysięcy za 1 dzień zatrzymania? 

Powtórzę. Wszyscy won. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

 

Powtórzę. Wszyscy won. 

nie podniecaj się. Jarek jest fuhrerem Polski - > stać go 

https://amp.tvn24.pl/swiat/usa-masakra-w-szkole-alex-jones-zaplaci-4-miliony-odszkodowania-za-gloszenie-teorii-spiskowej-6058138 To jest prawo! Jarek to powinien z 2 mld zapłacić za pi****lenie głupot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.