Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, josephnba napisał:

 

Widać zabieg Kaczyńskiego się udał, udało mu się wmówić ludziom że potrzebuje takiej ochrony przez grupa wkurwionych aktywistek 👍

To nie Ty przypadkiem płakałeś jak się czułeś zagrożony przez moherowe berety przechodząc kiedyś przez krakowskie przedmieście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawianie znaku równości między wpisami na forum o koszykówce a wypowiedziami babci Kasi. Caly Julek 

Teraz, fluber napisał:

To nie Ty przypadkiem płakałeś jak się czułeś zagrożony przez moherowe berety przechodząc kiedyś przez krakowskie przedmieście? 

Nie, ja płakałem że jadąc ścieżką rowerową Jana Pawła musiałem się dopominać żeby mohery zlazly za co groziło mi pobiciem flagami 

Ale co się dziwić jak nazwozili babc z wiosek które w życiu ścieżki rowerowej nie widziały 

No i na hałas przy niedzieli narzekałem bo te jebane autokary parkowały właśnie wzdłuż Anielewicza i JP2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

 

Nie, ja płakałem że jadąc ścieżką rowerową Jana Pawła musiałem się dopominać żeby mohery zlazly za co groziło mi pobiciem flagami 

Ale co się dziwić jak nazwozili babc z wiosek które w życiu ścieżki rowerowej nie widziały 

Grozilo Ci pobicie flaga przez 80-latke i zarazem piszesz że obawy Kaczyńskiego o swoje bezpieczeństwo są bezzasadne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jakbym "czuł się zagrożony" to tam nie bylo nawet 30% policji co u Jarka na imprezie 

Teraz, fluber napisał:

Grozilo Ci pobicie flaga przez 80-latke i zarazem piszesz że obawy Kaczyńskiego o swoje bezpieczeństwo są bezzasadne? 

Wiesz ja bym prawdopodobnie sobie poradził z dziadkiem, kłopot w tym że nauczyli mnie w domu nie nokautowac starszych, nawet obłąkanych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fluber napisał:

To jest jakaś sugestia żeby zdelegalizować organizację które mu zagrażają? 

Cały czas uważałem że może jesteś nawiedzony ale normalny. No to jednak zmieniam zdanie. W zastraszającym tempie pikujesz w kierunku Macierewicza. 

Idąc Twoim tokiem rozumowania należy zdelegalizować milicję i współczesne SB, które wjeżdża w grupę kobiet.

Co do sądów. Ostatnio głośna jest sprawą pani katechetki, która mając L4 na kręgosłup urządzała sobie spacery z krzyżem w ręku. Na zdjęciach widać, że do najlżejszych nie należy. ZUS zabrał jej zasiłek ale sąd stwierdz, że dziwganie krzyża to w sumie nic takiego

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ptak napisał:

Cały czas uważałem że może jesteś nawiedzony ale normalny. No to jednak zmieniam zdanie. W zastraszającym tempie pikujesz w kierunku Macierewicza. 

Idąc Twoim tokiem rozumowania należy zdelegalizować milicję i współczesne SB, które wjeżdża w grupę kobiet.

Ja tylko zadałem pytanie

Nie mam zamiaru delegalizować ani kodu ani strajku kobiet, ani Antify, ani narodowców. 

8 minut temu, ptak napisał:

 

Co do sądów. Ostatnio głośna jest sprawą pani katechetki, która mając L4 na kręgosłup urządzała sobie spacery z krzyżem w ręku. Na zdjęciach widać, że do najlżejszych nie należy. ZUS zabrał jej zasiłek ale sąd stwierdz, że dziwganie krzyża to w sumie nic takiego

Katechetka czy krzyż? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Przecież zgadzamy się że powinno się zająć Kaczyńskiemu kase na te przeprosiny. 

Ale jeżeli sąd zaklepał 708 tysięcy na ten cel, to jest to zwykle złodziejstwo. Nie wiem czego tu jeszcze można bronić

Dokładnie. Za jazdę po pijanemu powinno być 10 tys kary i pracę społeczne (1 raz) drugi raz 20 tys + 3 miesiące więzienia bez prawa do zawieszenia + terapia po wyjściu. Przy 3 razie do paki na 2 lata,

Oczywiście jeśli zrobisz komuś krzywdę to inne paragrafy.

I wtedy nie trzeba by było wyłączać z przepisów kierowców zawodowych na przykład. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Dokładnie. Za jazdę po pijanemu powinno być 10 tys kary i pracę społeczne (1 raz) drugi raz 20 tys + 3 miesiące więzienia bez prawa do zawieszenia + terapia po wyjściu. Przy 3 razie do paki na 2 lata,

Oczywiście jeśli zrobisz komuś krzywdę to inne paragrafy.

I wtedy nie trzeba by było wyłączać z przepisów kierowców zawodowych na przykład. 

 

Mandaty powinny być proporcjonalne do zarobków. Wolę to niż konfiskatę. 

Poza tym za 2 razem powinien być dożywotni zakaz posiadania pojazdów mechanicznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Ja tylko zadałem pytanie

Nie mam zamiaru delegalizować ani kodu ani strajku kobiet, ani Antify, ani narodowców. 

Katechetka czy krzyż? 

To takie pytanie wyjaśniające. Co to jest według Ciebie Antifa, jak jest zorganizowana, że chcesz ją zdelegalizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ptak napisał:

To takie pytanie wyjaśniające. Co to jest według Ciebie Antifa, jak jest zorganizowana, że chcesz ją zdelegalizować?

Czy zrozumienie sformułowania "nie mam zamiaru delegalizować Antify" przekracza Twoje możliwości intelektualne, czy jest jakieś inne wyjaśnienie tego co napisałeś powyżej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Mandaty powinny być proporcjonalne do zarobków. Wolę to niż konfiskatę. 

Poza tym za 2 razem powinien być dożywotni zakaz posiadania pojazdów mechanicznych. 

Mandaty powinny być widełkowe to ok.

Ale zakaz posiadania pojazdów mechanicznych to pomysł debilny.

Ktoś prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może mieć i 50 samochodów w firmie i wszystkie są zakupione i zarejestrowane na niego. I co ma teraz nie móc ich posiadać jak nawet nimi nie jeździ ?

A dwa, że odbierasz takiemu człowiekowi prawo już po odbyciu przez niego kary. Uważam, że to jest środek który można zastosować przy trzecim razie.  Bo tak to wiesz, ktoś dwa razy wypije piwo mocniejsze niż 6% i ma przechlapane do końca życia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

 Do ruchów nieformalnych, określających się jako antyfaszystowskie należy również grupa Obywatele RP. 

skisłem

fajnych tam macie sojuszników @ptak xDDD

Oni tak się określają? No to pogratulować poczucia humoru😁

Zwolennicy KO to nie są antyfaszyści 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.