Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Jak się kiedyś dowiesz, co robią komornicy, to będziesz w niezłym szoku. 

nie udawaj mądrali bo wystarczająco popisów dałeś w ostatnich miesiącach. urzędy skarbowe i komornicy to jest patologia która powinna być pierwsza do reformy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

nie udawaj mądrali bo wystarczająco popisów dałeś w ostatnich miesiącach. urzędy skarbowe i komornicy to jest patologia która powinna być pierwsza do reformy 

Nom. Skarbówka to patologia. Urzędy to patologia. TVP to patologia. Przepisy dotyczące pijanych kierowców to patologia. Politycy to patologia. Oj Janusz, Janusz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sebastian napisał:

Zastanów się co piszesz. Zaraz się okaże że gość który wsiadł po dwóch piwach za kierownicę ma być karany gorzej niż złodziej czy gwałciciel.

 

Powinien być karany gorzej niż złodziej 

Zlodziej nie próbuje mnie zabić 

5 godzin temu, Koelner napisał:

pewnie - rozstrzelać ich w pizdu. zachowujecie się plebs który obrzucał zgniłymi jabłkami skazanego idącego na ścięcie głowy 

Szczerze to ci powiem że chętnie sam bym im karę wymierzył. Zdajesz sobie sprawę ile razy wyciągałem martwe dziecko z auta a obok siedział najebany c***, żywy c*** 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

Szczerze to ci powiem że chętnie sam bym im karę wymierzył. Zdajesz sobie sprawę ile razy wyciągałem martwe dziecko z auta a obok siedział najebany c***, żywy c*** 

dlatego Twoje zdanie jest nie obiektywne i to nie policjant powinien pisać prawo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

dlatego Twoje zdanie jest nie obiektywne i to nie policjant powinien pisać prawo 

Może, na szczęście dla ciebie ja prawa nie pisałem 

Z wieloma rzeczami się nie zgadzam za rządów PiSu ale ktoś wreszcie miał odwagę mocno wziąć się za pijaków na drogach 

Zgodzimy się raczej wszyscy że dotychczasowe przepisy byly malo skutecznym straszakiem 

Dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś strzela do mnie z Glocka czy wjeżdża we mnie z prędkością 50kmh kiedy idę chodnikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał:

także ale w cywilizowanym kraju doszliśmy do porozumienia że zadośćuczynienie możemy zapłacić a nie ucinać ręce, grabić mieszkanie czy samochód 

Właśnie w cywilizowanym kraju doszliśmy, że zamiast grabić pieniądze, można zająć narzędzie przestępstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Może, na szczęście dla ciebie ja prawa nie pisałem 

Z wieloma rzeczami się nie zgadzam za rządów PiSu ale ktoś wreszcie miał odwagę mocno wziąć się za pijaków na drogach 

Zgodzimy się raczej wszyscy że dotychczasowe przepisy byly malo skutecznym straszakiem 

Dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś strzela do mnie z Glocka czy wjeżdża we mnie z prędkością 50kmh kiedy idę chodnikiem 

PiS się wziął dla publiki. zobaczymy jak ktoś z PiSu zostanie zatrzymany po 1.5 promila . żeby było jasne niech dają mocne kary ale bez takich zagrań dla plebsu i pod publikę bo to barbarzyństwo i sądów ludowych 

1 minutę temu, RappaR napisał:

Właśnie w cywilizowanym kraju doszliśmy, że zamiast grabić pieniądze, można zająć narzędzie przestępstwa

to odcinaj kutasy pedofilom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

to odcinaj kutasy pedofilom 

Jak dla Ciebie część ciała jest równoznaczna z przedmiotem, to daleki jesteś od standardów cywlizacji

2 minuty temu, Koelner napisał:

PiS się wziął dla publiki. zobaczymy jak ktoś z PiSu zostanie zatrzymany po 1.5 promila . żeby było jasne niech dają mocne kary ale bez takich zagrań dla plebsu i pod publikę bo to barbarzyństwo i sądów ludowych 

 

Ale co zobaczymy? Sądy są skurwiałe i karzą członków PIS dużo surowiej niż opozycjonistów i dla nich pojęcie sprawiedliwości nie istnieje. Ot zakłamani prawnicy żerują na społeczeństwie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Jak dla Ciebie część ciała jest równoznaczna z przedmiotem, to daleki jesteś od standardów cywlizacji

 

napisałeś - narzędzie. to nie samochód zabija tylko kierowca a mało tego teraz będzie zabierane auto jak nikomu jeszcze nie wyrządzisz krzywdy 

5 minut temu, RappaR napisał:

Ot zakłamani prawnicy żerują na społeczeństwie 

tak to dawajmy im kolejne instrumenty żeby gnoić obywateli ( btw już widzę polowania na rowerzystów 😀 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.