Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, fluber napisał:

Widziałem tę we Wrocku, na razie się trzyma. Szkoda, że musieli oszpecić teren Dworca tym brzydactwem.

Ale w tym rządzie już naprawdę ktoś na głowe upadł bo nie mam pojęcia po co są te ławeczki . Jaki one mają sens - pomijam regulamin tych ławeczek to w ogóle kto wymyślił tak koszmarny pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

No 100k za taki syf to niezły wal ogólnie, wujek Andrzej by to pewnie zrobił za 2k max.

Zaraz wpadnie Staryfan i napisze, że w samorządach jest tak samo więc nie ma problemu. A Rappar, że to żadne pieniądze bo za tyle to on lampę kupił do przedpokoju. Fluberowi przeszkadza tylko dlatego, że jest brzydka 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Ogólnie nie mam nic przeciwko wydawaniu pieniędzy na cele patriotyczne

🤣🤣🤣

Niestety o patriotyczne gacie, po fali szydery, już ciężko ale możesz się zadowolić wydaniem pieniędzy na patriotyczne okulary

https://allegro.pl/oferta/okulary-kibica-patriota-bialo-czerwoni-fotobudka-12476896960

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Ale uważasz ,że ławka w ogóle wpływa na patriotyzm? Albo go jakoś chwali? 

Może wpływać na postawy patriotyczne, może pozwolić lepiej poznać polską historię. Oczywiście nie mam na myśli tej ławki i tego projektu, ale np. był taki projekt jak ławeczki chopinowskie, który moim zdaniem spełniał powyższe kryteria.

26 minut temu, Reikai napisał:

Ławka może być powiązana z patriotyzmem? Zwłaszcza w kolorze przyjaciół koalicjantów z Węgier.

Może. Natomiast ten projekt jest kompletnie nieudany.

19 minut temu, jack napisał:

🤣🤣🤣

 

Ogólnie to trochę przykre, że patriotyzm i rozmowa o nim bawi Cię do łez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ogólnie to trochę przykre, że patriotyzm i rozmowa o nim bawi Cię do łez.

Przede wszystkim to nie jest rozmowa o patriotyzmie tylko o robieniu wałków pod przykrywką patriotyzmu. I to faktycznie nie jest zabawne.

Zabawne jest to, że bronisz ten przekręt tylko dlatego, że ktoś wkomponował tam kontury Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

Zabawne jest to, że bronisz ten przekręt tylko dlatego, że ktoś wkomponował tam kontury Polski. 

 

19 minut temu, fluber napisał:

Może. Natomiast ten projekt jest kompletnie nieudany.

 

Godzinę temu, fluber napisał:

Ogólnie nie mam nic przeciwko wydawaniu pieniędzy na cele patriotyczne, ale tutaj jakość nie przystaje do ceny. 

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Widziałem tę we Wrocku, na razie się trzyma. Szkoda, że musieli oszpecić teren Dworca tym brzydactwem.

 

@fluber weź w końcu napisz że te ławki to super sprawa bo chłopaki mają już tezę i totalnie nie chcą jej odpuścić xD

BRONISZ! KONIEC I KROPKA!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

z tego nazywającego to coś patriotycznym? 

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,28900073,wielka-klapa-zamiast-promowania-patriotyzmu.html

https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/patriotyczna-laweczka-w-gdansku-oto-co-uslyszalam/5hf9dgk

https://miasta.tokfm.pl/miasta_tokfm/7,185056,28883005,bialystok-patriotyczna-lawka-samowola-budowlana-postawiona.html

https://tvn24.pl/poznan/poznan-patriotyczna-lawka-z-polska-flaga-zniszczona-przez-deszcz-6106100

Rozumiem, że wyborcza, Newsweek, tok fm i TVN też bronią tej ławki nazywając ja patriotyczną i nie ma to zupełnie nic wspólnego z tym że wszyscy używają powszechnie tej nazwy? 

2 godziny temu, ely3 napisał:

@fluber

Widziałes już patriotyczne łąweczki za milion złoty sztuka? U was we Wrocku tez już się nie nadaje do użtyku bo zwykły pierwszy deszcz ją załatwił?

A dyskusja zaczęła się od tego. Ely widać też broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Rozumiem, że wyborcza, Newsweek, tok fm i TVN też bronią tej ławki nazywając ja patriotyczną i nie ma to zupełnie nic wspólnego z tym że wszyscy używają powszechnie tej nazwy? 

Nie chce mi się czytać tych artykułów ale zakładam, że wyśmiewających tą instalację nie oskarżają o wyśmiewanie patriotyzmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Nie chce mi się czytać tych artykułów ale zakładam, że wyśmiewających tą instalację nie oskarżają o wyśmiewanie patriotyzmu. 

Wszystkie te portale używają nazwy "ławka patriotyczna".

Ja napisałem, że nie mam nic przeciwko wydawaniu pieniędzy na cele patriotyczne, a Ty wyśmiałeś tę konkretną wypowiedź. 

Napisałem też, że ławka jest brzydka, projekt nieudany, a jakość kompletnie nie odpowiada cenie. Wypadałoby przeprosić mnie za to, że piszesz o tym, że bronię tych ławek, chociaż wcale tego nie robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.