Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Sebastian napisał:

Na przykład na wyparcie faktów, co niniejszym robię kończąc dyskusję z Tobą. 

Wow, aż jestem zdziwiony, raz przestałeś pisać na temat, o którym nie masz pojęcia

 

15 minut temu, Reikai napisał:

na raporty mieszkańców?

Na te raporty, co mówiły o przeżeraniu gumowych rękawic, które wszystkie się okazały kłamstwem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Wow, aż jestem zdziwiony, raz przestałeś pisać na temat, o którym nie masz pojęcia

 

Na te raporty, co mówiły o przeżeraniu gumowych rękawic, które wszystkie się okazały kłamstwem?

 

Na te raporty i zdjęcia pewnie tysięcy martwych ryb. Normalne państwo w takim momencie na momencie bada sprawę, a tu totalnie to zignorowano pomimo tego, że powołano za pisu spółkę która miała się zajmować tym. Tu przez kilka tygodni nie zrobiono nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RappaR napisał:

Reagować na co :) 

To my mamy wiedzieć, czy zwolniony pan ma wiedzieć, czy Mateusz ma wiedzieć? :)

Bo jak np idę do lekarza, to chcialbym otrzymać diagnozę, jezeli trzeba popartą wcześniejszymi badaniami i od specjalisty dowiedzieć się, co mi jest. A nie pocałować klamkę i przy następnej okazji usłyszeć: "O żyje pan, to jednak nic poważnego nie było i w sumie spoko, że nie wypełniłem wtedy swoich obowiązków, bo z perspektywy czasu to i tak byłby bezsensowny trud, bo przecież pan zyje" :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

To my mamy wiedzieć, czy zwolniony pan ma wiedzieć, czy Mateusz ma wiedzieć? :)

Bo jak np idę do lekarza, to chcialbym otrzymać diagnozę, jezeli trzeba popartą wcześniejszymi badaniami i od specjalisty dowiedzieć się, co mi jest. A nie pocałować klamkę i przy następnej okazji usłyszeć: "O żyje pan, to jednak nic poważnego nie było i w sumie spoko, że nie wypełniłem wtedy swoich obowiązków, bo z perspektywy czasu to i tak byłby bezsensowny trud, bo przecież pan zyje" :)

Tutaj bardziej mamy sytuację, że Zięba Ci powiedział, że masz zaburzenia pola bioenergetycznego i pretensje do lekarza, czemu on to przegapił :)

15 minut temu, Reikai napisał:

Na te raporty i zdjęcia pewnie tysięcy martwych ryb. Normalne państwo w takim momencie na momencie bada sprawę, a tu totalnie to zignorowano pomimo tego, że powołano za pisu spółkę która miała się zajmować tym. Tu przez kilka tygodni nie zrobiono nic.

Nigdy wcześniej ryby nie marły? Przypomina mi to post factum aferę o to, że PiS chce odstrzelić dziki, mimo że było to działanie coroczne.

Miało być masowe zatrucie, miały być ścieki od firm teściów królika, miała być rtęć, miała być wielka katastrofa ekologiczna.

Nic z tego nie wynikło - Wody Polskie regularnie monitorowały sytuację, parametry wody były w normie, spuszczenia ścieków nie wykryto, więc nic nie robili, bo w takiej sytuacji się nic nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Tutaj bardziej mamy sytuację, że Zięba Ci powiedział, że masz zaburzenia pola bioenergetycznego i pretensje do lekarza, czemu on to przegapił :)

Nigdy wcześniej ryby nie marły? Przypomina mi to post factum aferę o to, że PiS chce odstrzelić dziki, mimo że było to działanie coroczne.

Miało być masowe zatrucie, miały być ścieki od firm teściów królika, miała być rtęć, miała być wielka katastrofa ekologiczna.

Nic z tego nie wynikło - Wody Polskie regularnie monitorowały sytuację, parametry wody były w normie, spuszczenia ścieków nie wykryto, więc nic nie robili, bo w takiej sytuacji się nic nie robi. 

No.jeżeli zaburzenie pola elektromagnetycznego siałoby w moim organizmie takie spustoszenia, jakimi odpowiednio dla ekosystemu Odry są tony martwych ryb, to niewykluczone, że zadalbym od lekarza wyjaśnienia od strony medycznej :) Jest to wręcz prawdopodobne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał:

Wow, aż jestem zdziwiony, raz przestałeś pisać na temat, o którym nie masz pojęcia

 

Na te raporty, co mówiły o przeżeraniu gumowych rękawic, które wszystkie się okazały kłamstwem?

 

Na raporty o zdechłych rybach, czy moze te ryby tez podrzucił Tusk z Scholzem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Na raporty o zdechłych rybach, czy moze te ryby tez podrzucił Tusk z Scholzem ? 

O ile tych ryb było więcej niż w poprzednich latach?

9 minut temu, Pablo81 napisał:

No.jeżeli zaburzenie pola elektromagnetycznego siałoby w moim organizmie takie spustoszenia, jakimi odpowiednio dla ekosystemu Odry są tony martwych ryb, to niewykluczone, że zadalbym od lekarza wyjaśnienia od strony medycznej :) Jest to wręcz prawdopodobne :)

 

A jak wielkie spustoszenia zostały zrobione w Odrze?

Ile to dla 500km rzeki są tony martwych ryb? Ile dla porównania ton ryb odławiają wędkarze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

 

A jak wielkie spustoszenia zostały zrobione w Odrze?

Ile to dla 500km rzeki są tony martwych ryb? Ile dla porównania ton ryb odławiają wędkarze?

 

- Panie doktorze mam problem. Wypadają mi włosy.

- Nie ma się czym przejmować. Niech pan zobaczy, ile mogą ważyć włosy, które panu wypadły, a ile te, które obcina pan w ciągu roku. No sam pan widzi, że to ledwie ułamek, więc wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

O ile tych ryb było więcej niż w poprzednich latach?

A jak wielkie spustoszenia zostały zrobione w Odrze?

Ile to dla 500km rzeki są tony martwych ryb? Ile dla porównania ton ryb odławiają wędkarze?

 

Nie wiem ale wydaje mi się ze Ty wiesz więc nas wyjaśnij statystykami. 
 

negujesz fakt że docierały do nich informacje o potencjalnym zagrożeniu i nie poinformowali o tym opinii publicznej. Reikaiowi chodzi chyba tylko o fakt, ze nie wiadomo było wtedy jaka jest skala zagrożenia i jakie są przyczyny a nie pokwapili się nawet aby wydać jakieś komunikaty i ostrzeżenia. Przecież gdyby okazało się inaczej niż się okazało i ludzie by poumierali to mogłoby to doprowadzić do końca tego rządu. A oni w tamtym momencie nie byli pewni ze jest bezpiecznie, pomimo tego nie ostrzegli nikogo o potencjalnym zagrożeniu. Po co to negujesz ? Bo mam wrazenie ze troszkę trollujesz tylko po to żeby sobie podyskutować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.