Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Ci co mają ogrzewanie elektryczne tym razem. 

k**** nawet sobie nie wyobrażam ile firm teraz upadnie 

Rząd pchał ludzi w eko źródła. Firmy się przekształciły a teraz taki kop w jaja 

2 zł to jest kamień przywiązany do szyi 

 

Dobrze, że nie zdecydowałem sie jednak na pompę ciepła, choć gazu z kolei może zabraknąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek węglowy miał być rządowym wsparciem finansowym w wysokości 3 tys. zł dla gospodarstw domowych, których głównym źródłem ogrzewania jest węgiel. Ich wypłacaniem, po przekazaniu środków z państwa, miały zająć się gminy. Pieniądze nie trafiły jednak do samorządów, a obecnie rząd próbuje wymusić na gminach wypłaty z własnych środków. 

 

XD

 

jebane samorządy, wrogowie ojczyzny kolejni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrogów jest więcej, nie gasisz światła ? Jesteś agentem Putina !

https://dorzeczy.pl/opinie/346144/zyska-kto-nie-gasi-swiatla-robi-prezent-putinowi.html

 

Jak to szybko postepuje, poprzednio kumunizm potrzebował 45 lat by upaść tym razem "jesteśmy we wczesnych" latach 80 tych po 7 latach komunistycznych rządów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"taki mamy klimat" i następstwa tych słów w mediach prawicowych mi się przypomniały 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/lista-sejmowych-leni-oto-poslowie-z-najwieksza-liczba-nieobecnosci/lmk9cdy,79cfc278

 

Bosak biedny tak zajęty tyciem na rządowym wikcie, że robi rekordy nieobecności a jednocześnie zazwyczaj jest pierwszym który szczeka w mediach 

 

No ale chłopak "ma spotkania"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

"taki mamy klimat" i następstwa tych słów w mediach prawicowych mi się przypomniały 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/lista-sejmowych-leni-oto-poslowie-z-najwieksza-liczba-nieobecnosci/lmk9cdy,79cfc278

 

Bosak biedny tak zajęty tyciem na rządowym wikcie, że robi rekordy nieobecności a jednocześnie zazwyczaj jest pierwszym który szczeka w mediach 

 

No ale chłopak "ma spotkania"...

Akurat on  rzeczywiście często pokazuje się w różnych miejscach ale wiadomo, że robi to kosztem czegoś. Inna sprawa, że jak pooglądasz programy to on akurat zawsze wie co jest w procedowanej ustawie a inni nie bardzo. Może zamiast siedzieć w ławce i głosować jak wódź każe to czyta te projekty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, josephnba napisał:

Jak szef mi płaci za siedzenie w biurze i wykonywanie swojej pracy to tam ją wykonuję 

 

Ja kutasowi płacę (niechętnie) za udział w obradach i komisjach 

Gówno mnie obchodzi jego parcie na szkło i udawanie wiedzącego 

Oby faktycznie wypadli poza próg 

 

A ja nie mówię, że nie. Natomiast mam wrażenie, że posłom płacimy za coś innego jednak.  I o ile poświęcanie sejmu dla wizyt w mediach nie powinno mieć miejsca to już interwencje poselskie itp jak najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Ja kutasowi płacę (niechętnie) za udział w obradach i komisjach

Doczytaj jak wygląda praca posła. I nie chodzi mi tu konkretnie o bronienie Bosaka, tylko faktycznie o to, że poseł nie mieszka w hotelu poselskim i w kapciach idzie na obrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Cardi napisał:

Doczytaj jak wygląda praca posła. I nie chodzi mi tu konkretnie o bronienie Bosaka, tylko faktycznie o to, że poseł nie mieszka w hotelu poselskim i w kapciach idzie na obrady.

Ależ jestem zaskoczony że akurat ty "nie bronisz Bosaka"

Zna się ktoś na węglu? Czy to co mówi Ziętek może okazać się kolejną aferą maseczkową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał:

Ależ jestem zaskoczony że akurat ty "nie bronisz Bosaka"

Zna się ktoś na węglu? Czy to co mówi Ziętek może okazać się kolejną aferą maseczkową 

O słabej jakości tego co przypłyneło już wcześniej były informacje.

A żadnej afery nie będzie bo rząd działa w teybie "wyższej konieczności" Konieczności, którą sam stworzył, w końcu:

x17062021.jpg.pagespeed.ic.goAb1vwngf.we

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cardi napisał:

Oczyma duszy już widzę "skoczków" na ulicach dużych miast.1000 złotych i nikogo nie wzywamy.. 

Generalnie uważam kary punktowe tej wysokości za absurdalne. Ja wiem, że zaraz odezwą się Ci co to nigdy żadnego przepisu nie złamali i ruchają tylko na misjonarza, ale trzeba popatrzeć na niektóre z tych rzeczy realnie. Ktoś się pomyli i wjedzie pod prąd i dostanie 15 punktów. To niebezpieczne ale to jest pomyłka - żadne celowe i nieodpowiedzialne działanie.  A dostaje tyle samo co ten który wsiadł po pijaku do auta.

Wyprzedzanie na zakazie - czasem nie da się nie złamać tego przepisu, dla przykładu co gdy komunalna kosiarka będzie akurat robić pobocze w miejscu gdzie taki zakaz obowiązuje przez 2-3 km ? Co w Polsce zdarza się często. Ma się stworzyć jakiś zajebisty korek ? Czy lepiej bezpiecznie ją wyprzedzić - to nie jest trudne bo taka kosiarka jedzie bardzo wolno - ale jednak jedzie. 

Skąd u licha mam wiedzieć czy ktoś jest niepełnosprawny ? A może się nawciągał albo jest najebany ? Te osoby też dziwnie się potrafią poruszać. Kto taki przepis wymyśla ? A jak mi ktoś wbiegnie pod koła a później zacznie ściemniać, że był kontuzjowany ? Jak to udowodnić ? Czy ustawodawca o tym pomyślał - znaczy ja znam odpowiedź, ale jednak zadaję to retoryczne pytanie. 

Te zmiany nadają się do kosza a poprzednie przepisy do rozpatrzenia przez TK, ale taki normalny a nie na telefon od naczelnika. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cardi napisał:

Przecież trąbią o tym od kilku tygodni

 

wszystkie zmiany, poza tą ostatnią są do przełknięcia, choć bedę musiał mieć sie na baczności ruszając po podniesieniu szlabanu

Ostania zmiana jak wspomniał autor, jest obszerna i niesprecyzowana

 

Z tym niepełnosprawnym to juz Seba przeginasz

jak widzisz kooś na przejściu musisz mu tak czy inaczej ustąpić

 

przez pona 20 lar jazdy autem przepuszczać niepełnosprawną osobę zdarzyło i sie dosłowanie kilkanaście razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.