Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Nie. Powtorze: ci którym nie zależy na kasie na tyle żeby wyjść że strefy komfortu. 

To bez sensu takim "ambitnym" dawać premie. 

1 minutę temu, julekstep napisał:

to zjawisko narzekania nierobów z sektora prywatnego na nierobów z sektora publicznego jest dość wesołe :) 

Tak bardzo w c***u mam twoją opinię o mojej wydajności w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cardi napisał:

 

Tak bardzo w c***u mam twoją opinię o mojej wydajności w pracy.

Napisałeś w ciągu godziny 11 postów, jeden średnio co 5-6 minut. Sprawdziles zarobki kasjerow w biedronce, medianę zarobków urzędników, przejrzałeś wysłane przeze mnie linki. 

Spójrzmy prawdzie w oczy, w pracy w ciągu ostatniej godziny nie zrobiłeś zupełnie nic. I jest to całkiem normalne. Także w sektorze prywatnym. Po prostu śmiesznie w tej sytuacji wygląda pisanie o tym że urzędników jest za dużo, że za mało wydajnie pracują i że ich pracę mogłoby wykonywać mniej osób gdyby byli lepiej zorganizowani. To jest prawda w stosunku do każdego pracownika, nie tylko pracownika budzetowki. 

3 minuty temu, Cardi napisał:

Tylko wtedy przełożony takiej osoby ceniącej strefę komfortu powinien przedstawić umowę bez systemu premiowego, skoro tego nie zrobił to nie ogarnął preferencji pracownika i jest c***owym przełożonym.

W budżetowce nie ma indywidualnego systemu premiowego na tym samym stanowisku. 

Nie słyszałem też o tym w prywatnej firmie ( raczej we wszystkich firmach które znam, punkty premiowe są przypisane do stanowisk a nie przydzielane indywidualnie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Napisałeś w ciągu godziny 11 postów, jeden średnio co 5-6 minut. Sprawdziles zarobki kasjerow w biedronce, medianę zarobków urzędników, przejrzałeś wysłane przeze mnie linki. 

Spójrzmy prawdzie w oczy, w pracy w ciągu ostatniej godziny nie zrobiłeś zupełnie nic. I jest to całkiem normalne. Także w sektorze prywatnym. Po prostu śmiesznie w tej sytuacji wygląda pisanie o tym że urzędników jest za dużo, że za mało wydajnie pracują i że ich pracę mogłoby wykonywać mniej osób gdyby byli lepiej zorganizowani. To jest prawda w stosunku do każdego pracownika, nie tylko pracownika budzetowki.

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że nic nie zrobiłem przez ostatnią godzinę?

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że cokolwiek musiałem zrobić akurat między 11:13 a 12:13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

@Cardi @Koelner tak z czystej ciekawości. Czy dzisiaj pracujecie? 

Święto dzisiaj jakieś mamy?

Chyba wszyscy normalni ludzie dziś pracują.

Czy państwówka dostała już wolne + na osłodę dodatek motywacyjny, bo jak mówią moi koledzy na państwowych posadach wy premii nie dostajecie. Za do dodatki na wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że cokolwiek musiałem zrobić akurat między 11:13 a 12:13?

Wniosek taki - prywatny przedsiębiorca źle zarządza czasem pracowników i wypłatami i Cardiemu nie powinien nic za tą godzinę zapłacić :D

Teraz, MarcusCamby napisał:

Święto dzisiaj jakieś mamy?

Chyba wszyscy normalni ludzie dziś pracują.

Czy państwówka dostała już wolne + na osłodę dodatek motywacyjny, bo jak mówią moi koledzy na państwowych posadach wy premii nie dostajecie. Za do dodatki na wszystko :)

I ta praca polega na siedzeniu na e-nba? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że nic nie zrobiłem przez ostatnią godzinę?

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że cokolwiek musiałem zrobić akurat między 11:13 a 12:13?

Na podstawie tego, że dzisiaj pracujesz, jesteś zatrudniony w firmie prywatnej, gdzie godzina w której nic nie trzeba robić się przecież nie zdarza, bo to nie urząd i wykonałeś w tym czasie czynności, które zajmują około godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Święto dzisiaj jakieś mamy?

Chyba wszyscy normalni ludzie dziś pracują.

Czy państwówka dostała już wolne + na osłodę dodatek motywacyjny, bo jak mówią moi koledzy na państwowych posadach wy premii nie dostajecie. Za do dodatki na wszystko :)

Prywaciarz jebie nas 360 dni w roku, to w  2.05, sylwestra, wigilię i wielki piątek w przypływie wspaniałomyślności dał nam wolne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Święto dzisiaj jakieś mamy?

Chyba wszyscy normalni ludzie dziś pracują.

Czy państwówka dostała już wolne + na osłodę dodatek motywacyjny, bo jak mówią moi koledzy na państwowych posadach wy premii nie dostajecie. Za do dodatki na wszystko :)

Jest coś takiego jak urlop. Ja skorzystałem wczoraj i dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Na podstawie tego, że dzisiaj pracujesz, jesteś zatrudniony w firmie prywatnej, gdzie godzina w której nic nie trzeba robić się przecież nie zdarza, bo to nie urząd i wykonałeś w tym czasie czynności, które zajmują około godziny.

Zdradzę ci pewien sekret. Czy pracuję 8-16 ciurkiem, czy 8-11 i 13-18 to nikogo nie obchodzi. A przynajmniej nikogo w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za nieroby jprdl....

 

KORWIN SIĘ NA ŁÓŻKU PRZEWRACA JAK TO CZYTA (bo też jest nierobem i się opierdala atm!)

 

Teraz, Cardi napisał:

Zdradzę ci pewien sekret. Czy pracuję 8-16 siurkiem, czy 8-11 i 13-18 to nikogo nie obchodzi. A przynajmniej nikogo w firmie.

poprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.