Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, josephnba napisał:

Wziąłbym to pod uwagę gdyby nie jeden szczegół 

Że to ty napisałeś a sorry ale jesteś mało obiektywny 

Pycha i pogarda to cechy całego popisu 

Ale ty zauważasz go tylko po jednej stronie 

Czyli wiesz, że mam rację, ale mi jej nie przyznasz bo jestem mało obiektywny?

Do momentu zmiany warty głosowałem na nich tyle razy co TY.

Morawicki miał więcej wspólnego z PO. Po prostu PIS się redefiniował, a rudy zabetonował swoją partię.

Zrobił to co Putin otaczając się nieudacznikami i klakierami. Wybacz ale Trzaskowski podczas wizyty Prezydenta USA, nie potrafi powiedzieć nic poza oklepaną praworządnością, nie mając dodatkowo pojęcia o co toczy się spór -  obciach.

Grodzki w sytuacji w której cały Świat Polskę podziwia, odpi....la "cyrylicą" takiego chochoła obok nocnika, że smród zostanie z nim do końca życia.

To nie brak obiektywizmu, po prostu Ci ludzie to nie moja bajka. Zapomniałem dodać, że wyrzucanie rodziny z dziećmi na bruk w trójmieście, bo mi się podoba mieszkanie, jest skur.....em najwyższej próby.

11 godzin temu, Cardi napisał:

A Bronek dał im ciepłą wodę w kranie.

I to na kredyt :) 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji, jakie poznała "Rz" wynika, że w tym roku za tzw. 50+ zatrzymano prawa jazdy 6222 kierowcom, gdy w tym samym czasie roku ubiegłego - aż 12 597. "Spadek dotyczy także przekraczania prędkości do 30 km/h ponad dozwolony limit - tu w ciągu dwóch miesięcy tego roku policjanci ujawnili 222 tys. wykroczeń" - dodano.

"Jednak - co może zaskakiwać - mimo spowolnienia ruchu wypadków w tym roku było o 10 proc. więcej - 3707 (wzrost o 336) niż w tym samym czasie roku ubiegłego. Wzrosła też - do 395 - liczba zabitych, to o 27 więcej" - napisano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, starYfaN napisał:

Czyli wiesz, że mam rację, ale mi jej nie przyznasz bo jestem mało obiektywny?

Do momentu zmiany warty głosowałem na nich tyle razy co TY.

Morawicki miał więcej wspólnego z PO. Po prostu PIS się redefiniował, a rudy zabetonował swoją partię.

Zrobił to co Putin otaczając się nieudacznikami i klakierami. Wybacz ale Trzaskowski podczas wizyty Prezydenta USA, nie potrafi powiedzieć nic poza oklepaną praworządnością, nie mając dodatkowo pojęcia o co toczy się spór -  obciach.

Grodzki w sytuacji w której cały Świat Polskę podziwia, odpi....la "cyrylicą" takiego chochoła obok nocnika, że smród zostanie z nim do końca życia.

To nie brak obiektywizmu, po prostu Ci ludzie to nie moja bajka. Zapomniałem dodać, że wyrzucanie rodziny z dziećmi na bruk w trójmieście, bo mi się podoba mieszkanie, jest skur.....em najwyższej próby.

I to na kredyt :) 

Poniekąd przyznałem ci rację pisząc że równie dużą butą i pychą odznacza się po i PiS 

Ty wytykasz go tylko po i dlatego nie do końca mogę brać na poważnie twoje zarzuty 

 

A propos kredytu 

Powiedz mi czy za PiSu mniej ludzi bierze kredyt na mieszkania w przeliczeniu na liczbę sprzedanych lokali? 

Poza obajtkiem dostającym mieszkanie po cenach "promocyjnych" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał:

Powiedz mi czy za PiSu mniej ludzi bierze kredyt na mieszkania w przeliczeniu na liczbę sprzedanych lokali? 

Zakładam, że odsetek jest bardzo podobny.

13 minut temu, josephnba napisał:

Ty wytykasz go tylko po i dlatego nie do końca mogę brać na poważnie twoje zarzuty 

Po prostu po stronie PIS, niekoniecznie są sytuacje ala targowica 3.0 i nie ma sytuacji pokroju Grodzkiego (który to już raz), czy nawet Tuska, który awarię samolotu kwituje złośliwym "tym razem mnie tam nie było". Pewnych linii się nie przekracza.

A wały są, były, będą i szkoda życia na przerzucanie się argumentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, starYfaN napisał:

Zakładam, że odsetek jest bardzo podobny.

Po prostu po stronie PIS, niekoniecznie są sytuacje ala targowica 3.0 i nie ma sytuacji pokroju Grodzkiego (który to już raz), czy nawet Tuska, który awarię samolotu kwituje złośliwym "tym razem mnie tam nie było". Pewnych linii się nie przekracza.

A wały są, były, będą i szkoda życia na przerzucanie się argumentami.

O lol, przecież ciężko o bardziej bezczelny i chamski sposób prowadzenia polityki, brak kultury politycznej i sposób wypowiadania się niż to u pisu. To jest jeden z większych zarzutów wobec nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, josephnba napisał:

Hołowni nie ma w sejmie z tego co mi wiadomo więc płakać POTENCJALNI wyborcy mogą co najwyżej z tego powodu 

 

Konfederacja jest i się co chwilę kompromituje. A robi to na arenie międzynarodowej przez ciebie i innych, którzy na nich głosowali, choć z niczym się najwyraźniej nie zgadzają 

Pytanie

Po co na nich głosowaliście skoro co konfa powie to słyszę "nie zgadzam się z tym"

Jedyny vicejakmutam się przyznaje że Konfederacja ma rację 

 

No i nie zapominajmy o powielaniu przez konfederację i jej zwolenników narracji o nasileniu przestępstw przy granicy z Ukrainą, o kolorowych najezdzajacych nasz kraj i o zbliżającej się nawałnicy wrogiego tradycjom europejskim elementu 

To nawet ty @Cardi lykales jak młody leming i powielales te brednie tu, służąc tym samym rosyjskim trollom 

 

brawo k**** brawo 

Ej to  trochę pobronię twierdzenia, że wojna to coś normalnego (bez tego dopisku o trzymaniu się z daleka) Ile razy w zeszłym wieku brały udział w wojnie Stany Zjednoczone ? Ile razy Wielka Brytania ? 

Polska brała udział w wojnie w tym wieku - nazwaliśmy to "Polską misją pokojową w Afganistanie" - tam przywracaliśmy bezpieczeństwo i odbudowywaliśmy kraj - coś co Ruscy mówią, że robią teraz na Ukrainie, tylko trochę innymi słowami. Nasze szczęście większość roboty zrobili wcześniej Amerykanie wprowadzając tam demokrację - oczywiście przy pomocy luf karabinów, bo wiadomo, że tak demokrację i pokój wprowadza się najlepiej.

Tak więc tak - wojna jest niestety czymś normalnym - przedłużeniem polityki.

Zazwyczaj na świecie toczy się przynajmniej kilka wojen, ale też zazwyczaj daleko, więc tacy ludzie jak Ty, żyją w błogiej nieświadomości i później doznają szoku gdy coś się dzieje blisko. 

I żeby nie było, wojna jest okropna, nie ma w niej nic miłego, są tylko ból i cierpienie. Nie zmienia to jednak tego, że wojny się zdarzają. Całkiem często. 

I serio Mikke jest nie do zniesienia od jakichś 4-5 lat w ogóle - a to przysypia a to pierdzieli kocopoły. Ale akurat tutaj trafiłeś z kulą w płot bo on stwierdził coś oczywistego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Koelner napisał:

Jesteśmy sługami Ukraińców? Łukasz Jasina idzie niebezpiecznym torem

No.

Od początku mówię, że powinniśmy być pół kroku za NATO i EU a nie dwa przed nimi.

 

Może przeczytają i ogarną angielską zasadę dyplomatyczną

"serdecznie zapraszamy, proszę przodem panowie" a na dzisiaj to mam wrażenie, że stosują to do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Cardi napisał:

 

Taka bieda, że sie stawia domy bez okien. 

Realnie ludzie wstrzymują się z budową lub rezygnują z budowy domów bo materiały budowlane kosztują krocie. Tak więc jest w tym część prawdy. Co to ma jednak z platformą obywatelska i Tuskiem to nie wiem ? Na przedstawiciela się nie nadaje bo po dwóch trzech sprzedażach klienci by dzwonili do szefa, że kłamał i dostarczył nie to co obiecywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/blokada-importu-wegla-z-rosji-rzad-podjal-decyzje-nie-mozemy-czekac-na-ue/mt10416?utm_source=www.wykop.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 

Brawo pan PiS i to bez szydery. Ktoś tam u góry w pisie mocno zmienił front i zaczął podejmować decyzje, o które ciężko się przyczepić. Ewentualnie wujek Sam udzielił mocnego wsparcia i nakazal jechać ze szmaciarzami. Tzn można, taki Grodzki pewnie zmieni narracje z "zablokujcie węgiel" na "po co się wychylacie przed szereg". Oby tylko reszta poszła za nami.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reikai napisał:

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/blokada-importu-wegla-z-rosji-rzad-podjal-decyzje-nie-mozemy-czekac-na-ue/mt10416?utm_source=www.wykop.pl_viasg_businessinsider&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 

Brawo pan PiS i to bez szydery. Ktoś tam u góry w pisie mocno zmienił front i zaczął podejmować decyzje, o które ciężko się przyczepić. Ewentualnie wujek Sam udzielił mocnego wsparcia i nakazal jechać ze szmaciarzami. Tzn można, taki Grodzki pewnie zmieni narracje z "zablokujcie węgiel" na "po co się wychylacie przed szereg". Oby tylko reszta poszła za nami.

Od razu oszczędzę Ci rozczarowań. Nie pójdzie :)

W 2014 też jako jedyni nakładliśmy sankcji, gdy reszta robiła geszeft :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.