Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

PiS podnosi stopy procentowe, by zdławić inflacje w sporej części, którą sam wywołał, a teraz składa projekt o wyrównanie kredytobiorcom, bo raty kredytów wysokie... 

No k****... I kolejny dodruk... 

Coś chyba wczoraj czytałem że Polska pod względem siły nabywczej pieniądza przez ostatnie lata spadła z 23 na 29 w Europie. 

Nikt tak nie rujnował polskiej polityki monetarnej i fiskalnej jak PiS gaszący własne pożary benzyną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

PiS podnosi stopy procentowe, by zdławić inflacje w sporej części, którą sam wywołał, a teraz składa projekt o wyrównanie kredytobiorcom, bo raty kredytów wysokie... 

No k****... I kolejny dodruk... 

Coś chyba wczoraj czytałem że Polska pod względem siły nabywczej pieniądza przez ostatnie lata spadła z 23 na 29 w Europie. 

Nikt tak nie rujnował polskiej polityki monetarnej i fiskalnej jak PiS gaszący własne pożary benzyną. 

Oni inaczej nie potrafią :) Ekonomiczni analfabeci. Ale trzeba jasno powiedzieć, że to, że ludzie nabrali kredytów to też ich wina, bo najpierw zrobili zerową stopę procentową więc nie opłacało się ludziom trzymać kasy w bankach więc przerzucili w nieruchomości. Tak więc to, że próbują teraz tym ludziom jakoś swoją głupotę zrekompensować jest w jakiś sposób usprawiedliwione :) Szkoda tylko, że ponownie chcą to zrobić głupio.

Dekoder +

Kredyt +

zaraz będzie to Menelowe + jak Żółtek przepowiadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

PiS podnosi stopy procentowe, by zdławić inflacje w sporej części, którą sam wywołał, a teraz składa projekt o wyrównanie kredytobiorcom, bo raty kredytów wysokie... 

No k****... I kolejny dodruk... 

Coś chyba wczoraj czytałem że Polska pod względem siły nabywczej pieniądza przez ostatnie lata spadła z 23 na 29 w Europie. 

Nikt tak nie rujnował polskiej polityki monetarnej i fiskalnej jak PiS gaszący własne pożary benzyną. 

Jak mawiał Stefan Kisielewski - Socjalizm to ustój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju 🙃

.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MarcusCamby napisał:

PiS podnosi stopy procentowe, by zdławić inflacje w sporej części, którą sam wywołał, a teraz składa projekt o wyrównanie kredytobiorcom, bo raty kredytów wysokie... 

No k****... I kolejny dodruk... 

Coś chyba wczoraj czytałem że Polska pod względem siły nabywczej pieniądza przez ostatnie lata spadła z 23 na 29 w Europie. 

Nikt tak nie rujnował polskiej polityki monetarnej i fiskalnej jak PiS gaszący własne pożary benzyną. 

Przeciez Glapinski dzis wyjasnil, ze inflacja to wina wojny. Bez niej byloby 5%. Zapomnial tylko powiedziec, ze przed nia bylo 9.2%. No, ale czego sie spodziewac po takim gosciu...

https://www.wykop.pl/wpis/64889771/kocham-to-trzymam-kciuki-za-forme-glapy-dzisiaj-i-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Reikai napisał:

Przeciez Glapinski dzis wyjasnil, ze inflacja to wina wojny. Bez niej byloby 5%. Zapomnial tylko powiedziec, ze przed nia bylo 9.2%. No, ale czego sie spodziewac po takim gosciu...

https://www.wykop.pl/wpis/64889771/kocham-to-trzymam-kciuki-za-forme-glapy-dzisiaj-i-/

O ja pi****le

image.png.93511eaba9723b59f4947572c2e2547e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:
7 godzin temu, Sebastian napisał:

Tuska w ogóle nie ma co komentować.

On się komentuje sam

Tusk się postarzał bardziej niż to by wynikało z czasu jaki upłynął odkąd wyemigrował do Brukseli. Coraz bardziej przypomina poziom Lisa i Giertycha w swojej narracji, która trafia już jedynie do betonu, który ***** ***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kepler napisał:

Tusk się postarzał bardziej niż to by wynikało z czasu jaki upłynął odkąd wyemigrował do Brukseli. Coraz bardziej przypomina poziom Lisa i Giertycha w swojej narracji, która trafia już jedynie do betonu, który ***** ***

Ja jebie PiS za to co zrobił z aborcją (bo od tego się zaczęło osiem gwiazdek) a słowa Tuska do mnie nie przemawiają 

 

I co z tym zrobisz? Jak to skomentujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy się nic zmieni w tym kraju, nie ma żadnej świętości, tydzień, dwa wojny i już znowu od początku sranie sobie na głowę dowolnymi sposobami

teraz jeszcze afera o syreny i wciąganie uchodźców w swoje brudne gierki

pluje na was oszołomy

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nigdy się nic zmieni w tym kraju, nie ma żadnej świętości, tydzień, dwa wojny i już znowu od początku sranie sobie na głowę dowolnymi sposobami

teraz jeszcze afera o syreny i wciąganie uchodźców w swoje brudne gierki

pluje na was oszołomy

 

dokładnie, polityczna piaskownica do której walą wszystkie psy z osiedla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kepler napisał:

Każdy kwadrat jest prostokątem ale nie każdy prostokąt jest kwadratem.

Więc odpowiedź czy trza że już tylko beton od ośmiu gwiazdek popiera i słucha Tuska bo chyba się zagalopowaleś

2 godziny temu, fluber napisał:

Nie tylko Ty

 

Nie no jasne, postaw znak równości między kimś kto był zwolennikiem starego kompromisu i jakiejś odklejonej baby 

 

A tak się unosiles kiedy ja stawiać chciałem znak równości między tobą a zwolennikami atomowego Antka 

Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.