Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

Readktorem naczelnym wyborczej jest chyba Michnik, a nie jakaś odklejona baba. 

Wrzuciłeś tweet jakiej Ewy polskiej więc do tego się odniosłem 

A w link tej baby nie kliknąłem bo nie nabijam wejść takim śmieciowym dziennikom, zresztą chyba w tych kilku słowach streściła cały wywiad więc po co miałbym to czytać? 

 

Pytanie czy wciąż stawiasz znak równości między mną a jakąś odklejona grupą?

Poza tym czy ja kiedykolwiek cytowałem Michnika lub go broniłem? Nie rozumiem co ma ten człowiek wspólnego z przedmiotem dyskusji?

Utożsamiasz się z redaktorem GPC? To też sam poziom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Cardi napisał:

Biorąc pod uwagę co oznaczając syreny dla ponaddwumilionowej grupy ludzi w naszym kraju, to pomysł jest mocno popierdolony.

To znaczy zupełnie serio mówiąc to jestem zdziwiony, że tyle minęło od czasu wybuchu tej wojny a my jeszcze tego z dwa razy nie testowaliśmy. Oczywiście termin  - niby rocznica - słaby, chociaż akurat u nas w starostwie to są po prostu tylko ćwiczenia i nikt nie mówi o syrenach z powodu rocznicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sebastian napisał:

To znaczy zupełnie serio mówiąc to jestem zdziwiony, że tyle minęło od czasu wybuchu tej wojny a my jeszcze tego z dwa razy nie testowaliśmy. Oczywiście termin  - niby rocznica - słaby, chociaż akurat u nas w starostwie to są po prostu tylko ćwiczenia i nikt nie mówi o syrenach z powodu rocznicy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sebastian napisał:

 

Generalnie takie ćwiczenia są potrzebne. I wybaczcie w nosie mam uczucia 2 mln Ukraińców, wolę aby 38 mln Polaków miało pewność, że system działa. 

Pisząc o systemie masz na myśli, że jak ktoś wciśnie guzik to syrena zrobi łijułijułiju? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sebastian napisał:

To znaczy zupełnie serio mówiąc to jestem zdziwiony, że tyle minęło od czasu wybuchu tej wojny a my jeszcze tego z dwa razy nie testowaliśmy. Oczywiście termin  - niby rocznica - słaby, chociaż akurat u nas w starostwie to są po prostu tylko ćwiczenia i nikt nie mówi o syrenach z powodu rocznicy. 

Przecież testy syren są przeprowadzane cyklicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Pisząc o systemie masz na myśli, że jak ktoś wciśnie guzik to syrena zrobi łijułijułiju? 

Tak. Że wszystkie jednocześnie dadzą sygnał. Idealnym dopełnieniem byłyby jakieś ulotki z objaśnieniem sygnałów itp. 

9 minut temu, josephnba napisał:

Przecież testy syren są przeprowadzane cyklicznie

Ale jak rozumiem to ma być test synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Tak. Że wszystkie jednocześnie dadzą sygnał. Idealnym dopełnieniem byłyby jakieś ulotki z objaśnieniem sygnałów itp. 

Ale jak rozumiem to ma być test synchronizacji.

Ulotki, tablice informacyjne sposobu nadawania sygnałów są w każdym urzędzie, placówce państwowej, te dotyczące sposobów ewakuacji też.

Ile razy je czytałeś? 

Druga sprawa to mamy 2022 rok i takie wiadomości są ogólnie dostępne w serwisie zwanym google 

Nie widzę sensu wydawania pieniędzy na dodatkowe ulotki z publicznej kasy.

Jak ktoś chce się tego dowiedzieć, może to zrobić w kilka minut 

I o jakiej synchronizacji piszesz? Ogólnopolskiej? 

Takiej nie ma i taka nie będzie testowana jutro bo każdy z tych systemów jest obsługiwany osobno 

 

Nie mam absolutnie nic przeciwko żeby syreny zawyły jutro rano. Ale nie widzę sensu pisać jak @Sebastian że to ma być test bo testy jak wspomniałem są regularnie przeprowadzane i regularnie jest o tym społeczeństwo informowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Ulotki, tablice informacyjne sposobu nadawania sygnałów są w każdym urzędzie, placówce państwowej, te dotyczące sposobów ewakuacji też.

Ile razy je czytałeś? 

Druga sprawa to mamy 2022 rok i takie wiadomości są ogólnie dostępne w serwisie zwanym google 

Nie widzę sensu wydawania pieniędzy na dodatkowe ulotki z publicznej kasy.

Jak ktoś chce się tego dowiedzieć, może to zrobić w kilka minut 

I o jakiej synchronizacji piszesz? Ogólnopolskiej? 

Takiej nie ma i taka nie będzie testowana jutro bo każdy z tych systemów jest obsługiwany osobno 

 

Nie mam absolutnie nic przeciwko żeby syreny zawyły jutro rano. Ale nie widzę sensu pisać jak @Sebastian że to ma być test bo testy jak wspomniałem są regularnie przeprowadzane i regularnie jest o tym społeczeństwo informowane 

Nie czytałem w urzędzie, znam sygnały właśnie z google, ale kto wie jaka sytuacja będzie i czy w danym momencie  będzie można z tego google skorzystać.

No i jeszcze raz - u nas starostwo i sołtysowie informują o testach tyle. Osobiście mam  to w nosie czy to jest test czy test pod pretekstem. Dla mnie dobrze, że jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Nie czytałem w urzędzie, znam sygnały właśnie z google, ale kto wie jaka sytuacja będzie i czy w danym momencie  będzie można z tego google skorzystać.

No i jeszcze raz - u nas starostwo i sołtysowie informują o testach tyle. Osobiście mam  to w nosie czy to jest test czy test pod pretekstem. Dla mnie dobrze, że jest. 

Dokładnie, jest to niech sobie będzie. 

Szkoda tylko że jutro dłużej nie pośpię, a sposobów na upamiętnienie ofiar katastrofy można wymyśleć mnóstwo.

Szkoda że polityka PiSu i po sprawiła że nad tą tragedią już mało kto przechodzi w odpowiedni sposób 

Wykorzystywanie tego do walki politycznej powinno obie te partie odesłać do śmietnika historii 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

a po co te wycie jak np przeciętny obywatel nie wie po co to jest?

No po takiej burzy informacyjnej chyba każdy wie 

Jedno mnie tylko śmieszy 

O takim wydarzeniu informuje skompromitowany, skazany prawomocnym wyrokiem sądu Kamiński który niezgodnie z prawem jest ministrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, josephnba napisał:

Dokładnie, jest to niech sobie będzie. 

Szkoda tylko że jutro dłużej nie pośpię, a sposobów na upamiętnienie ofiar katastrofy można wymyśleć mnóstwo.

Szkoda że polityka PiSu i po sprawiła że nad tą tragedią już mało kto przechodzi w odpowiedni sposób 

Wykorzystywanie tego do walki politycznej powinno obie te partie odesłać do śmietnika historii 

 

Sprawę podsycają ruscy generałowie zapraszając Kaczyńskiego do Smoleńska. Przedziwna forma propagandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym wystąpieniu Kaczyńskiego powinni dawac przypisy do mediów zagranicznych, że to tylko takie żarty i część teatru. Ludzie spoza tego kraju raczej nie zrozumieją starca bredzacego o zamachu, prawdzie, wplatujacego w to Tuska, tańczącego na grobie brata, robiącego politykę gdy ciała jeszcze nie wystygły, dzielącego jeszcze bardziej ten naród w imię swojej obsesji/choroby/bezczelenego wyrachowania.

 

Straszne i obrzydliwe to przemówienie było, niech już chlop odejdzie na emeryturę bo cały świat na nas w tej chwili patrzy, a gosc odpierdala taką szopke dla twardego elektoratu bez żadnego wstydu.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.