Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, fluber napisał:

Wy naprawdę wierzycie w jakieś skomplikowane intrygi na szczytach władzy? Duda wygrał wybory jednym durnym komentarzem Komorowskiego o kredycie i zmianie pracy. Duda zawetował hardcorowe ustawy w sprawie sądów bo ludzie wylezli masowo na ulice. 

Jakbyście wiedzieli jak to wszystko funkcjonuje u góry to by już was dawno w Polsce nie było. 

Kłopot w tym że ja wciąż nie rozumiem co dziwnego było w wypowiedzi Komora, w tej konkretnej wypowiedzi 

Zmień pracę weź kredyt 

Co w tym dziwnego skoro pewnie jakieś 70% społeczeństwa ma mieszkania na kredyt 

A skoro zarabia się za mało to szuka się innej, lepszej pracy 

 

Rozdmuchali tę konkretną wypowiedź choć Komor pierdolił zdecydowanie większe farmazony przed i w czasie kampanii 

Swego czasu liczyłem wśród znajomych kto ma mieszkanie nie na kredyt i były to tylko osoby, które dostały bądź odziedziczyły mieszkania po bliskich 

 

 

A propos pi****lenia głupot 

Stanowski pięknie pozamiatał śmieci z konfederacji w dziennikarskim zerze 

Polecam 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał:

Kłopot w tym że ja wciąż nie rozumiem co dziwnego było w wypowiedzi Komora, w tej konkretnej wypowiedzi 

Zmień pracę weź kredyt 

Co w tym dziwnego skoro pewnie jakieś 70% społeczeństwa ma mieszkania na kredyt 

A skoro zarabia się za mało to szuka się innej, lepszej pracy 

 

Rozdmuchali tę konkretną wypowiedź choć Komor pierdolił zdecydowanie większe farmazony przed i w czasie kampanii 

Swego czasu liczyłem wśród znajomych kto ma mieszkanie nie na kredyt i były to tylko osoby, które dostały bądź odziedziczyły mieszkania po bliskich 

nic dziwnego nie było, to była całkiem normalna odpowiedź na pytanie, ale liczy się efekt rozdmuchania/grzania -> jak obecnie z dudowym 'friend in dick'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Kłopot w tym że ja wciąż nie rozumiem co dziwnego było w wypowiedzi Komora, w tej konkretnej wypowiedzi 

Zmień pracę weź kredyt 

Co w tym dziwnego skoro pewnie jakieś 70% społeczeństwa ma mieszkania na kredyt 

A skoro zarabia się za mało to szuka się innej, lepszej pracy 

To, że od polityka jednak wymaga się przedstawienia wizji legislacyjnej prowadzącej do zmiany tej c***owej sytuacji. A Bronek w kamapanii zamiast wygłosić frazes przedstawiający plan na poprawę to powiedział "no jest jak jest". No to jak będzie jak jest, a nie jest kolorowo, to po co "nam" taki prezydent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, julekstep napisał:

nic dziwnego nie było, to była całkiem normalna odpowiedź na pytanie, ale liczy się efekt rozdmuchania/grzania -> jak obecnie z dudowym 'friend in dick'

O dicku już nikt nie wspomina a "zmień pracę weź kredyt" czy "za 6tys pracuje tylko idiota" grzano miesiącami a niektórzy do tej pory się nie zorientowali, że nie były wcale takie głupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał:

O dicku już nikt nie wspomina a "zmień pracę weź kredyt" czy "za 6tys pracuje tylko idiota" grzano miesiącami a niektórzy do tej pory się nie zorientowali, że nie były wcale takie głupie 

pls cały czas jest grzane a przy okazji są wspominki Borubara :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Kłopot w tym że ja wciąż nie rozumiem co dziwnego było w wypowiedzi Komora, w tej konkretnej wypowiedzi 

1 godzinę temu, jack napisał:

O dicku już nikt nie wspomina a "zmień pracę weź kredyt" czy "za 6tys pracuje tylko idiota" grzano miesiącami a niektórzy do tej pory się nie zorientowali, że nie były wcale takie głupie 

Tutaj nigdy nie chodziło o to co powiedział, tylko z jakim poziomem pogardy i pychy.

 

Podobny prezentuje Donald i Tomasz Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, starYfaN napisał:

Tutaj nigdy nie chodziło o to co powiedział, tylko z jakim poziomem pogardy i pychy.

 

Podobny prezentuje Donald i Tomasz Paweł.

Wziąłbym to pod uwagę gdyby nie jeden szczegół 

Że to ty napisałeś a sorry ale jesteś mało obiektywny 

Pycha i pogarda to cechy całego popisu 

Ale ty zauważasz go tylko po jednej stronie 

 

 

 

4 godziny temu, Cardi napisał:

To, że od polityka jednak wymaga się przedstawienia wizji legislacyjnej prowadzącej do zmiany tej c***owej sytuacji. A Bronek w kamapanii zamiast wygłosić frazes przedstawiający plan na poprawę to powiedział "no jest jak jest". No to jak będzie jak jest, a nie jest kolorowo, to po co "nam" taki prezydent?

Ale jakiej wizji? 

Oczekujesz że ktokolwiek na świecie jest w stanie zmienić realia? 

Nie ma na świecie miejsca gdzie jest inaczej 

Ludzie brali biorą i będą brać kredyty na zakup nieruchomości 

Tak jak ludzie zmieniali, zmieniają i będą zmieniać pracę w poszukiwaniu lepszych zarobków 

 

 

Rozumiem że wierzysz w bajki o samodzielnej silnej Polsce, gdzie Lwów znów jest w naszych granicach, a covid nie istnieje 

 

Ale to nie jest rzeczywistość

k**** brakuje tu jeszcze komucha z jego "Stalin może i zabił kilka milionów ludzi, ale wprowadził obowiązek kształcenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

Ale jakiej wizji? 

Jakiejś. Powiedzieć "no jest c***owo, zmień pracę, weź kredyt, głosujcie na mnie" to i ja mogę. 

11 minut temu, josephnba napisał:

Oczekujesz że ktokolwiek na świecie jest w stanie zmienić realia? 

Ja niczego nie oczekuję od polityków. Ale inni widocznie oczekiwali jakiegoś planu, czy stanowiska na dany temat. A Bronek dał im ciepłą wodę w kranie.

Sondaż dla Faktów TVN: Komorowski zdecydowanie wygrywa w pierwszej turze -  Fakty TVN

Dlatego przejebał zaczynając z takiego pułapu.

14 minut temu, josephnba napisał:

Rozumiem że wierzysz w bajki o samodzielnej silnej Polsce, gdzie Lwów znów jest w naszych granicach, a covid nie istnieje

No jeżeli tak rozumiesz to gratuluję. Jak kobieta która na podstawie 5 minut ciszy jej faceta przeleci w głowie całą wielowątkową historię zdrady i zadaje pytanie "kim jest ta szmata?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej jakby powiedział 

Zrownajmy zarobki każdej klasy społecznej, wdrożymy system darmowych mieszkań dla każdego Polaka a frytki w macu będą z prawdziwego ziemniaka! 

PiS zrobił ustawkę z tym gówniarzem, usłyszeli wszyscy oczywistą oczywistość i później to grzali do porzygu 

 

Komor przegrałby te wybory nawet gdyby tej wypowiedzi nie było 

Nie dlatego że ta akurat była pełna pychy i pogardy (bo ta nie była). Przegrałby dlatego że od pierwszych minut był pełen pychy i pogardy czym wkurwił ludzi jak Wałęsa przed drugimi wyborami wkurwił ludzi do tego stopnia że zapomnieli skąd wywodził się Kwaśniewski 

 

I to nie ja wierzę w bajki. To przedstawiciel partii na którą głosujesz twierdzi że Polska powinna zająć Lwów wykorzystując sytuację Ukrainy, to przedstawiciel twojej partii twierdzi że pandemia do ściema a jej lider twierdzi wręcz że Ukraińcy mają za swoje, a wojną to coś normalnego i inni nie powinni się w to mieszać 

Masz to na co głosowałeś i może nawet podświadomie się z częścią tych rzeczy zgadzasz 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał:

Czyli lepiej jakby powiedział 

Zrownajmy zarobki każdej klasy społecznej, wdrożymy system darmowych mieszkań dla każdego Polaka a frytki w macu będą z prawdziwego ziemniaka! 

Podtrzymuję to co napisałem z tokiem myślenia kobiety.

9 godzin temu, josephnba napisał:

Komor przegrałby te wybory nawet gdyby tej wypowiedzi nie było 

Nie dlatego że ta akurat była pełna pychy i pogardy (bo ta nie była). Przegrałby dlatego że od pierwszych minut był pełen pychy i pogardy czym wkurwił ludzi jak Wałęsa przed drugimi wyborami wkurwił ludzi do tego stopnia że zapomnieli skąd wywodził się Kwaśniewski 

Odważne stwierdzenie jak na fakt, że przegrał różnicą 518tys. głosów, a z tego co pamiętam to w exit pollu prowadził Dudex, ale w nocy po jakiejś partii podliczonych głosów prowadził Komorowski.

9 godzin temu, josephnba napisał:

I to nie ja wierzę w bajki. To przedstawiciel partii na którą głosujesz twierdzi że Polska powinna zająć Lwów wykorzystując sytuację Ukrainy, to przedstawiciel twojej partii twierdzi że pandemia do ściema a jej lider twierdzi wręcz że Ukraińcy mają za swoje, a wojną to coś normalnego i inni nie powinni się w to mieszać 

Podobno jeden z nich, albo i wszyscy lubią kolor żółty. A ja żółtego nie lubię. Muszę przejrzeć upodobania polityków w kwestii kolorów, bo jak wiadomo żeby na kogoś głosować trzeba się z nim zgadzać w 100%. 🙃

9 godzin temu, josephnba napisał:

Masz to na co głosowałeś i może nawet podświadomie się z częścią tych rzeczy zgadzasz 

Taaa a wyborcy Hołowni co wieczór płaczą w chacie nad Konstytucją. Każdy jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołowni nie ma w sejmie z tego co mi wiadomo więc płakać POTENCJALNI wyborcy mogą co najwyżej z tego powodu 

 

Konfederacja jest i się co chwilę kompromituje. A robi to na arenie międzynarodowej przez ciebie i innych, którzy na nich głosowali, choć z niczym się najwyraźniej nie zgadzają 

Pytanie

Po co na nich głosowaliście skoro co konfa powie to słyszę "nie zgadzam się z tym"

Jedyny vicejakmutam się przyznaje że Konfederacja ma rację 

 

No i nie zapominajmy o powielaniu przez konfederację i jej zwolenników narracji o nasileniu przestępstw przy granicy z Ukrainą, o kolorowych najezdzajacych nasz kraj i o zbliżającej się nawałnicy wrogiego tradycjom europejskim elementu 

To nawet ty @Cardi lykales jak młody leming i powielales te brednie tu, służąc tym samym rosyjskim trollom 

 

brawo k**** brawo 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał:

Hołowni nie ma w sejmie z tego co mi wiadomo więc płakać POTENCJALNI wyborcy mogą co najwyżej z tego powodu 

No jak to, przecież jak Szymon płacze to wyborcy też płaczą. Czy to tylko w kwestii wyborców Konfy się sprawdza?

Wyborcy PiS mają koty i nie mają małżonków. No i wszyscy mają poniżej 170cm wzrostu.

21 minut temu, josephnba napisał:

Pytanie

Po co na nich głosowaliście skoro co konfa powie to słyszę "nie zgadzam się z tym"

 

W dniu 8.03.2022 o 18:31, josephnba napisał:

Pytać możesz 

Ja odpowiadać nie muszę 

🙃

23 minuty temu, josephnba napisał:

No i nie zapominajmy o powielaniu przez konfederację i jej zwolenników narracji o nasileniu przestępstw przy granicy z Ukrainą, o kolorowych najezdzajacych nasz kraj i o zbliżającej się nawałnicy wrogiego tradycjom europejskim elementu 

To nawet ty @Cardi lykales jak młody leming i powielales te brednie tu, służąc tym samym rosyjskim trollom 

No, nagranie ze sklepu, nagranie typa z granicy w stroju ratownika, czy nagranie z dworca PKP. Faktycznie nie było ŻADNYCH PODSTAW.

Przypomnę tylko, że powielanie informacji o rozkurwieniu tych od idi na c*** obiegło cały świat ze 300x, dostali nawet pośmiertne odznaczenia.

A trzeciego dnia zmartwychwstali. O tym nie raczysz wspomnieć :) No chyba, że to już nie były brednie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak na 2 mln ludzi którzy przekroczyli granicę trzy przypadki to zajebista statystyka 

Do tego ziomek w kurtce ratownika nie mający żadnych oznaczeń imiennika i tym podobnych 

Chcesz kupić sobie taką kurtkę? 150 zł na olx 

Sam kupowałem jak jeździłem na początku pandemii w karetce 

 

Twoje argumenty mają tyle samo sensu co słowa brauna popychającego dyrektora szpitala po czym domagającego się obdukcji bo mu rękę drzwi przyciągnęły 

A tych ostatnich dwóch akapitów nie zrozumiałem więc nie będę się wypowiadał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Wtedy gdy pojawiały się te nagrania to 2 mln ludzi przekroczyło granicę. To dziś już pewnie dobijamy do 20mln?

Przypomnę, że niektórzy tu wrzucali filmy oko.press o patrolach. Są już jakieś zarzuty? Chyba powinny się sypać lawinowo, patrząc na histerię z tym związaną.

 

Komentujesz moje argumenty sam mając je na poziomie Lempartowych dziwadeł, tylko że jebiesz inną partię. ¯\_(ツ)_/¯

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.