Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Sebastian napisał:

Kłopoty mają Ci przedsiębiorcy, którzy nie mogą prowadzić swojego biznesu na skutek nakazów rządu, nie mogą mieć przychodów ale mają koszty. Państwo zdaje się dalej pobiera podatki, dalej nalicza VAT a nawet z okazji epidemii dołożyło trochę mandatów. 

Żeby porównać obie sytuacje to trzeba być Tobą po prostu. 

jakby 'przedsiebiorcy' byli 'przedsiebiorczy' to by sobie poradzili :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

biorac pod uwage ze zaden z nas nie wyemigrowal to chyba wolimy wyzsze oprocentowanie w chudszym portfelu:)

Daj mi upoważnienie do konta z 100 000zł i 0% oprocentowania, a ja ci dam do konta z 1 000zł i 40%. Na priv please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Daj mi upoważnienie do konta z 100 000zł i 0% oprocentowania, a ja ci dam do konta z 1 000zł i 40%. Na priv please

zebys za 15 lat chcial sie zamienic z powrotem?:)

jakbym mial gwarancje dozywotniego stalego oprocentowania to bym sie w kazdej chwili zamienil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

zebys za 15 lat chcial sie zamienic z powrotem?:)

jakbym mial gwarancje dozywotniego stalego oprocentowania to bym sie w kazdej chwili zamienil:)

Czy to nie ty się mnie pytałeś, czy chętniej bym pojechał do Niemiec ze zmianą -0,4% czy do Rumunii ze wzrostem +6%? A teraz Korwinizmy ci w głowie. Daj spokój fluber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lorak napisał:

"polska gospodarka radzi sobie najlepiej w europie" - to jest na podstawie przewidywań spadku % PKB w tym roku.

I w jaki sposób z tego stworzyłeś - jest najlepsza?

 

48 minut temu, polishllama69 napisał:

najwięcej =/= najlepiej

Jeśli oceniamy wskaźnik liczby lekarzy, to chyba najwięcej=najlepiej. Ewentualnie może być tylko najgorzej=najlepiej. Innych opcji nie ma.

 

49 minut temu, polishllama69 napisał:

ktoś ironicznie mógłby powiedzieć, że skoro w strefie kulturowej wszyscy mają więcej i w większości lepiej to znaczy, że coś nie gra

No to w strefie kulturowej byłego bloku wschodniego większość ma gorzej.

4 minuty temu, Koelner napisał:

nie mogą zmienić firmy :)

Mogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bardzo bym chciał, by wybory odbyły się w czerwcu, ale przede wszystkim bardzo bym chciał, by były bezpieczne i z zachowaniem zasad porządku konstytucyjnego - zakończył prezydent.

 

Tragikomiczne w kontekście ostatnich zabaw z 10 maja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

można w nieskończoność :) wystarczyło z pół roku i porównanie firmy z państwem nadal mnie bawi jeszcze bardziej :)

nom

w sumie prowadzenie firmy prywatnej jest pewnie z 1000 razy prostsze (przychodzi wirus to se zaczynasz szyc maseczki zamiast robic to co  robiles a nie musisz sie bawic w ratowanie ludkow jak te lamusy z 'panstwa')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

można w nieskończoność :) wystarczyło z pół roku i porównanie firmy z państwem nadal mnie bawi jeszcze bardziej :)

Stwierdzenie, że Ziemia ma kształt kulisty i krąży wokół słońca musi w Tobie pewnie wywoływać spazmy śmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

Stwierdzenie, że Ziemia ma kształt kulisty i krąży wokół słońca musi w Tobie pewnie wywoływać spazmy śmiechu

Jak zawsze się mylisz ale pewnie się do tego stwierdzenia przyzwyczaiłeś .

11 minut temu, julekstep napisał:

nom

w sumie prowadzenie firmy prywatnej jest pewnie z 1000 razy prostsze (przychodzi wirus to se zaczynasz szyc maseczki zamiast robic to co  robiles a nie musisz sie bawic w ratowanie ludkow jak te lamusy z 'panstwa')

prostsze bo nie masz wyrzutów sumienia że robisz to za własne pieniądze

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.