Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem aż zobaczyć kom jest ten Kossakowski bo kompletnie człowieka nie znam. Pierwsze co mi wyskoczyło, to że bije się w jakiejś patogali z ulubionym poetą Julka (i moim ofkoz) i jeszcze dostał od Jasia wpierdol że go musieli cucić 

Trochę wstyd, że ktoś taki, prawdopodobnie tylko z racji tego że był sławny z tego że popiea PiS dostał się do formacji, choć jego wygląd tężyzna fizyczną i zachowanie jawnie szkalują mundur 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, josephnba napisał:

W WOT jest też naprawdę wielu porządnych ludzi, którzy niezależnie od poglądów politycznych chcą zrobić coś dla kraju

A mi się wydaje, że to nie jest niestety najlepsze dla nich miejsce. 

Widzę w tym analogię to marszu niepodległości. Wielu porządnych ludzi chce świętować i zamanifestować swoją miłość do ojczyzny a zwłaszcza organizatorzy ale też ich przeciwnicy polityczni robią z nich idiotów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, jack napisał:

A mi się wydaje, że to nie jest niestety najlepsze dla nich miejsce. 

Widzę w tym analogię to marszu niepodległości. Wielu porządnych ludzi chce świętować i zamanifestować swoją miłość do ojczyzny a zwłaszcza organizatorzy ale też ich przeciwnicy polityczni robią z nich idiotów. 

Nie bardzo rozumiem analogię 

Marsz w teorii jest dla wszystkich

Mundur nie jest 

 

Będąc w wojsku zawodowym, WOT, straży zawodowej OSP its masz pewne zobowiązania, masz godnie reprezentować i rodzimą jednostkę i kraj 

 

Taki patus, który leje się na patogalach, słynie z ganiania lewaków i fake newsów nie spełnia tych wymagań 

Nie wiem czy i jakie kroki podejmie jego dowódca w WOT, u nas po takiej kompromitacji i narażeniu jednostki na straty wizerunkowe taki druh zostałby prawdopodobnie wyrzucony lub zawieszony 

Ale u nas nie ma ludzi z politycznego nadania, ludzi mających plecy w partii rządzącej czy jakiejkolwiek innej 

 

U nas nie ma rozmów o polityce, religii i orientacji 

Nie ma na to przyzwolenia, każdy z każdym może prywatnie takie rozmowy prowadzić, ale na forum ogólnym, na terenie jednostki czy na Messenger że jednostki są to tematy zakazane, za które są konsekwencje od usunięcia z grupy na FB po zawieszeniew działaniach.

Do tej pory mogę szczerze napisać nie zdarzyło się nawet kogoś usunąć z Messenger a, bo po pierwszym ostrzeżeniu każdy odpuszczał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

A mi się wydaje, że to nie jest niestety najlepsze dla nich miejsce. 

Widzę w tym analogię to marszu niepodległości. Wielu porządnych ludzi chce świętować i zamanifestować swoją miłość do ojczyzny a zwłaszcza organizatorzy ale też ich przeciwnicy polityczni robią z nich idiotów. 

Piszesz głupoty. Wszędzie możesz spotkać ludzi dziwnych. W kościele, w pracy, w kołach łowieckich, w stowarzyszeniach cyklistów i w kółkach czytelniczych. To nie znaczy, że ludzie mają się stamtąd wypisywać. Trzeba zwyczajnie robić sobie i nie dać się idiotom. To normalni są większością. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sebastian napisał:

Trzeba zwyczajnie robić sobie i nie dać się idiotom. 

Warto jednak pamiętać, że to idiota jest twórcą WOT. 

I żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie atakuję ludzi z WOT ani z marszu niepodległości tylko po prostu nie wyobrażam sobie bym mógł czynnie uczestniczyć z własnej woli w czymś firmowanym przez Bakiewicza,  Macierewicza czy im podobnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jack napisał:

Warto jednak pamiętać, że to idiota jest twórcą WOT. 

I żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie atakuję ludzi z WOT ani z marszu niepodległości tylko po prostu nie wyobrażam sobie bym mógł czynnie uczestniczyć z własnej woli w czymś firmowanym przez Bakiewicza,  Macierewicza czy im podobnych. 

https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/HitlerAteSugar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Pseudotarcze inflacyjne to tylko leki przeciwbólowe. Do lipca będą kosztowały nas 35 mld złotych, a jeśli rząd przedłuży je do wyborów koszty, wzrosną do 100 mld złotych - mówił w środowym "Studiu Biznes" dr Sławomir Dudek, główny ekonomista FOR "

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28133213,rekordowa-inflacja-dudek-tarcze-do-wyborow-beda-kosztowaly.html#s=BoxOpImg1

Według najbardziej opozycyjnych ekonomistów wobec PIS czyli FOR Balcerowicza, obniżanie podatków podnosi "koszty", sami więc rozumiecie ze podatków nie wolno obniżac a ciągle należy je podwyższac by koszty spadały a po odpowiednio dużych podwyżkach podatków w końcu zamieniły się w zyski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Warto jednak pamiętać, że to idiota jest twórcą WOT. 

I żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie atakuję ludzi z WOT ani z marszu niepodległości tylko po prostu nie wyobrażam sobie bym mógł czynnie uczestniczyć z własnej woli w czymś firmowanym przez Bakiewicza,  Macierewicza czy im podobnych. 

No właśnie i tu leży problem.. Twój sposób myślenia wyklucza udział gdziekolwiek. U podłoża każdej organizacji leży jakaś idea, a każdą ideę można przekląć. 

 

Godzinę temu, jack napisał:

Jasne i nie mogę lubić sportów wodnych bo jestem ateista a Jezus chodził po wodzie 😜

Czyli jesteś po prostu hipokrytą i nie ma realnie znaczenia czy rzeczy zostały stworzone przez idiotów jeśli tylko zgadzają się z Twoim światopoglądem :) Typowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Sebastian napisał:

Twój sposób myślenia wyklucza udział gdziekolwiek. U podłoża każdej organizacji leży jakaś idea, a każdą ideę można przekląć. 

Bzdura. Od Macierewicza do WOT tak samo jak od Bakiewicza do jego marszu jest bezpośrednia i krótka droga. Na pewno dłuższa niż od Hitlera do miłości dla zwierząt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał:

Bzdura. Od Macierewicza do WOT tak samo jak od Bakiewicza do jego marszu jest bezpośrednia i krótka droga. Na pewno dłuższa niż od Hitlera do miłości dla zwierząt. 

A słyszałeś kiedyś o Gwardii Narodowej ? Macierewicza już nie ma w rządzie a WOT jest. I mam nadzieję, że jak przyjdą następcy to nie wpadną na głupi pomysł likwidacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

A słyszałeś kiedyś o Gwardii Narodowej ? Macierewicza już nie ma w rządzie a WOT jest. I mam nadzieję, że jak przyjdą następcy to nie wpadną na głupi pomysł likwidacji. 

Myślisz, że do Gwardii Narodowej przyjmuje się takich Ziemków i im podobnych?

Ja rozumiem czym WOT powinien być. Tak samo jak wiem czym powinna być telewizja publiczna. I nawet czym mógłby być fundusz sprawiedliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Myślisz, że do Gwardii Narodowej przyjmuje się takich Ziemków i im podobnych?

Ja rozumiem czym WOT powinien być. Tak samo jak wiem czym powinna być telewizja publiczna. I nawet czym mógłby być fundusz sprawiedliwości. 

Przyjmuje się, bo to między innymi takie organizacje są od tego aby kształtować odpowiednie postawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.