Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Sebastian napisał:

Przecież Kapela też jest debilem. A Ty oglądałeś walkę debili i pewnie za to zapłaciłeś, kim więc jesteś ? 

A jaki ma to związek z WOT? 

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Ale, że wszyscy ?

A kto mówi o wszytskich? Nie dramatyzuj 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

A słyszałeś kiedyś o Gwardii Narodowej ? Macierewicza już nie ma w rządzie a WOT jest. I mam nadzieję, że jak przyjdą następcy to nie wpadną na głupi pomysł likwidacji. 

Likwidacji nie 

Rekonstrukcji, znormalizowaniu oby jak najszybciej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

😂😂😂😂

Obejrzyj walkę naszego gwardzisty. Takich wojaków po kilku latach treningu nie znajdziesz raczej NIGDZIE.

na szybko z neta: https://media.terytorialsi.wp.mil.pl/informacje/662970/terytorialsi-w-finale-gali-mistrzostw-wojska-polskiego-w-mma

na szybko z głowy: Justyna Haba wygrywająca na KSW

 

i nie wiem co przykład tego gamonia Ziemowita, który w WOT był pewnie tylko tyle czasu ile było potrzeba na wrzut na twittera czy inne insta-story ma do rzeczy tbh xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sebastian napisał:

Przecież Kapela też jest debilem. A Ty oglądałeś walkę debili i pewnie za to zapłaciłeś, kim więc jesteś ? 

Nie zapłaciłem a znam wynik i przebieg, nie obejrzałem sdc a znam wynik i przebieg, to się nazywa internet, polecam skorzystać 

Poza tym Jaś kapela nie jest w WOT i nie ośmiesza formacji munduru tylko siebie 

Mało tego Jasia kapeli pewnie by nie przyjęli do WOT (słusznie). Tego Kossakowskiego przyjęli choć to patus bez mózgu, bez honoru i ośmieszający te formacje 

 

Sam sobie dodaj jeden do jednego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

i nie wiem co przykład tego gamonia Ziemowita, który w WOT był pewnie tylko tyle czasu ile było potrzeba na wrzut na twittera czy inne insta-story ma do rzeczy tbh xD

Kolega to bardzo dobrze ujął 

18 minut temu, josephnba napisał:

Tego Kossakowskiego przyjęli choć to patus bez mózgu, bez honoru i ośmieszający te formacje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Sebastian napisał:

Nie dramatyzuję, jedynie wskazuję na błąd logiczny wypowiedzi. 

Lol , 90% ich bankrutuje krótko po zakończeniu kariery - ja nie lubię oceniać innych ale pewnie w Twoim rozumowaniu to debile 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jack napisał:

Kolega to bardzo dobrze ujął 

 

ale czy on w ogóle jest w tej formacji?

bo wszystko co z tym związane w internetach to kilkumiesięczny okres z 2018 lol

 

wychodzi że z tego typa był taki sam 'żołnierz' jak teraz 'fighter mma' czy wcześniej 'dziennikarz' albo 'polityk' :) -> ot prawicowy atencjusz jeszcze większy niż Marcin Rola (bo tamten chociaż się trzyma jednej 'roli') :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

na szybko z neta: https://media.terytorialsi.wp.mil.pl/informacje/662970/terytorialsi-w-finale-gali-mistrzostw-wojska-polskiego-w-mma

na szybko z głowy: Justyna Haba wygrywająca na KSW

 

i nie wiem co przykład tego gamonia Ziemowita, który w WOT był pewnie tylko tyle czasu ile było potrzeba na wrzut na twittera czy inne insta-story ma do rzeczy tbh xD

Kłopot w tym, że ktoś go do tego WOT wziął a wiem z pierwszej ręki że to nie jest tak że idziesz i od razu dostajesz mundur, wyposażenie, przydział 

Ktos mu to ewidentnie załatwił i ten ktoś niestety działał na negatywny wizerunek WOT równie mocno a może i bardziej niż to prawicowe coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.