Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Koelner napisał:

pytam o urzędników - jeśli nie to znowu pierdolisz głupoty 

A czemu mnie pytasz o urzedników? Przeciez mówiłęm o dyrektorze zakładu na 2000 ludzi. wiec nie pierdol głupot

7 minut temu, Koelner napisał:

teraz każdy urzędnik wspiera PiS?

Ja cie zapytam, czy teraz tylko Ci co należą do PIS popierają PIS?

Sam odpowiem - nie - a wtedy miałeś 3mln ludzi należacych do partii + tych co nie nalezeli tak jak dziś nie naleza do PIS ale ich popierają. Deltuś myśli ze te miliony to byli marsajnie a nie Polacy. Ty jak widze też zamierzasz tak myslec

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

jakie 2000?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakład_Pojazdów_Szynowych#Zatrudnienie

3 minuty temu, Koelner napisał:

lol 

Proszę bardzo, więc specjalnie zapytam jeszcze raz: " czy teraz tylko Ci co należą do PIS popierają PIS?"

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, fluber napisał:

No jeżeli ja z każdej stówy zarabiam 20 złotych, a Ty z każdej stówy zarobiasz 15 złotych to zdradzę Ci, że nigdy mnie nie dogonisz:)

Ale gdybyś poprawnie policzył to istnieje niewielki skończony przedział, w którym moja funkcja przekracza Twoją i nieskończony przedział, w którym Twoja funkcja przekracza moją. Więc to Twoja funkcja ucieka a nie moja:)

Zajebałem się w liczeniu, robiłem coś jeszcze w robocie. Bywa

Absolutnie się zgadzam, dlatego w pierwszym przedziale Niemcy uciekają, a w drugim my gonimy. 

 

🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darkonza napisał:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakład_Pojazdów_Szynowych#Zatrudnienie

16 minut temu, darkonza napisał:

 AK-owiec dyrektor nie nalezał wiec tez mozna go zaliczyc do wspierajacych PRL.

 

?

 

2 minuty temu, darkonza napisał:

Proszę bardzo, więc specjalnie zapytam jeszcze raz: " czy teraz tylko Ci co należą do PIS popierają PIS?"

Nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

@Cardi

@Reikai za szeroki wachlarz obowiązków. Tematy ładowania to ogarnia kierownik magazynu, ale on się raczej nie kontaktuje bezpośrednio z klientami (przynajmniej nigdy się nie spotkałem z tym - bariera językowa), tylko z planistą produkcji jeżeli chodzi o transport przychodzący i z działem sprzedaży jeżeli chodzi o transporty wychodzące. 

Ten pierwszy nie wiem, nie pracowałem nigdy na magazynie poza okazjonalnym wpadaniem do chłopaków, żeby coś obgadać face2face. W sprzedaży też nie, planista produkcji to około 5-7k brutto, chociaż zdarzają się tacy, co trzymają za łeb całą fabrykę to i 9k wezmą. Zależy jak bardzo w dupie będzie dyrektor logistyki jak planista rzuci papierami.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, starYfaN napisał:

A gdzie uzyskali? :) 

Tu raczej bardziej pasuje  pytanie

A jakie to miało znaczenie, skoro i tak potrafili podporządkować sobie dany kraj?

30 minut temu, starYfaN napisał:

A gdzie uzyskali? :) 

Tu raczej bardziej pasuje  pytanie

A jakie to miało znaczenie, skoro i tak potrafili podporządkować sobie dany kraj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka ile razy można o tym samym tu pisać. Mieliśmy kilkanscie milionów Polaków z członkiem rodziny należącym do partii, mieliśy cichych współpracowników co nie nalezeli ale sie partii wysługiwali. Mieliśmy ludzi którzy nie nalezeli ale normalnie robili w systemie na jego chwalę, a opozycja wobec tej masy to było to:

https://pl.wikipedia.org/wiki/21_postulatów_MKS#21_postulatów_Międzyzakładowego_Komitetu_Strajkowego_z_17_sierpnia_1980

Widzicie tam gdzieś postulaty prywatyzacji, uwolnienia kursów walutowych, wprowadzenia gospodarki wolnorynkowej, wsparcia prywatnej inicjatywy?

Nie, tam jest tylko wiecej socjalu (wieksze wypłaty, 3 letnie urlopy macierzyńskie) + wiecej komuny (ze kartki maja byc)

Więc opozycją dla komuny będacej połową kraju nalezacej do partii lub z partią współpracującej była ultra-komuna z programem jeszcze bardziej socjalnym niz ten od PZPR.

Pisze to kurka co kilka miesiecy i wszystko krew w piach, bo Deltus jakby nigdy nic w kontrze do tych milionów komuchów i do tych komunistycznych postulatów solidarnosci wyskoczy ze było trochę prześladownych AK-owców wiec komuna nie miała poparcia

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, quevas napisał:

minister Czarnek seksualnie edukowany nigdy nie był, a ojcem został, więc po co innym jakaś wiedza, co prowadzić może do orgiastycznej przyjemności, czyli do piekła, gdzie delikwenta diabli widłami w smole i na grillu

Nie wiem czy to ja jestem zacofany z powodu swojego katolstwa, więc może jakiś ateista by się wypowiedział co sądzi o uczeniu dzieci w szkole jak osiągać orgazmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem czy to ja jestem zacofany z powodu swojego katolstwa, więc może jakiś ateista by się wypowiedział co sądzi o uczeniu dzieci w szkole jak osiągać orgazmy? 

jako katol czy konserwatysta raczej powinieneś popierać uczenie czegokolwiek jeśli o tym decydują rodzice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

jeśli dobrowolnie dzieci zapisują to chyba popierają :)

A to jest teraz w programie? Bo ja się odnosiłem do tego co pisał quevas.

3 minuty temu, quevas napisał:

trzeba uczyć, by nie robiły tego na plebani z księdzem proboszczem

Myślę, że dałoby się uniknąć tego w jakiś prostszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, quevas napisał:

wprowadzając pasy cnoty ?

dla księży ?

Nie zostawiając dzieci samych na plebanii z proboszczem

3 minuty temu, quevas napisał:

 

bo najczęściej wiodą one do aborcji ?

Cieszę się, że też uważasz aborcję za zło, którego należy unikać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.