Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Wiadomo, że Fluber :angel:

Aż taki święty nie jestem, ale jestem pewny ze więcej niż o 20 km/h niż pozwalają przepisy nie jechałem nigdy nigdzie. 

Oczywiście przez kilkanaście lat jezdzenia po Polsce i kilkaset tysięcy kilometrów przejechanych nigdy nie dostałem mandatu za przekroczona prędkość

2 minuty temu, Koelner napisał:

przecież te combo zaczyna się od 13 minuty 🤣

Przecież to jest combo które jest tam codziennie! 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Żeby dać się złapać na fotoradar przy takiej prędkości to trzeba notorycznie tak popierdalac. Co to jest dla Tuska 500 złotych? Nic. To nie jest mandat za przekroczenie prędkości o 10 km/h, to była jazda wariata drogowego. Konfiskata samochodu też by była dobra. Nie twierdzę że przy każdym wykroczeniu powinno być proporcjonalnie, ale przy takiej bandyterce nie miałbym litości. 

Ty chyba masz jakieś słabe auto, jak się ma średniej jakości samochód to dziś tą stówkę osiąga się szybko. Ja sam łapę się na tym, że wciskam i muszę naciskać hamulec. 

I nie nie trzeba notorycznie popierdzielać, żeby przekroczyć prędkość. Wystarczy nie zauważyć znaku terenu zabudowanego. 

Kurde też nie lubię Rudego kłamczucha ale weź nie zachowuj się jak Sterczewski na granicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

 

I nie nie trzeba notorycznie popierdzielać, żeby przekroczyć prędkość. Wystarczy nie zauważyć znaku terenu zabudowanego. 

Co ile kilometrów widujesz policjanta z suszarka? 

7 minut temu, Sebastian napisał:

Ty chyba masz jakieś słabe auto, jak się ma średniej jakości samochód to dziś tą stówkę osiąga się szybko. Ja sam łapę się na tym, że wciskam i muszę naciskać hamulec. 

Wiekszosc tych kilometrów nabilem starym dobrym golfem 4:) w sumie to może nie większość ale na pewno najwięcej:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

@Reikai

Ja tu wiele razy pisałem co myślę o takich debilach jak Tusk i nie ma dla mnie znaczenia z jakiej jest partii. Każdego kto jeździ w zabudowanym ponad 100 na godzine powinno się wysyłać na leczenie. 

Razem z tymi którzy to usprawiedliwiają. Dzieciaki takimi drogami że szkoły wracają poboczem, czasem jada na rowerku do kolegi z domu obok, czasem piłka im wyleci z podwórka w okolice drogi. Trzeba być niepełnosprawnym umysłowo żeby usprawiedliwiać taki poziom spi****lenia. ( i nie pije tu do Ciebie) 

W normalnym kraju takie mendy jak kurski czy Tusk powinni nie istnieć w życiu publicznym a jeździć powinni co najwyżej hulajnoga. W normalnym kraju po czymś takim nie powinno być dla człowieka miejsca w przestrzeni publicznej. Tutaj dla niektórych nawet nie ma za co przepraszać. Ile wy macie lat? 16? 

Sto procent racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

W moim rejonie ? Co 2-3 dzień, ale lotne BMKi widuję codziennie.  

 

Golf 4 nie jest zły więc po prostu nie umiesz jeździć ;)

To u mnie się chyba lenia bo ja ostatnio suszarkę widziałem w zeszlym miesiącu. Nie wiem jak wyglądają lotne bmki więc może po prostu nie zauważam:) 

To było sdi wiec... 

Na pewno znam wielu lepszych kierowców ode mnie. Nie wiem jakie stosujesz kryteria. Mi wystarczy tyle że od kilkunastu lat pokonuje co roku minimum kilkanaście tysięcy kilometrow i obyło się bez kolizji, wypadków i zdjęć z wakacji, tyle mi wystarczy. No i przede wszystkim panuje nad prędkością z jaka się poruszam:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To u mnie się chyba lenia bo ja ostatnio suszarkę widziałem w zeszlym miesiącu. Nie wiem jak wyglądają lotne bmki więc może po prostu nie zauważam:) 

To było sdi wiec... 

Na pewno znam wielu lepszych kierowców ode mnie. Nie wiem jakie stosujesz kryteria. Mi wystarczy tyle że od kilkunastu lat pokonuje co roku minimum kilkanaście tysięcy kilometrow i obyło się bez kolizji, wypadków i zdjęć z wakacji, tyle mi wystarczy. No i przede wszystkim panuje nad prędkością z jaka się poruszam:) 

Przecież ja się śmieję z tym "kierowcą" Fluber...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sebastian napisał:

Ty chyba masz jakieś słabe auto, jak się ma średniej jakości samochód to dziś tą stówkę osiąga się szybko. Ja sam łapę się na tym, że wciskam i muszę naciskać hamulec. 

Jeśli nie jesteś w stanie kontrolować prędkości, to nie powinieneś siadać za kołkiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sebastian napisał:

Jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to nie powinieneś pisać na forum :) 

Nie prawda. Jego regularne pisanie na tematy na które nie ma pojęcia jest zabawne i dodaje dodatkowe urozmaicenie na tym forum :) 

6 godzin temu, fluber napisał:

 

Przecież to jest combo które jest tam codziennie! 

A no to luz 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

Myślę że żyjemy w pojebanym kraju:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27827928,donald-tusk-jechal-za-szybko-i-stracil-prawo-jazdy-ekspert.html

Mam odnośnie osób które aspirują do rządzenia krajem nieco wyższe oczekiwania w kwestii przestrzegania prawa oraz tego jak się zachowują po tym jak je złamią. 

Kaczynski za nazywanie opozycji mordercami z mównicy sejmowej też nie przeprosił i jakoś wspierasz jego ugrupowanie 

Jarasz się tym mandatem jak Kurski disco polo

9 godzin temu, Sebastian napisał:

Przecież ja się śmieję z tym "kierowcą" Fluber...  

Daj się koledze wyżyć, on tego ewidentnie potrzebuję bo już dawno się nie wybielał na tle innych userów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał:

Kaczynski za nazywanie opozycji mordercami z mównicy sejmowej też nie przeprosił i jakoś wspierasz jego ugrupowanie 

No generalnie uważam że rozpędzonym do 107 km/h samochodem w terenie zabudowanym można zrobić znacznie większą krzywdę niż niemilym słowem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, quevas napisał:

Ameryka też się sypie/to osobny rozdział

Papuśny dzieciak zobaczył uliczne protesty po zabiciu przez policję czarnoskórego dżentelmena, złapał za karabin tatusia i poszedł "patrolować ulicę"; zaczepił ludzi, zebrał w mazak, przewrócił się i spanikowany zaczął do nich pruć z obrzyna.

Zabił dwie osoby, jedną zranił.

Ława przysięgłych uniewinniła go, uznając iż działał w obronie własnej.

Teraz czekać w Polsce na pisowskie "sądy niepokoju", karabinów wprawdzie mniej niż u Wuja Sama, ale maczet więcej niż w Rwandzie roku pamiętnego.

Mówisz o tym, że dzieciak podczas pokojowych protestów po śmierci narkomana który bil kobietę w ciąży, a po śmierci został pochowany w złotym sarkofagu, które polegały na plądrowaniu sklepów, kradzieży i ogólnym rozpierdolu, został zaatakowany przez seryjnego pedofila i goscia, który bil swoją kobietę, w obronie własnej odstrzelił ten odpad,  został uniewinniony?

 

Tez mam nadzieję, że w Polsce nie dożyjemy takich czasów jeśli chodzi o wpływ lewicy i że dożyjemy czasow, gdzie za obronę własnego życia jesteśmy wolni.

 

Trzej muszkieterowie.

comment_1637365302wK2Jl7eknaKlQ1i6oEtANm,w400.jpg

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba największy problem dla Tuska to taki ze on do niedawna uchodził za tego co trzyma fason i dyscyplinę. To on był od przywoływania do porzadku za jakieś imprezy z pisiakami u Mazurka i inne podobne wyskoki. Sam był ponad to wszystko. Tym jednym numerem zszedł na poziom tych którym robił połajanki. Teraz Budka moze mu powiedzieć "taki był z Ciebie nieskazitelny ideał a teraz sam co odwaliłeś?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

Chyba największy problem dla Tuska to taki ze on do niedawna uchodził za tego co trzyma fason i dyscyplinę. To on był od przywoływania do porzadku za jakieś imprezy z pisiakami u Mazurka i inne podobne wyskoki. Sam był ponad to wszystko. Tym jednym numerem zszedł na poziom tych którym robił połajanki. Teraz Budka moze mu powiedzieć "taki był z Ciebie nieskazitelny ideał a teraz sam co odwaliłeś?"

Po prostu wcześniej, za takie numery nie było możliwości pociągnięcia do odpowiedzialności. 

Policjant który badał sprawę wyrzucenia rodziny na bruk (aby zwolnić mieszkanie dla DT) otrzymał ultimatum. Albo zamknie mo....ę, albo jutro kończy karierę.

Tutaj jak widać (UOP) interwencji nie było. 

d559767b37e2a974aa01d7eb99f9.jpeg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.