Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Opróżnij skrzynkę bo PW nie można wysłać 😉

już

4 minuty temu, fluber napisał:

W normalnym kraju takie mendy jak kurski czy Tusk powinni nie istnieć w życiu publicznym a jeździć powinni co najwyżej hulajnoga. W normalnym kraju po czymś takim nie powinno być dla człowieka miejsca w przestrzeni publicznej. Tutaj dla niektórych nawet nie ma za co przepraszać. Ile wy macie lat? 16? 

Chciałbym się kiedyś dowiedzieć gdzie leży ten normalny kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Forum i media grzeją temat jakby to było coś ważnego 

Tymczasem sam Tusk otwarcie mówi że kara była adekwatna i to chyba powinno uciąć dalsze dyskusje

 

Z tym że niekoniecznie

107 w zabudowanym to na pewno nie jest tak ważna kwestia jak Jola Rosiak czy Sałatka Pawłowicz! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

107 w zabudowanym to na pewno nie jest tak ważna kwestia jak Jola Rosiak czy Sałatka Pawłowicz! :) 

Równie ważna dla Polski jak twoje posty na tym forum 

I w przeciwieństwie do Pawłowicz, Tusk przyznał się do błędu, choć oczywiście jako ktoś, kto śmierci na drogach widział więcej niż każdy z was razem wzięci jasno stwierdzam, że takie zachowanie było lekkomyślne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Równie ważna dla Polski jak twoje posty na tym forum 

to miłe że rozpatrujesz moje posty pod kątem ważności dla Polski ❤️

1 minutę temu, josephnba napisał:

I w przeciwieństwie do Pawłowicz, Tusk przyznał się do błędu, choć oczywiście jako ktoś, kto śmierci na drogach widział więcej niż każdy z was razem wzięci jasno stwierdzam, że takie zachowanie było lekkomyślne 

PAWŁOWICZ PRZEPROŚ ŻE JESZ! xDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał:

Forum i media grzeją temat jakby to było coś ważnego 

Tymczasem sam Tusk otwarcie mówi że kara była adekwatna i to chyba powinno uciąć dalsze dyskusje

 

Z tym że niekoniecznie

500 złotych to adekwatna kara dla gościa który w Unii zarabiał 120 tysięcy miesięcznie? Nie sadze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

500 złotych to adekwatna kara dla gościa który w Unii zarabiał 120 tysięcy miesięcznie? Nie sadze. 

Może się nie znam, ale polskie prawo nie zasadza chyba wysokości mandatów na podstawie zasobności portfela?

I chyba każdy średnio ogarnięty człowiek wie, iż mówiąc o adekwatnej karze Tusk miał na myśli zabrane prawko, nie kwotę jaką musi zapłacić 

 

Wyszedł z ciebie typowy cebulak

3 minuty temu, julekstep napisał:

no przecież oni zarabiają w ciul więcej niż normalni fajterzy ze średnio-dobrej półki  :) 

Obchodzi mnie to tyle samo co składniki sałatki Pawłowicz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Może się nie znam, ale polskie prawo nie zasadza chyba wysokości mandatów na podstawie zasobności portfela?

I chyba każdy średnio ogarnięty człowiek wie, iż mówiąc o adekwatnej karze Tusk miał na myśli zabrane prawko, nie kwotę jaką musi zapłacić 

 

Wyszedł z ciebie typowy cebulak

Niestety nie zasadza. Dlatego ten idiota ma w dupie przepisy bo 500 złotych to dla niego nic.

Prawo powinno w równy sposób zniechęcać do bycia idiota . Ja jestem fanem proporcjonalności mandatów i zarobków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Niestety nie zasadza. Dlatego ten idiota ma w dupie przepisy bo 500 złotych to dla niego nic.

Prawo powinno w równy sposób zniechęcać do bycia idiota . Ja jestem fanem proporcjonalności mandatów i zarobków. 

Sam jestem za zaostrzeniem kar, nawet za konfiskatą aut takich recydywistów, którzy po pijaku, bez prawka czy po dragach doprowadzają do tragedii. Kasę że sprzedaży takich aut bym przekazywał na fundusz pomocy ofiarom wypadków np

Choć sam najchętniej bym takich kurtasiarzy wziął do siebie pod skrzydła i kazał sprzątać po wypadkach spowodowanych przez im podobne mendy 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.