Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Kluczowe jest jednak to, że skoro obecne pokolenie Niemców deklaruje, że nie będzie bronić swojego kraju to tym bardziej nie zgodzi się na prowadzenie wojny ofensywnej. 

A może to my powinniśmy się osiedlać w tych wszystkich Gorlicach i Chociebużach a potem jebnąć tam referendum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam o co w tym wszystkim chodzi. Gdzieś słyszałem że NIK (?) kontroluje szpitale (faktury, rozliczenia etc) i że wyniki mają za chwilę zostać podane do wiadomosci publicznej.

Zakładam zatem że to zostałoby i tak upublicznione więc wygląda na typową "ucieczkę do przodu" ujawniamy wszystko (prawie, nazwiska polityków korzystających z saloniku trzymamy dla siebie, jak długo się da) przy okazji dostaje pośrednio Trzask przez swojego człowieka (którego i tak udupilismy od większej polityki), nam to tak bardzo nie szkodzi bo to i tak polityczny trup, dostają znowu lekarze - nie ma problemu przecież obecna kondycja NFZ to nie nasza wina.

Teraz, tak naprawdę tylko ten lekarz może ujawnić kto tam się leczył ale tego nie zrobi bo nie ma w tym żadnego interesu + na pewno jest już wszystko dogadane za "trzymanie mordy na klódkę".

Afera jest jaka jest ale pięknie zmniejszone potencjalne negatywne efekty jakby to miało wypłynąć za powiedzmy parę dni po ujawnieniu raportu.

Ciekawe czy/ile jest podobnych wałeczków?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Władze hodowały raka na wschodzie, cześć polskiego społeczeństwa była zachwycona nową przyjaźnią pol-radziecką i mamy co mamy. Niemcy na zachodzie, Ukrainę, Rosję i Litwę na wschodzie, a w Polsce Kramków i  Panczenki.

W sensie że gdyby władza w przeciągu ostatnich 5 lat zrobiła coś inaczej to nie mielibyśmy Niemców na zachodzie a Ukrainy, Rosji i Litwy na wschodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

W sensie że gdyby władza w przeciągu ostatnich 5 lat zrobiła coś inaczej to nie mielibyśmy Niemców na zachodzie a Ukrainy, Rosji i Litwy na wschodzie?

Mogliśmy mieć mniej beszczelna Ukrainę na wschodzie. Litwę też. Błędy giedroyciowskiej polityki. No, ale niektórzy woleli jeździć na granicę i zachwycać się nad wręczaniem kinderków.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wystarczyło nie gadać o naszej wojnie, i że walczą za nas, teraz jeden czy drugi Ukrainiec twierdzi, że bez nich Polski by już nie było, tak jakby uwierzyli, że nie o swoje dupy walczą a o nasze...totalne poplątanie z pomieszaniem i to między innymi przez Dudę i narzuconą przez PIS narrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.