Skocz do zawartości

MVP Race, Freak vs BronBron


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Downvote z perspektywy forum dyskusyjnego jest z grubsza bez sensu, bo to ekwiwalent napisania ,,kiepski post'' bez podjęcia dyskusji, kinda useless.

A ja o nic się nie ,,sram'' (cokolwiek to znaczy), byłem ciekawy, bo RappaR to fan LeBrona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, BMF napisał:

A ja o nic się nie ,,sram'' (cokolwiek to znaczy)

SRAM (ang. Static Random Access Memory), statyczna pamięć o dostępie swobodnym – typ pamięci półprzewodnikowej stosowanej w komputerach, służy jako pamięć buforująca między pamięcią operacyjną i procesorem.

Mam nadzieję, że pomogłem. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sancho napisał:

Giannis chciał sobie odpocząć przed playoffami.

Pierwszy rok gram na bukmacherce i coś za szybko zacząłem przeliczać zyski.

Obstawilem wcześniej hardena 

Obstawilem zioma jak wrócił

Obstawilem nawet Oklahoma na mistrza dywizji jak kurs był 14

Ale nie spodziewałem się że mvp jest zagrożone w zakładach. Jak wygra lebron 20000 pójdzie w pi... du

Każdy kupon to giannis

 

szukasz dziury w calym, nie wydaje mi sie zeby ktos patrzyl na te mecze, predzej jakby sezon byl grany dalej i jeszcze pare by opuscil z kolanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2020 o 11:43, BMF napisał:

Downvote z perspektywy forum dyskusyjnego jest z grubsza bez sensu, bo to ekwiwalent napisania ,,kiepski post'' bez podjęcia dyskusji, kinda useless.

równie dobrze może oznaczać, że coś mi się nie podoba, nie wszystko muszę lubić a alternatyw nie ma

ale jak już jesteśmy w temacie to faktycznie, nawet media widzą, że jest blisko

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel randomowych dziennikarzy, to nie byli prawdziwi glosujacy jakby co

Cytat

In a survey of 70 media members who cover the league, Antetokounmpo was the clear leader in MVP balloting, earning 60 of the 70 possible first-place votes to open a commanding lead over James, who had an equally commanding lead over the rest of the field.

To make the balloting process realistic, ESPN sought to mimic the league's official voting process as closely as possible. Our MVP voting panel includes a mixture of local beat writers from across the league, as well as national and international reporters, just as the NBA's does at the conclusion of the regular season. And, to conform to the NBA's voting system, every first-place vote is worth 10 points, followed by seven for second place, five for third, three for fourth and one for fifth.

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby rozegrac nagrody do konca na teraz gannis, ale nie zdziwiloby mnie jakby lakersi mieli seed 1 i nagroda dla Jamesa. Widac, ze rozkrecal sie i jego PO forma w kwietniu bylaby epicka do ogladania czyli 30-10-8 jakos. Najbardziej zal mi wlasnie jego przez tego wirusa. Widac, ze chcial isc po MVP i patrzac obiektywnie, w perspektywie 20 meczow nie byloby to nierealne. 

/E. Literowki

Edytowane przez KeepItDirty
Literowki po alko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
7 godzin temu, Kubbas napisał:

https://sports.yahoo.com/nba-mvp-rookie-races-over-015919798.html

pojebana decyzja, dogrywasz sezon mozesz zmienic seed na playoffy a nie liczy sie to do nagrod za rs?

 

z punktu widzenia zainteresowanych nagrodami to faktycznie bzdura troche, choć to jeszcze nie jest żaden official statement tylko 'several publications'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
23 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

DPOTY dla Giannisa

wiec MVP dostanie LeBron 

nie ma nawet takiej opcji, bo jeśli LeBron dostanie MVP.... to liga się po prostu ośmieszy :)

Giannis jest jaki jest, ale zdominował ten sezon jak nikt (GOAT liczby, do niego nikt nie ma podjazdu w RS)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał:

Ja rozumiem, że konkurs wsadów mogą oceniać idioci, ale żeby nagrody gracza roku (defensywnego) dawały takie ameby to nie jestem w stanie tego pojąć. Jakim debil mógł dać Drummondowi 1 miejsce czy Whitesidowi 2 w głosowaniu??? 

IMG_20200827_021450.jpg

Drummond - najlepszy zbierający ligi, top10 w blokach, top3 w przechwytach. 

Whiteside - top3 zbierający, zdecydowanie najlepszy blokujący. 

Nie wystarczy? :)

Szkoda, że @polishllama69 się coś obraził na forum i ostatnio go nie widać, bo pewnie, by to skwitował jakąś ostrą puentą w swoim stylu :D

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Szkoda, że @polishllama69 się coś obraził na forum i ostatnio go nie widać, bo pewnie, by to skwitował jakąś ostrą puentą w swoim stylu :D

Greg Logan jest autorem tej bzdury i się tym pochwalił, ale potem argumentację usunął :) zresztą było to zauważalne w beclown jak nawet QCin wyzbył się nadziei a na TT już chyba nawet wooden go nie broni, więc chyba ostatnim bastionem broniącym tego debilnego kartofla będzie @MarcusCamby :D (chociaż gdyby oglądał CAVS to też by zmiękł) natomiast ja spuentowałbym to słowami mojego matematyka "jeden lubi czekoladę, drugi jak mu nogi śmierdzą i nam nic do tego, ale skomentować możemy"

a na socialach dość chętnie odpisuję a forum jest po prostu niewygodne a i to co ostatnio się tu dzieje też jest nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.