Skocz do zawartości

MVP Race, Freak vs BronBron


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, polishllama69 napisał:

Greg Logan jest autorem tej bzdury i się tym pochwalił, ale potem argumentację usunął :)

Nie wiedziałem, że ten dinozaur głosował... to też pokazuje poziom "ekspertów" w tych głosowaniach.

A co do usuwania... nic w internecie nie ginie. Enjoy! ;)

image.thumb.png.f2a6380f4663c2a5a1da80b14e309105.png

Najlepsze jest tłumaczenie Luki... "znajdź obrońcę, który ma tyle zbiórek defensywnych" "That is defense. Also, he is incredibly athletic."  LOL Kabaret pełną gębą ;)

https://twitter.com/GregLogan1/status/1292333736667893760

https://twitter.com/GregLogan1/status/1292337964547289088 

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Drummond - najlepszy zbierający ligi, top10 w blokach, top3 w przechwytach. 

Whiteside - top3 zbierający, zdecydowanie najlepszy blokujący. 

Nie wystarczy? :)

Greg Logan chętnie Cie weźmie pod skrzydła 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, polishllama69 napisał:

zresztą było to zauważalne w beclown jak nawet QCin wyzbył się nadziei a na TT już chyba nawet wooden go nie broni, więc chyba ostatnim bastionem broniącym tego debilnego kartofla będzie @MarcusCamby :D 

Jak ja pisałem o katastrofalnej obronie Drummonda, to ty jeszcze na chleb "bep" mówiłeś młokosie ;)

Od początku na tym forum krytykowałem Drummonda za fatalną obronę, bo moim zdaniem w eye-test wyglądał wiecznie na zagubionego jak dziecko.

Ale, że na tym forum "excelowcy" często pisali, że eye-test tylko przekłamuje obraz, to wspominałem, że u cenionego Steve Shea, Drummond jako center stał na solidnym poziomie w obu kategoriach - Perimeter i interior defense, co jest raczej rzadkością.

A broniłem go raczej ze względu na atak i wciąż uważam, że zbiórki stały się niedoceniane w zaawansowanych statystykach.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Od początku na tym forum krytykowałem Drummonda za fatalną obronę, bo moim zdaniem w eye-test wyglądał wiecznie na zagubionego jak dziecko.

a to nie wiem, widziałem tylko schyłkowy okres twoich walk o dobre imię tego kasztana ;) w obronie słowo tragiczny to mało powiedziane

14 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ale, że na tym forum "excelowcy" często pisali, że eye-test tylko przekłamuje obraz, to wspominałem, że u cenionego Steve Shea, Drummond jako center stał na solidnym poziomie w obu kategoriach - Perimeter i interior defense, co jest raczej rzadkością.

nikt jego narzędzi nie krytykuje, tylko ich wykorzystanie to dramat a tak poza tym tam Boogie wyglądał bardzo podobnie, jednak podstawą u centra jest interior D a perimeter D to tylko dodatek, którego brak można ukryć systemem

14 godzin temu, MarcusCamby napisał:

A broniłem go raczej ze względu na atak i wciąż uważam, że zbiórki stały się niedoceniane w zaawansowanych statystykach.

to zależy, cenniejsze są contested shots oraz box outy na dłuższą metę, bo to poprawia zespół a nie to czy ktoś wyrwie koledze 4 zbiórki na mecz więcej #DAJ, ogólnie to zespół ma lepiej zbierać a gracz w sumie to wyjebane i to tak bardzo mnie wkurwiało sam wiesz gdzie ;) zresztą basic boxscore gracza to tylko mały wycinek całości i wypadkowa tego jaki jest zespół a to co cenne często jest schowane nieco głębiej i wymaga spojrzenia nieco szerzej (tego też brakowało sam wiesz gdzie - chociaż wyjątki były, ale to największy sh*tpost tak irytował)

14 godzin temu, MarcusCamby napisał:

"excelowcy"

excel to już też raczej relikt, są ciekawsze narzędzia

a co do tego typu "analityków" to widać, że analiza i analityka idą/pójdą w nieco inną co widać chociażby po działalności Taylora, który w prime abpr był jednym z najaktywniejszych kalkulatorów a teraz  działa w inny sposób ;) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubbas napisał:

Jak?

Ja sie pytam jak?

Nie beda sie wstydzic dajac mu MVP?

Delikatnie ujmujące LeBron też nie błysnął dzisiaj. ZERO punktów w czwartej kwarcie, ZERO asyst i nie licząc tych efektownych bloków w kontrach Rockets to był moim zdaniem najgorszym obrońcą na parkiecie. Zaczął mecz na Hardenie, ale szybko zostało to porzucane, bo był mijany z łatwością i tak właściwie cały mecz, niezależnie kogo krył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lle razy to już było, że MVP odpada w I rundzie albo daje dupy w PO, a ludzie dalej się nie nauczyli, że MVP to nagroda za RS i odstawiają jakieś cyrki po sezonie. Głosowanie było i Giannis podobno wygrał wg. nieoficjalnych jeszcze danych, tylko tak jak kiedyś MVP dawano zaraz po RS, tak teraz jest kretyńska polityka dawania nagród w trakcie PO albo nawet po playoffs. Czyli wtedy kiedy większość już zapomniała o RS i ma to w nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, TheMatrix napisał:

lle razy to już było, że MVP odpada w I rundzie albo daje dupy w PO, a ludzie dalej się nie nauczyli, że MVP to nagroda za RS i odstawiają jakieś cyrki po sezonie. Głosowanie było i Giannis podobno wygrał wg. nieoficjalnych jeszcze danych, tylko tak jak kiedyś MVP dawano zaraz po RS, tak teraz jest kretyńska polityka dawania nagród w trakcie PO albo nawet po playoffs. Czyli wtedy kiedy większość już zapomniała o RS i ma to w nosie.

Podpisuje się obiema rękami, obiema nogami i podłamanym porożem. Gdyby statuetki rozdawali w tydzień po RS, to nie byłoby tego bajzlu i hałasu.  Co prawda znaleźli by się ludzie co jeszcze przez pół roku by to przeżywali, ale byłyby to odosobnione wyjątki, bo pamiętam jeszcze pojedyncze przypadki narzekania na Curryego w sezonie 2015 2016, że co to za MVP skoro z stanu 3-1 przewalił mistrzostwo NBA. 

Ja w ogóle mam wywalone jajca na te nagrody indywidualne. Złota Piłka w nodze mnie już dawno temu całkowicie wyleczyła z fascynowania się  ogólnie tego typu plebiscytami/nagrodami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sancho napisał:

Obejrzyj film „Rumors Giannis Wins MVP and DPOY! 2020 NBA Restart” w YouTube
https://youtu.be/UVwlCsRM4NI

Podobno jest już ponad 30 głosów wyłapanych, i Giannis ma 90%, a LeBron 10%. Więc LeBron musiałby z pozostałych wyłapać jakieś 70%, co patrząc na jego "wyłapany" wynik jest właściwie nierealne. Jeśli więc ktoś mocno się nie pomylił z tym wyłapywaniem, to Giannis spokojnie powinien wygrać. No ale na 100% będzie wiadomo jak ogłoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

Nagroda mvp za rs powinna byc przyznawana przed startem PO

Dokładnie , przykro było patrzeć jak Dirkowi Nowitzkiemu musiała NBA zwoływać konferencje by wręczyć mu statuetkę po collapsie z Gsw Barona Davisa w pierwszej rundzie, po co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.