Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Pepis21 napisał:

Ty naprawdę czasem jesteś ułomny w czytaniu ze zrozumieniem. Obaj mają zryry beret, teraz łatwiejszy przekaz do przyswojenia?

Ale dalej nie wiem, który jest narracją medialną? :) Napisz mi bo jestem jak zauważyłeś ułomny w czytaniu i nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, starYfaN napisał:

Który z nich jest zatem narracją medialną, mając przy tym zryty beret?

Wskażesz ten sens? Nie mówię już o tym ukrytym, albowiem obawiam się, że mogę nie posiadać odpowiedniego aparatu poznawczego, niezbędnego jak mniemam do tak karkołomnych obliczeń.

Wskaż jakikolwiek kawałek, posiadający odrobinę :) 

Proszę pisać merytorycznie "Panie" Ważniaku, a nie mi tu próbujesz zdewaluować wartość i sens moich postów, jakimiś niskich lotów Ą Ę złośliwościami. 

🤧

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

Od listopada zaszczepilo sie już ponad milion osób które wcześniej nie były szczepione więc 4 fala spowodowała niezły popłoch u dużej części antyszczepionkowców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-niezaszczepieni-w-polsce-umieraja-60-razy-czesciej-niz-zaszc,nId,5701283#crp_state=1

 

Jeżeli spojrzymy na osoby w wieku 41-50 lat, to widzimy, że zmarło 8 osób zaszczepionych i 1026 niezaszczepionych. W grupie 50-latków jest 13 zgonów wśród zaszczepionych i 2614 niezaszczepionych.Przy 60-latkach jest 10 269 zgonów osób niezaszczepionych i 70 śmierci osób szczepionych. W tej grupie wiekowej ryzyko zgonu osób niezaszczepionych jest aż 128 razy większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pepis21 napisał:

Bo jest zaszczepiony 3 dawkami + na grypę a mimo wszystko boi się widząc takich Deltusiów, gdyż mu tak w mediach powiedzieli. Nie wiem, który z nich ma bardziej zryry beret ale pionę mogą sobie zbić ze sobą

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Zabawne, że szczepienia ochronne, kojarzą się w Polsce z manipulacją i zrytym beretem.

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

Zabawne, że wybrałeś sobie kontekst wypowiedzi i dodałeś coś od sobie tak aby Ci pasowało do twojej odpowiedzi w której się zresztą mylisz.

Zryty beret odnosi się do narracji medialnej jaka za tym wszystkim stoi a nie za samymi szczepieniami.

Dodatkowo odnosiło się to i do Jacka i Deltusia co raczyłeś pominąć.

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Który z nich jest zatem narracją medialną, mając przy tym zryty beret?

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

Ty naprawdę czasem jesteś ułomny w czytaniu ze zrozumieniem. Obaj mają zryry beret, teraz łatwiejszy przekaz do przyswojenia?

Godzinę temu, starYfaN napisał:

Ale dalej nie wiem, który jest narracją medialną? :) Napisz mi bo jestem jak zauważyłeś ułomny w czytaniu i nie doczytałem.

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Żaden nie jest narracją medialną. Oboje za to ślepo wierzą w to co usłyszą lub przeczytają. Znów zgrywasz pana ą, ę i dupa przez rz a nie potrafisz prostych postów zrozumieć.

Ku....a ależ muszę być ułomny, że dalej nie widzę powiązania podejrzenia uszkodzenia beretu userów w kontekście narracji medialnej.

Może mi ktoś pomoże? Ratunku.

2 godziny temu, Pan A. napisał:

No to ma pecha, bo ja do lipca przyszłego roku będę mógł przebywać w "takich" miejscach i jak każdy zaszczepiony w majestacie prawa (😂) zarażać coronaVariatem innych. A że szczeponki gówno dajO, to cóż, bójta się chamy...

😁

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Średnia Ci wychodzi trochę ponad post miesięcznie. Wyczerpałeś limit do wiosny, żeby w tych 5 postach pokazać infantylność i ignorancję?

Szkoda limitu :) 

1 godzinę temu, Pan A. napisał:

Lepiej pisać rzadko, ale z sensem jak ja a nie tak jak Ty, klepać masę postów o dupie Maryny, "Panie" Ważniak.

🤧

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Wskażesz ten sens? Nie mówię już o tym ukrytym, albowiem obawiam się, że mogę nie posiadać odpowiedniego aparatu poznawczego, niezbędnego jak mniemam do tak karkołomnych obliczeń.

Wskaż jakikolwiek kawałek, posiadający odrobinę :) 

Godzinę temu, Pan A. napisał:

Proszę pisać merytorycznie "Panie" Ważniaku, a nie mi tu próbujesz zdewaluować wartość i sens moich postów, jakimiś niskich lotów Ą Ę złośliwościami. 

🤧

Ten sens, to niskich lotów Ą Ę? Czy może coś innego, pytam merytorycznie, bo nie znalazłem :) 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Reikai napisał:

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/polska/news-niezaszczepieni-w-polsce-umieraja-60-razy-czesciej-niz-zaszc,nId,5701283#crp_state=1

 

Jeżeli spojrzymy na osoby w wieku 41-50 lat, to widzimy, że zmarło 8 osób zaszczepionych i 1026 niezaszczepionych. W grupie 50-latków jest 13 zgonów wśród zaszczepionych i 2614 niezaszczepionych.Przy 60-latkach jest 10 269 zgonów osób niezaszczepionych i 70 śmierci osób szczepionych. W tej grupie wiekowej ryzyko zgonu osób niezaszczepionych jest aż 128 razy większe.

Nie no to musi być niestety ściema, bo nawet Pfizer nie deklaruje takiej skuteczności dla szczepionek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, starYfaN napisał:

Ku....a ależ muszę być ułomny, że dalej nie widzę powiązania podejrzenia uszkodzenia beretu userów w kontekście narracji medialnej.

Jak jesteś ułomem to się nie dziwię, że nie potrafisz połączyć kropek. Co ryje ludziom beret? Głównie media i ich narracja. Proste? Jak widać dla Ciebie nie. Eot z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Jak jesteś ułomem to się nie dziwię, że nie potrafisz połączyć kropek. Co ryje ludziom beret? Głównie media i ich narracja. Proste? Jak widać dla Ciebie nie. Eot z mojej strony.

Nie wiem, nie ceruję beretów, więc nie sądziłem że media i ich narracja robią taki roz........l wśród tak mało popularnych nakryć głowy.

Niestety ciężko Cię zrozumieć, bo raz narracja uszkadza beret, ale już innym razem to narracja sama ma uszkodzony beret :) 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia_sokratyczna

Polecam, dla kolegi z sensem za pan brat również 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuj ironizować jeśli tego nie potrafisz. Nie jestem pierwszym, który wypomina Ci, że zgrywasz wielkiego uczonego, który czego to nie wie, próbujesz pouczać innych czy wyśmiewa a na końcu okazuje się, że masz problem ze zrozumieniem najprostszych rzeczy.
Ksywka Smerf Ważniak nie pojawiła się przypadkiem i tak dobrze przyjęła wśród tutejszej społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksywa prawie tak mocna jak posty. 11/10 :)

Kolejny raz się okazuje jak boli du....ko autorów chamskich odzywek, jak się za to zabrać.

Najzabawniejsze jest to, że z treści wynika, że w dalszym ciągu nie kumamy, bo tutaj nie było ironii, a ironia sokratyczna jest jedynie rodzajem postawy względem agresywnych   ...... no właśnie i tutaj doczytaj o Sokratesie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

serce roscie!

Cóż Romeo, mam złe wieści,  najczęściej serce "roście" przed zawałem. Udowodnione medycznie.

 

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Nie próbuj ironizować jeśli tego nie potrafisz. Nie jestem pierwszym, który wypomina Ci, że zgrywasz wielkiego uczonego, który czego to nie wie, próbujesz pouczać innych czy wyśmiewa a na końcu okazuje się, że masz problem ze zrozumieniem najprostszych rzeczy.

Ostatnie dwie strony (podobnie jak w innych przypadkach) to ostry pokaz chamstwa i wyzwiska, które tradycyjnie ze stoickim spokojem znoszę.

Doczytaj proszę (choćby na wikipedii :) ) o Sokratesie i zamknijmy temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.