Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Teraz jak się rozkręci to gra powinna być dużo atrakcyjniejsza dla ludzi z zewnątrz więc powinno pójść w dobrym kierunku. :)

Tym bardziej ze cześć gm lubi grać o PO wiec zapewne brakowało Wam ekip środka. Gdy jest polaryzacja bój o mistrza lub tank robi się nudno 

ja tam jak MarcusC powalczę o wynik bez tej polaryzacji. 

1 minutę temu, julekstep napisał:

dziś chłopaki zupdejtowali (tylko kolorki brzydkie zostały :P )

Chodziło mi z automatu wglowie bo listę widziałem. Szybko musze wkuć aby łapać dyskusje ze zrozumieniem 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Na pierwszy rzut oka wygląda na cyganienie (Garnett jest gorszy niż jego overall a pewnie trzeba będzie mu sporo zapłacić na FA i tak).

Z drugiej strony na tu i teraz Raptors się poważnie wzmacniają (ekipa Blaylock/Vince/T-Mac/KG jest o sensownego centra od bycia zagrożeniem dla większości) + Rondo może być podobnym casem co KG domyślnie (dużo w statach, ale niezbyt optymalnie rozłożone).

Tylko mi ten 1st round pick tu nie pasuje bo PTB i tak dostają to co powinni (dobry prospect) - ale tu pytanie jak bardzo Sylvinho chce walczyć o oklep w 2giej rundzie od wielkich Magic ;) 

Garnett już zaciera ręce na walkę z Webberem :D

I tak coś czułem, że o ten pick za dużo oddaje ale nie lubię tankować i wolę powalczyć o wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Tym bardziej ze cześć gm lubi grać o PO wiec zapewne brakowało Wam ekip środka. Gdy jest polaryzacja bój o mistrza lub tank robi się nudno 

ja tam jak MarcusC powalczę o wynik bez tej polaryzacji. 

Przed przyszłym sezonem trzeba poważnie rozważyć kary za tank - cieszę się, że z BeGM przyszły same ambitne chłopaki co podzielają mój punkt widzenia.....poza januarym, który widzę od pierwszego meczu poszedł ostro po Duranta xD

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Dajcie rozpiskę gm plus lata bo boje się tych dziadków tylko nie wiem kto nim jest 

widze Nick xamel i się ciepło robi na sercu 

Xamel niestety jakieś 3-4 lata temu zaginął w akcji i się nie pojawia. Wcześniej GMowal Blazersom :)

najstarsi wyjadacze to w tym momencie chyba @kahR, @gimmie i @Krzemo. Długo też jest @piotreksuper, @Ice23, @Ashigaru, @Roger, @geniuz i ja z julkiem :D @RDG2 jest trochę krócej niż ja, ale chyba nikt go nie lubi bo klepie tytuły taśmowo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Przed przyszłym sezonem trzeba poważnie rozważyć kary za tank - cieszę się, że z BeGM przyszły same ambitne chłopaki co podzielają mój punkt widzenia.....poza januarym, który widzę od pierwszego meczu poszedł ostro po Duranta xD

 

Od dawna mówię, że @january to słaby GM. Bez magii Lakers zostanie obnażony okrutnie.

W sumie to widzę, że oprócz vakatów to chyba cztery osoby prowadzą dwa teamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Przed przyszłym sezonem trzeba poważnie rozważyć kary za tank - cieszę się, że z BeGM przyszły same ambitne chłopaki co podzielają mój punkt widzenia.....poza januarym, który widzę od pierwszego meczu poszedł ostro po Duranta xD

 

Pewnych rzeczy się nie zapomina chociażby ze zawsze pomagałeś begm funkcja świetnego sekretarza zbierającego oferty ;) masz mój miecz do walki z tankierami o słabej psychice 

 

image.thumb.jpeg.c8dfd8c5407df38278a59d8e0f942742.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurę na PF udało się zapchać (Cummings) udało się zapchać ale na SF bida a MJ na PG to dość dziwny wynalazek....

Teraz, julekstep napisał:

oj tam - oferowalem czyste salary i niezlego mlodego

to jak na warunki simki dosc duzo :P

Martin z jego obrona tylko przyzwoitym starterem będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ice23 napisał:

Martin z jego obrona tylko przyzwoitym starterem będzie ;)

On już jest dobrym starterem a w zanadrzu czeka jeszcze 73 potencjału :P 

4 minuty temu, ignazz napisał:

Kto ma picki Heat 

bo warto cześć odzyskać 

Bez patrzenia strzelam, że Bucks xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

A lista pickow na 3 lata jest rozpisana tylko? Bo handel taki jest dopuszczany ? Czy brak chętnego to zrobienia tabelki?

To akurat połączyłem w mig ;) pewne rzeczy się nie zmieniają ...

Nie ma nigdzie zapisu zabraniającego handlowania dalszymi (przynajmniej ja o takim nie wiem) po prostu gra sama w sobie pokazuje tylko 3 picki do przodu. Handlować można dalszymi i wtedy wpisujemy to do tego tematu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.