Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, SlaKB napisał:

najstarsi wyjadacze to w tym momencie chyba @kahR, @gimmie i @Krzemo. Długo też jest @piotreksuper, @Ice23, @Ashigaru, @Roger, @geniuz i ja z julkiem :D @RDG2 jest trochę krócej niż ja, ale chyba nikt go nie lubi bo klepie tytuły taśmowo :(

Dokładnie nie pamiętam. Ze 20 sezonów  simbasket owych mam. Obstawiam @Roger @gimmie  @kahR

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Bedzie trenowal razem z Morrisem i Bargnanim więc na pewno cos tam podchwyci

Z całego serca wam błogosławie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Jakie są premie finansowe za wyniki?

Brak, drużyna mająca dobre wyniki ma wyższy win rating co później przekłada się na podpisy FA i chęć przedłużania kontraktów przez graczy.

Bonusy dla zwycięzców tworzyły by dużą przepaść w tej grze, byłoby ciężko wygrzebać się z gówna i dołączyć do najlepszych.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Hornets dograli pierwszy deal

Amare z miejsca jest najlepszym graczem Hornets. Widziałem gorsze kontrakty. Do tego pick. To nie jest zły ruch. Zwłaszcza że nie chcesz iść ostro w tank. 

@Pablo81 był w takiej finansowej dupie, że nie miał już wyjścia. Znajdzie dobrego PG i jest luźne PO z widokami na poważna walkę. 

57 minut temu, SlaKB napisał:

Dobrze widzisz , ale tylu chętnych chyba nie złapiemy żeby każdy miał po jednym teamie :(

Ale jak wyczerpiemy vacaty to te teamy są do ruszenia 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deng

Roy

Williams

Carney

maja status nietykalnych ze względu na moje braki w odpowiedniej ocenie mechaniki gry  

po prostu nie potrafię ocenić gwiazd czy to bardziej nazwisko czy dobre cyfry  

 

3 minuty temu, SlaKB napisał:

@ignazz nie sprzedawaj, chyba że za Webbera

Webbera przetestuje w nocy. Heat grają z nim. 

Szkoda ze bez Boozera gram 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Już jest w odpowiednim temacie. Czekam na komentarze, że pewnie zostałem wydymany :P

Dwójka draftu z 2027 ma coś do udowodnienia :)

Wg mnie to win-win deal. Byłem ponad hard cap, poza tym potrzebuję siana na Okafora.

Btw., patrząc na taktykę 76ers nasuwa się pytanie: jak ważna jest pozycja zawodnika? Shaq gra na PF, Sir Charles na SG, a i tak są bezkonkurencyjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Wg mnie to win-win deal. Byłem ponad hard cap, poza tym potrzebuję siana na Okafora.

Btw., patrząc na taktykę 76ers nasuwa się pytanie: jak ważna jest pozycja zawodnika? Shaq gra na PF, Sir Charles na SG, a i tak są bezkonkurencyjni.

Do trochę ośmiesza te grę 

Out of position powinno gdy totalnie z czapy obniżyć wynik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Wg mnie to win-win deal. Byłem ponad hard cap, poza tym potrzebuję siana na Okafora.

Btw., patrząc na taktykę 76ers nasuwa się pytanie: jak ważna jest pozycja zawodnika? Shaq gra na PF, Sir Charles na SG, a i tak są bezkonkurencyjni.

Barkley ma skille pozwalające grać zarówno na SG/SF, na PF tak średnio.

Z kolei PF/C można w miarę rotowac, ale głównie zawodnikami z dobrą zbiórką i obroną, bo np taki Boozer na C się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Wg mnie to win-win deal. Byłem ponad hard cap, poza tym potrzebuję siana na Okafora.

Btw., patrząc na taktykę 76ers nasuwa się pytanie: jak ważna jest pozycja zawodnika? Shaq gra na PF, Sir Charles na SG, a i tak są bezkonkurencyjni.

akurat Barkley się rozwinął w taki sposób że SF/SG to dla niego optymalne pozycje (Nocioni z kolei nie da rady na SG bo ma żenujące perimeter D, choć ofensywnie pasowałby idealnie)

PF/C są mocno wymienne - szczególnie kiedy decydujesz między takimi kozakami jak Shaq i Comegys

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie przywiazujcie się też tak bardzo do nazwisk bo często Ci gracze różnią się od realnego pierwowzoru.

Teraz, Ice23 napisał:

 

W Suns np na PG od paru sezonów gra taki ktoś jak John Williams i trzepie srednio po 20 pare pkt/ mecz ;)

W Jazz ;) ten Williams to jest wyjątek generalnie, chociaż nie da się ukryć że pozycja PG sprzyja nabijaniu statsow, nie zawsze z korzyścią dla drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ice23 napisał:

 

W Suns np na PG od paru sezonów gra taki ktoś jak John Williams i trzepie srednio po 20 pare pkt/ mecz ;)

Z drugiej strony Jazz od kilku lat mają arguably najlepszą parę wingów w grze i sensownych podkoszowych a jakoś wielkiego szału w PO nie robią ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mi tu pisać dyrdymały o oddaniu Roya wspomóżcie dobrym słowem co robić a nie traktujecie mnie jak ciecia ;)

bedziecie wkurzać ucho to wrzucę Roya do 76ers aby podkręcić śrubę konkurencyjności w lidze. 
nie znam GM z Miasta Braterskiej Miłości ale chyba da radę wcisnąć w salary jednego młodego. Ma gwiazdy wiec warto aby miał tez tanie solidne uzupełnienie.  

@RDG wyczyść skrzynkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.