Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, SlaKB napisał:

To się zgadza, chociaż taki Comegys masy i wzrostu na C nie ma, ale to all-timer więc musi być rozpatrywany w innych kategoriach.

Niestety nie, dla nowych GM (pierwszy sezon) obowiązuje 3 dni pendingu, co oznacza że Garnett będzie dodany w czwartek.

Kurde, dajcie spokój, ktoś musi pokonać 76ers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Ale on nadrabia skillem, zresztą na C wygląda IMO słabiej niż na PF.

On generalnie w tym roku wygląda trochę słabiej (wiek robi swoje) chociaż w obronie dalej świetny. 

Za to Shaq na PF kręci lepsze staty :tongue:

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Kurde, dajcie spokój, ktoś musi pokonać 76ers :D

W tym roku jest czas Pistons więc o to się nie martw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Jak się wymawia nazwisko tego prześwietnego gracza? Rodowód?

C'mon przecież on w Spurs grał :) ciekawe dlaczego nie zrobił w realu kariery, tragicznych statów nie ma. Po Europie pojeździł.

10 minut temu, SlaKB napisał:

Nie wiem, ale gość generalnie jest chyba największym stealem w historii tej gry :D

Jeden z większych.

Derek Smith z Suns mi jeszcze przychodzi do głowy.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzemo napisał:

C'mon przecież on w Spurs grał :) ciekawe dlaczego nie zrobił w realu kariery, tragicznych statów nie ma. Po Europie pojeździł.

Jeden z większych.

Derek Smith z Suns mi jeszcze przychodzi do głowy.

W sezonie 88/89 a ja zacząłem interesować się spurs 1990. (Serio). Stad nie kumam go. Odszedł po roku testów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzemo napisał:

Dokładnie nie pamiętam. Ze 20 sezonów  simbasket owych mam. Obstawiam @Roger @gimmie  @kahR

Z całego serca wam błogosławie 😁

Potwierdzam:) myślę że ja w tym rankingu będę 3ci. O ile pamiętam namówił mnie Stro na pierwszym zlocie enba. Być może simba była wtedy na ebaskecie. Z miłych wspomnień i to dlaczego wciąż gram to  Kahr był tak miły i oddał mi nazwę drużyny mimo że Jazz pod jego wodzą rządzili wówczas w lidze. A on pewnie gra bo czeka aż znowu Jazz się zwolnią;)

Fajnie że coś się tu dzieje.

Edytowane przez gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Póki nie ma BeGM, to raczej nie nastawiałbym się na zmianę sytuacji :) Ja już się trochę wkręciłem :D

Dać tylko team @Alonzo i będzie jazda na wesoło i tutaj :D

Dzięki Marcus :)

Zaczekam na powrót do formy  BeGM ;) Oubre i KAT powinni mi się wykurować, a Mitchell się już chyba wyleczy na dobre z tego koronawirusa. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Dzięki Marcus :)

Zaczekam na powrót do formy  BeGM ;) Oubre i KAT powinni mi się wykurować, a Mitchell się już chyba wyleczy na dobre z tego koronawirusa. :P 

Jak masz ochotę Alonzo to mamy jeszcze wolne teamy i fajnie by było jakbyś dołączył :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo ja gram od zeszlego sezonu, pierwszym moim ruchem było wyjasnie Jordana xd polecam gierke, tutaj jest pro Kultura Organizacji Plus decyduje komputer a nie glosiki Czlowiekow Morza- do tego na te gre - do tej pory- przeznaczalem 20minut na sezon a bylem w top5 najaktywniejszych Gmow xd także zachęcam mocno, ponakuriwac sie na dwoch frontach jakoś tak,  hm, milej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.