Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

Zamiast mi tu pisać dyrdymały o oddaniu Roya wspomóżcie dobrym słowem co robić a nie traktujecie mnie jak ciecia ;)

Nie robić pochopnych trejdów. Przeanalizować Excela. Nie tylko swój team. Zwrate pośladki i dupa przy ścianie. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Zamiast mi tu pisać dyrdymały o oddaniu Roya wspomóżcie dobrym słowem co robić a nie traktujecie mnie jak ciecia ;)

bedziecie wkurzać ucho to wrzucę Roya do 76ers aby podkręcić śrubę konkurencyjności w lidze. 
nie znam GM z Miasta Braterskiej Miłości ale chyba da radę wcisnąć w salary jednego młodego. Ma gwiazdy wiec warto aby miał tez tanie solidne uzupełnienie.  

@RDG wyczyść skrzynkę 

Kurde, człowiek kulturalnie wszystko tłumaczy i Ci powiedzą, że traktujesz go jak ciecia i na złość Ci Roya do Sixers odda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał:

Nie robić pochopnych trejdów. Przeanalizować Excela. Nie tylko swój team. Zwrate pośladki i dupa przy ścianie. 

Oczywiście. Bardziej się boje ze złe zrozumiem niż ze zrobię wymianę bez pomyślenia. Na razie poznaje swój zespół. Już byłem w szatni. Obejrzałem prysznic gości. Mam klimatyzacje w hali sterowana przez smartfona jakby lbj przyjeżdżał ;) 

spokojnie. A dobre rady będą zapamiętane. Jezeli choc trochę poprawie zespół to przecież lepiej niż mieć taki komisaryczny. 
 

z moich obserwacji cześć zachowam dla siebie ale widzę pare pomysłow które powoli wprowadzę. Myslalem ze okienko zaraz się kończy stad dopytywałem ale jezeli to 60 dni jeszcze ma być to popatrzę i rozpisze sobie stare wymiany. 
 

mocny zespół 76rs biorę na głębsza analizę bo uczyć trzeba się od najlepszych. 
moze coś zatrybie. Chce być mocnym miłym średniakiem których ta gra potrzebuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo81 napisał:

Btw., patrząc na taktykę 76ers nasuwa się pytanie: jak ważna jest pozycja zawodnika? Shaq gra na PF, Sir Charles na SG, a i tak są bezkonkurencyjni.

Jak zajrzysz im głębiej w skille to są bardzo uniwersalni gracze. A nie liczy się znaczek tylko skille pasujące do pozycji. Zresztą jak ktoś chce to znaczek zawsze można zmienić. 

17 minut temu, julekstep napisał:

Z drugiej strony Jazz od kilku lat mają arguably najlepszą parę wingów w grze i sensownych podkoszowych a jakoś wielkiego szału w PO nie robią ;) 

Jak nie :P, zaliczyli finał w przedostatnim sezonie. Jazz są więźniem pomysłu grania Johnem Willamsem na PG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Oczywiście. Bardziej się boje ze złe zrozumiem niż ze zrobię wymianę bez pomyślenia. Na razie poznaje swój zespół. Już byłem w szatni. Obejrzałem prysznic gości. Mam klimatyzacje w hali sterowana przez smartfona jakby lbj przyjeżdżał ;) 

spokojnie. A dobre rady będą zapamiętane. Jezeli choc trochę poprawie zespół to przecież lepiej niż mieć taki komisaryczny. 
 

z moich obserwacji cześć zachowam dla siebie ale widzę pare pomysłow które powoli wprowadzę. Myslalem ze okienko zaraz się kończy stad dopytywałem ale jezeli to 60 dni jeszcze ma być to popatrzę i rozpisze sobie stare wymiany. 
 

mocny zespół 76rs biorę na głębsza analizę bo uczyć trzeba się od najlepszych. 
moze coś zatrybie. Chce być mocnym miłym średniakiem których ta gra potrzebuje 

Uwierz ignazz, że bardzo cieszymy się z nowej krwi bo może coś ruszy wreszcie, ja jedyne czego oczekuję to po prostu aktywności, czym więcej tym lepiej. :)

co do miłego średniaka to apetyt rośnie w miarę jedzenia, a Roy/Boozer dają nadzieję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał:

Out of position powinno gdy totalnie z czapy obniżyć wynik 

Bardziej liczą się skille, które umożliwiają grę na danych pozycjach. Jak ktoś chce być papieski to oznaczanie pozycji można zmienić. Mike Dunleavy był tu niezłym PG, bo rozwinąl takie skille, które pozwoliły my grać na PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Bardziej liczą się skille, które umożliwiają grę na danych pozycjach. Jak ktoś chce być papieski to oznaczanie pozycji można zmienić. Mike Dunleavy był tu niezłym PG, bo rozwinąl takie skille, które pozwoliły my grać na PG.

Koniecznie musicie nas nauczyć które skille na które pozycje. Cześć jest oczywista ale nie wszystkie jezeli to starszy silnik gry który rozumiecie a on odbiega od dzisiejszych kanonów. Tu wasza pomoc niezbędna 

Teraz, Krzemo napisał:

 Z moich obserwacji wynika masa i wzrost, to też aktywne skille dla C.

Ooonto to to o właśnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał:

 Z moich obserwacji wynika masa i wzrost, to też aktywne skille dla C.

To się zgadza, chociaż taki Comegys masy i wzrostu na C nie ma, ale to all-timer więc musi być rozpatrywany w innych kategoriach.

Teraz, Sylvinho. napisał:

Garnett zostanie dodany do mojego składu przed tą kolejką ?

Niestety nie, dla nowych GM (pierwszy sezon) obowiązuje 3 dni pendingu, co oznacza że Garnett będzie dodany w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SlaKB napisał:

Nie przywiazujcie się też tak bardzo do nazwisk bo często Ci gracze różnią się od realnego pierwowzoru.

Dokładnie.

Teraz niczym Tomasz Hajto, przywołam S5 mistrzowskich Nuggets z sezonu 2015.

Acie Law

Kelenna Azubuike

Ivan Chiriaev

Tayler Hansbrough

Pavel Podkolzin (MVP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.