Skocz do zawartości

[2030-2031] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

A gdzie temat "random shit" :P ? Bo te oddam/poszukuje to tak średnio chcę zaśmiecać, podobnie jak z tym tematem.

Tutaj możemy śmiecić :)

8 minut temu, january napisał:

Btw, w ramach testu wystawiłem najgorzej zespół jak się dało i tylko -10 pts z 3 drużyną ligi:) Wtf x) ?

Olali was. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

A gdzie temat "random shit" :P ? Bo te oddam/poszukuje to tak średnio chcę zaśmiecać, podobnie jak z tym tematem.

Btw, w ramach testu wystawiłem najgorzej zespół jak się dało i tylko -10 pts z 3 drużyną ligi:) Wtf x) ?

Na 76ers wystaw ciut gorszy to wygrasz;) 

Co to z Pistons się dzieje?

Karl pęknięta czaszka a jego kolega ma jakieś umysłowe kłopoty na dwa miesiące? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Czy czasem nie powinienem wyjść zestawem:

Exel Dee Roy Deng Admirał przy kontuzji Booza?

Czy nie o to chodzi? sully zawiódł. 

Deng by chyba nie dał rady na PF. Sully to weteran, swoje zebrał.

Choć ustawienie na 2x PG może warto przetestować. Może kosztem Roya, w S5 jest najsłabszy w obronie ;)

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:
 

Dużo handlujecie w lidze :P ? Bo ja bym się tu akurat w wymiany pobawił mocno x)

masz jednego pecha - nie jesteś totalne w dobrej pozycji do wymian (w zasadzie każdy grajek na dłuższym kontrakcie jest przepłacony) 😕

a jedyne czym możesz słodzić to picki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Dużo handlujecie w lidze :P ?

Zależy od potrzeb :) , miejsca w salary i jakie masz ceny ;)

5 minut temu, ignazz napisał:

Chyba 4 graczy kontuzjowanych 

Klątwa, ale bilans 3mają.

 

W dniu 12.03.2020 o 08:33, SlaKB napisał:

Shane Battier - Pistons - 8 days

Karl Malone - Pistons - 60 days ;(

Allen Iverson - DET - 3 days

Dennis Scott (Pistons) - 71 days

Doug Christie - DET - 8 days

Brendan Haywood (Pistons) - 6 dni (Groin Pull)

Doug Christie (Pistons) - 9 days

Bilans: 22-6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sylvinho. napisał:

Kurde, szkoda przegranej z Cavs, bo chcę jeszcze powalczyć o PO w tym roku. No i pytanie, dlaczego jak dałem jako głównego centra Daughertyego to zagrał on 18 minut, a drugi center Bierdins 30 ?

Daugherty wyleciał za faule.

 

8 godzin temu, ignazz napisał:

Na 76ers wystaw ciut gorszy to wygrasz;) 

Co to z Pistons się dzieje?

Karl pęknięta czaszka a jego kolega ma jakieś umysłowe kłopoty na dwa miesiące? 

Pistons mają cały czas kontuzję, ale Iverson pokazuje że jest zdecydowanie najlepszym graczem w lidze i prowadzi tych przetrzebionych kontuzjami Pistons do 23:6. :)

Jeszcze co do Raptors w PO to szanse są, ale z Daughertym w S5 to taki mecz jak dzisiaj gdzie tracisz 137 punktów nie będzie niczym nadzwyczajnym. On w ataku jest fajny, ale w obronie to chyba najgorszy center w lidze z tych startujących. @Sylvinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SlaKB napisał:

Jeszcze co do Raptors w PO to szanse są, ale z Daughertym w S5 to taki mecz jak dzisiaj gdzie tracisz 137 punktów nie będzie niczym nadzwyczajnym. On w ataku jest fajny, ale w obronie to chyba najgorszy center w lidze z tych startujących.

No niestety, Daugherty w obronie szału nie robi.

@Sylvinho. jak podejrzysz Team Statistics na simbasket.pl/html , to widać, że problemem Raptors jest przede wszystkim zbiórka i bloki (oba na 3 miejscu od końca w lidze) i dość sporo strat. Więc pierwsze cele transferowe są oczywiste. Ale podkoszowi z dobrą obroną i zbiórką to towar deficytowy i drogi :) Każdy chce mieć takich 3-4ech :)

Więc na teraz poszukałbym optymalizacji ustawienia. Na najlepszego zbierającego wygląda Biedrins. Więc może w S5 para Biedrins - Brand, Albo Biedrins - Daugherty (FP) ... trzeba kombinować.

Druga sprawa, jak tak teraz patrzę na umiejętności Blaylocka jako PG, to on nie wygląda źle, b.dobry passing i handling, na pewno wygląda lepiej niż staty które kręcił w tym sezonie, nie wiem jak go program ustawiał ... ale może TMac na PG to jednak pochopna decyzja ... zwłaszcza, że się przywitał 10 stratami ;)

15 godzin temu, julekstep napisał:

masz jednego pecha - nie jesteś totalne w dobrej pozycji do wymian (w zasadzie każdy grajek na dłuższym kontrakcie jest przepłacony) 😕

Kontrakt Pierca wygląda b. rozsądnie, chętny się pewnie znajdzie :) z drugiej strony nie wiem czy bym oddawał :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 44 (na pierwszym miejscu goscie)

Sonics 113 - Timberwolves 124
play-by-play

Celtics 98 - Nets 135
play-by-play

Wizards 108 - Bucks 81
play-by-play

Clippers 92 - Kings 96
play-by-play

Suns 117 - Heat 122
play-by-play

76ers 126 - Pacers 111
play-by-play

Pistons 105 - Lakers 110
play-by-play

Hornets 77 - Bulls 107
play-by-play

Rockets 115 - Trailblazers 112
play-by-play

Mavericks 121 - Raptors 122
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Steve Francis - WIZ - 2 days
    Magic Johnson - LAC - 4 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To już mecz z moją nową taktyką? @Krzemo

 

 Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.