Skocz do zawartości

Lakers '20


matek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ale Dełona Wright a już tak. Lakers drugi rok z rzędu robi łapankę jak nie trafia w gwiazde 

Nom, sama koncepcja budowy rosteru słaba, nazwiska też mogły być lepsze. Ale akurat Jones nie ma trójki, więc szkoda byłoby ~10 mln na niego. 

Może 20% szans, że te nazwiska (Bradley, Cousins, Rondo) wypalą, nie da się przeskoczyć pewnych rzeczy bez sensownych ludzi w organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoo Sources: Los Angeles Lakers intend to move LeBron James to the starting point guard position.

O k**** skisłem, LeBron będzie robić to co robił przez całą karierę, gruby news, ktokolwiek jest tym źródłem, musi być konkret poinformowany w insiderskich kuluarach.

Chyba, że mają na myśli, że będzie grał na PG w obronie, to wtedy w sumie też skisłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
1 godzinę temu, january napisał:

Ogólnie to słabe FA Lakers. johnsonowego offseason pobić się nie dało, ale i tak naprawdę słabo.

Dasz radę pokazać lepsze FA. Oczywiście bez Dlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

nie wyglada to tak zle

Wygląda, słaby spacing i duże problemy w defensywie.

Dlatego granie regularnym centrem obok duetu LeBron-AD to IMHO bardzo słaby pomysł. PG z rzutem-KCP-Green-LeBron-Davis może nie wygląda tak efektownie, ale daje lepszy spacing i dużo bardziej mobilną defensywę. 

To dla mnie większy problem niż same nazwiska, które podpisali Lakers, bo sami skazali się na granie dużymi lineupami mając wśród wysokich jednego mocnego obrońcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał:

najgorsza defensywa w lidze.

te najlepsze, i tak robią zazwyczaj wypad w pierwszej rundzie ( James Harden pozdrawia fanów Utah) więc co za róznica, z LeBronem ktory jest 10 raz past prime w swojej karierze, i jego zwlokami, i tak lepiej stawiać na ofensywe (kosztem intensywnosci w obronie) niz cos posredniego w takcie calego sezonu. PO to inna para kaloszy, i tam zakladam grzecznie, ze kazdy z Siebie da max po bronionej stronie, a talent ofensywny LBJ, AD i tak zrobi roznice w koncowym rozrachunku.

 

 

e: fajny filmik przed chwila wlecial na B/R

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

najgorsza defensywa w lidze.

Nie przesadzajmy. Sam AD powinien robić jakąś tam różnicę (z 30. na 25-20). 

W ogóle ciekawa będzie wśród wysokich walka o DPOTY. Embiid z Horfordem obok (albo kilkunastominutowym backupem), Davis w defensywnym cyrku oraz Gobert bez Favorsa (ale jednak z ED).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
3 minuty temu, january napisał:

Licząc przede wszystkim, iż czekanie na Kawhiego zostawiamy to i tak mogli dogadać się znacznie lepiej. Przede wszystkim za minimum poszli między innymi Noel, Bell, Vonleh i Cauley-Stein na pozycji wysokich. Zwłaszcza z koneksjami Paula, niezrozumiałe w sytuacji czekania na Leonarda było nie przechwycenie Noela za minimum z obietnicą pozycji C nr 1. Vonleh też byłby dość zajebistym tu przechwytem. Więc obietnica umowy dla McGee powyżej minimum (pewnie taka była skoro czekał) przy takim rynku centrów była dość kiepska.

Pozwoliłoby to (dalej czekając na KL) podpisać kogoś solidnego za sumę odpowiadającą roomle - za minimum w lidze podpisali między innymi Rivers, Jeff Green, Wesley Matthews, James Ennis, Wilson Chandler, Alec Burks niżej niż room Danuel House. Jednego z nich za room i przynajmniej jeszcze jednego za minimum z magnesem LJ i pokazaniem pustego rosteru chyba dałoby się podpisać...

Dość słabo wygląda kwestia ogarnięcia tego kto nie został wybrany w drafcie poza Norvellem. Po T. Davisa z jego skillsetem (guard, ale mogący bronić wyżej z 6'8 wingspan, nie surowy już bo po kilku latach college, bdb 3D, potrafiący podawać) Lakers powinni z gwarantowaną umową czekać 30 sekund po 60 picku. Innych ciekawych nazwisk undrafted też tu sporo, ale tego jednego odżałować nie potrafię.

Noel/WCS?+Vonleh?+Rivers?+ J.Green/Matthews?+T.Davis + Dudley + Caruso -> i to wszystko przed Kawhim jeszcze. Leonard tak przeciągnął, że tego Danny Greena już trzeba było podpisać, choć za bardzo wysoką kwotę jak na to kim jest. Dodać Marcusa Morrisa, może DMC, może jeszcze tego KCP. Podpisać za min kogoś z ekipy Burke/Grant/Lin do walki o minuty na PG. Podpisać za min Thabo/Shumperta. I finalnie : Sprzedać Kuzmę za kogoś dobrego na obwód. Np Huertera :) 

Dużo słabych podpisów za to w Lakers mamy i to jeszcze niekiedy źle fitujących.

Mogę się  podpisać pod tym w 100 %. Tyle, że to jest jak redraft.  Mniej więcej, mają to samo. Z  T. Davis'em zaspali, z Norvell'em nie.

Noel/WCS?+Vonleh?+Rivers?+ J.Green/Matthews? Zawsze można wyciągnąć najlepsze kontrakty z FA, ale te LAL są bardzo zbliżone i mniej ryzykowne (casus LBJ który skończy 35 lat i wszyscy wiedzą jaki mam do tego stosunek).

Bardzo dobry deal z AB (tak wiem LAC). Fajne uzupełnienie tego, czego nie potrafi KCP. Starter na 1 (na dzisiaj,nie w PO). Czekanie na AI może potrwać miesiące, może Daniels złapie swoje jedyne min, zanim straci pracę.

Zrobili to lepiej, niż się tego spodziewałem (po króliku playboya i Lindzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by sie w lakers nie dzialo to jest zle

przyszedlby kawhi? byloby zle, bo nie ma przeciez rotacji, w 3 mistrzostwa nie zdobeda, to dobre rotacje i system zdobywaja mistrzostwa w dzisiejszej nba

w zeszlym roku narzekanie, ze nikt przeciez nie trafia nawet 40% trojek

obudowali brona goscmi, ktorzy w wiekszosci trafiaja 40% trojek w karierze, niektorzy calkiem niezle wciaz bronia (kcp, green, bradley)

i tak jest zle. zawsze qrwa zle:)

tymczasem w vegas lakers maja 2 najwyzsze po clippers szanse na mistrzostwo, wiec chyba az tak zle nie jest...?

imo roster zbudowany jest duzo lepiej niz przed rokiem. z przyjemnoscia poczekam i zobacze co sztab szkoleniowy z tego skreci. jeszcze jakby udalo sie tego iggy'ego dodac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej nagonce na Lakers, jak kolega wyzej napisal, malo kto ma z tylu glowy, ze nie ma już Waltona i jego ferajny, gdzie przy 80 spotkaniu w RS, sam Luke nie wiedzial jeszcze jaka jest rotacja Lakers.

Vogel, Kidd to juz jest polowa sukcesu, bo jakby została tamta banda nieudaczników to  niezaleznie od skladu na nadchodzacy sezon, znowu pewnie wymysleli by tyle co nic.

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pójście w Leonarda ciężko obronić a to ciągnie za sobą resztę konsekwencji. Ale ogl nieźle to odratowali i tylko brakuje jakiegoś porządnego PG. Dobrze że zmienili trenera, dodali AD czego nie trzeba komentować, DMC jak odpali to bd steal i ta rotacja wygląda spk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, badboys2 napisał:

 

obudowali brona goscmi, ktorzy w wiekszosci trafiaja 40% trojek w karierze, niektorzy calkiem niezle wciaz bronia (kcp, green, bradley)

 

tak klapiesz zeby klapac ? Green mial faktycznie jakis kosmiczny poprzedni sezon, chetnie sie zaloze, ze go nie poprawi a prawdopodobnie powtorzenie tego na poziomie 40-41% to bedzie naprawde sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze coś od siebie tu dodam bo nie chce mi się edytować. Rozumiem wasze zdenerwowanie tą "specyficzną" krytyką Lakers ale tak nie jest tylko z Lakers. Spora część ekip jest tak krytykowana a jako że fanów Lakers jest po prostu najwięcej na tym forum i o Lakers się najwięcej mówi to jest to najbardziej widoczne. Odpuszczę sobie przykłady na Budowniczym Żółwiu Ninja (nie kojarzę kto to tu podał ale szacun za pomysł, chapeau bas) bo polegnę, ale sam kojarzę jak w przed TD 2018 ktoś w dziale Lakers zaproponował trade Deng + 1st Rd 2020 za PG13 twierdząc że i tak OKC nic za niego nie dostanie. Już pominę fakt że OKC go podpisało oraz co koniec końców za niego dostali ale naprawdę te kilka miesięcy PG były warte więcej niż pick Lakers tym bardziej gdy jeszcze trzeba przygarnąć Denga. I wiem że przykład nieidealny i dotyczy trochę innego rodzaju krytyki ale to nie jest tylko domena "hejterów" Lakers. To jest po prostu domena kibiców i kibicowania że widzimy to chcemy w ciemnych bądź różowych okularach. I broń boże nie twierdzę że i ja taki nie jestem. Każdy z nas taki jest i taka jest wada forum że gdy dzielimy się opiniami i dyskutujemy to ktoś może mieć inne zdanie i wyrażać w skrajnie dla nas debilny sposób gdy w tym czasie nasz punkt widzenia jest dla niego taki sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zmienił(a) tytuł na Kobe nie żyje
  • Eld podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.