Skocz do zawartości

Playoffs 2019 ECSF: (1) Milwaukee Bucks vs (4) Boston Celtics


Gość eF.

ECSF  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bucks vs Celtics



Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, to miały być udane playoffy, a Rozier już czekał na ciężarówki z kasą, jak to cytowany często klasyk kiedyś nazwał.
Ja również nie mam niczego do tego, kto z tej serii wyszedł zwycięsko. Typowałem Boston, ale jak już było mówione, fakt, że odpadli tak "beznamiętnie", jest tutaj szokiem, bo Milwaukee z dupy sroce nie wypadli przecież i ich sukces nie jest żadnym zaskoczeniem, bo na to pracowali cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-1 robi wrazenie.

wychodzi na to, ze 1 mecz byl wpadkiem przy pracy. o bucks juz wszystko zostalo napisane. jestem w szoku, ze defensywa bostonu ich nie zastopowala. ani indywidualnie ani zespolowo. zobaczymy jakie warunki postawi toronto(a moze jednak phila?)

boston? wow. tak zakonczyc sezon... a najlepsze dopiero przed nimi. z 1 strony wszyscy chca odejscia kyrie'go ale na miejscu kibicow celtics 3malbym mocno kciuki za to, zeby zostal. zawsze mozna go za pol roku wydealowac chocby do pelicans:p jesli faktycznie odejdzie to sa troche w dupie i w zasadzie celtics blizej bedzie do przebudowy niz do walki o cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Kojarzy ktoś taki przypadek, że zespół wygrywa wysoko w pierwszym meczu, a potem cztery razy z rzędu dostaje srogi wpierdol?

Bullsi Jordana vs Detroit w jednym z sezonów zanim zdobył pierwszy pierścień. Chociażby. 

Także Lakersi vs Bulls 91. Pierwszy mecz może nie był blamazem bo mecz na styku ale kolejne 4 były katastrofą dla Jezioranow.

Z nowszej historii ciężko mi podać. Te zresztą podane pamięta raczej każdy fan kosza z czasów MJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Także Lakersi vs Bulls 91. Pierwszy mecz może nie był blamazem bo mecz na styku ale kolejne 4 były katastrofą dla Jezioranow.

nie do końca, bo przecież w G3 była dogrywka, a i G5 to zacięte spotkanie. na takich zasadach to można też przywołać finał 2001.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

nie do końca, bo przecież w G3 była dogrywka, a i G5 było blisko. na takich zasadach to można też przywołać finał 2001.

G3 ok wybicie Jordana daje dogrywke ale w niej Lakers nie istniało zupełnie.

G5 Ok. Paxton się wkurzyl na Lakersow. Ten mecz był faktycznie niesamowity bo niesamowicie zagrał Magic (20+? Asyst bodaj), ale właśnie przez to, że to nie Jordan grał pierwsze skrzypce w końcówce trochę ma się mylne wrażenie że Bullsi do końca kontrolowali tą finałową serię.

Jednakże g2 i g4 to był blowout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jendras napisał:

Kojarzy ktoś taki przypadek, że zespół wygrywa wysoko w pierwszym meczu, a potem cztery razy z rzędu dostaje srogi wpierdol?

też mnie to zaciekawiło, więc sprawdziłem i ostatnio najbliżej było tak w 2006 gdy nets wygrali G1 +12, a potem -22, -11, -10 oraz -1.

jeszcze CHI-MIA w 2011. G1 +21 dla bulls, a następnie -10, -11, -8 i -3. jak można było o tym zapomnieć ; ]

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

Kojarzy ktoś taki przypadek, że zespół wygrywa wysoko w pierwszym meczu, a potem cztery razy z rzędu dostaje srogi wpierdol?

Przypomniała mi się seria Sonics-Lakers w WCSF w playoffs 1998

Pierwszy mecz Sonics wygrali wyraźnie (+14) a w kolejnych czterech zostali zmiażdżeni. (-24, -16, -12, -15)

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.