Skocz do zawartości

ogorki w jeziorze, czyli lato 2008


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

jendras chwila chwila.

co do smusha to i moja cierpliwosc sie dosc szybko skonzyla. juz w polowie sezonu 06/07 bylem zwolennikiem posadzenia go na lawie kosztem farmara. ale, ze farmar byl wtedy rookie to graniczylo to z cudem. jednak jakims dziwnym trafem phil sie zdecydowal za co mu chwala.

 

coka tez do pewnego momentu bronilem. na poczatku zeszlego sezonu gdy pisalem zapowiedzi na sezon 07/08 chcialem juz by cooka jak najszybciej gdzies oddano.

 

bronilem prawie do upadlego kwame browna i sashe. kwame z wiadomych powodow, a sashe bo to shooter. ja tez mam nature shotera, gralem cale zycie jako sg i wiedzialem, ze przy jego etyce pracy w pewnym momencie moze stac sie kims takim jak teraz.

 

ocena odoma moze byc rozna bo mozna ocenic 2 aspekty.

pierwszy to to czego potrzebujemy czyli jego gra na sf.

drugi to jego gra na pf jako rezerwowy.

 

za pierwsza role powinien dostac 2+ za 2 role juz 4+

 

za gadanie powinien dostac nagane to fakt. ale z 2 strony szybko przeprosil, i odsunal w cien swoje ambicje. do tego wchodzac na parkiet byl energiczny i produktywny. dlatego ocenilem go dosc pozytywnie.

 

jendras, van, cal, i kilku innych. macie qrwsko duze pojecie o lal. podobnie jak dla mnie stanowia oni(lakers) czesc waszego zycia. wiec moze qrwa przezwyciezcie swoja niemoc (jendras w twoim wypadku lenistwo) i pomozcie w tworzeniu lakers.pl w imie... gfanow lakers? zapowiada sie naprawde ciekawy sezon. nie jest wymagane pisanie codzienne. ale gdyby bylo 5 gosci a kazdy z nich przynbajmniej raz w tygodniu napisal jakis art czy sprawozdanie z meczu, to naprawde latwo i przyjemnie prowadziloby sie taka strone. a skorzystaliby na tym fani...

 

ja tez nie mam czasu. mam 2 prace i naprawde malo czasu. czasami ograniczam sie tylko do forum. ale miloby bylo zeby moje pozytywne nastawienie ktos na stronce zrownowazyl. to tyle mojej prywaty....

 

temat naszych sf'ow podejmiemy w sezonie gdy juz bedziemy cos wiedzieli.

 

z jednym sie zgodze. waltona spokojnie bym sie pozbyl. ale na niego jak ina radmanovica chetnych nie ma. a nie ma sensu chyba pakowac z nimi farmara, arize czy innych. juz lepiej zagrac z nimi caly sezon majac nadzieje, ze przy znajomosci trojkatow dadza jakies wsparcie. choc zgadzam sie, ze za duzo zarabiaja i w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby poleciał i po wszystkim, dyskusja zakończona.

Dobrze kombinuje czy nie? Mamy teraz 14 zawodników i 1 slot wolny?

The Lakers like keeping that 15th slot open for in-season transactions, and given their financial situation it's hard to justify paying luxury tax rates for a D-League player with some potential.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lud ma czego chcial:)

zastanawiam sie czy bardziej chcieli tego lakersi, czy bardziej chcial tego sam karl, ktoremu rok rozwoju w nbdl i perspektywa kolejnego roku gry poza lakers nie byla napewno spelnieniem marzen. czyli 2 ostatnie spoty zajmuja mbenga i sun.

 

a w trakcie sezonu mozemy przyjac jakiegos weterana...

 

nie zamierzam plakac, a karlowi zycze jak najlepiej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie spodzewałem sie ze akurat Karl wypadnie,ale widać cięcia musiały być. Zgodzę się z Me Myself and I,że moze to byc taka furtka dla wymiany Odoma.

 

A tak poza tym i co najważniejsze to dzisiaj zaczynamy sezon:)

 

O 01:00 naszego czasu zaczyna Boston i Cleveland,zresztą pokazuja to na c+,a my zaczynamy o 3:30 przez tą zmianę czasu. Ja osobiśie odliczam już godziny,więc długo się nie będę nad meczem rozpisywał- pewnie zrobi to niezastąpiony badboys2 na lakers.pl:) Takze nie pozostaje nic wiecej tylko czekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuszczenie Karla nie ma raczej nic wspólnego z ewentualnymi transferami, bo spokojnie można by go było zwolnić później, gdyby faktycznie było coś na rzeczy. Chodzi po prostu o oszczędności - Lakers musieliby płacić dwukrotność kontraktu Karla, a że - powiedzmy sobie szczerze - Coby nie był nam szczególnie potrzebny, to skończyło się tak jak się skończyło.

 

bb2 - Dzięki. Może mnie to zmobilizuje i czasem coś napiszę, o ile ktoś będzie miał ochotę to czytać :]

 

 

A jeśli chodzi o wolnych weteranów, to mnie się marzy Mourning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuszczenie Karla nie ma raczej nic wspólnego z ewentualnymi transferami, bo spokojnie można by go było zwolnić później, gdyby faktycznie było coś na rzeczy. Chodzi po prostu o oszczędności - Lakers musieliby płacić dwukrotność kontraktu Karla, a że - powiedzmy sobie szczerze - Coby nie był nam szczególnie potrzebny, to skończyło się tak jak się skończyło.

jedno drugiego nie wyklucza :) nie był potrzebny, nie grałby, płacić trzeba, a może gdzieś indziej dostanie szansę jeszcze teraz, więc w pewien sposób poszli i jemu na rękę dając mu wolną rękę :P i sobie też oszczędzając kasę teraz i zostawiając pole manewru na bliżej nieokreśloną przyszłość...

 

kurcze, mecz o 3.30 a potem 8h w pracy na zombiaka, czasy studiowania to piękne czasy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, mecz o 3.30 a potem 8h w pracy na zombiaka, czasy studiowania to piękne czasy :mrgreen:

ech niestety mnie wciąż wnerwia to, że jak przez tych ostatnich parę lat można było spokojnie po nocach siedzieć i co najwyżej nie pójść później na zajęcia to Lakers byli słabi, a jak teraz jest drużyna mistrzowskiego formatu to człowiek musi do roboty rano wstawać :evil:

 

no nic podejrzewam, że ciekawość i nałóg wygra dzisiaj u mnie z rozsądkiem i na mecz sobie wstanę w sumie mecz na TNT do tego ceremonia wręczania biżuterii Celtics więc wcześniej jak o 4 nie ma chyba co budzika nastawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafka Mourninga została w szatni Miami więc bez obaw... :D

 

]

ech niestety mnie wciąż wnerwia to, że jak przez tych ostatnich parę lat można było spokojnie po nocach siedzieć i co najwyżej nie pójść później na zajęcia to Lakers byli słabi, a jak teraz jest drużyna mistrzowskiego formatu to człowiek musi do roboty rano wstawać :evil:

Ano, nie ma to jak laborki jutro o 14stej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka godzin pozostalo do meczu. w zasadzie wszystko zostalo juz napisane.

 

zatem chce szybko przed snem kilka slow napisac.

 

oczekiwania mojej osoby wzgledem tej ekipy sa bardzo wysokie. i licze, ze nie tylko dzis nie przegraja z trail blazers, ale i zalicza na dzien dobry jakis run 10-0. nie bardzo chce zapeszac, ale licze naprawde na bardzo dobry sezon i wysoki procent zwyciestw. to tyle w sumie. nie wiem jaki jest rekord nba chyba cos kolo 15 zwyciestw na dzien dobry (chyba rockets 94 czy 95) ale licze minimum na 10-0. tak jak boston rok temu zaczal mocnym uderzeniem, tak licze, ze pomimo grani w takiej konferencji zaliczymy b.dobry bilans.

 

see yaa soon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO bb2 tak mocny start jak i w ogole granie na tkaim procencie jest niewykonalne w tak piekielnie mocnej konfie. Grajac nawet 10 meczow ze slabeuszami musi sie przytrafic slabszy dzien i trzeba przegrac. Taki juz jest sport (nic nowego nie odkrylem :) ) i koniec. Chociaz - o ironio ;-) - i tak wierze ze, a nóż sie uda :)

 

Co do dzisiejszej nocy: W KONCU :!: Ilez ja sie wyczekalem na ten dzien. Oczywiscie jade z koksem od samego poczatku czyli zaczynajac od Cavsow (ktorym dzisiaj oczywiscie kibicuje 8) ), przez Byczki, na Lakers konczac :)

 

ech niestety mnie wciąż wnerwia to, że jak przez tych ostatnich parę lat można było spokojnie po nocach siedzieć i co najwyżej nie pójść później na zajęcia to Lakers byli słabi, a jak teraz jest drużyna mistrzowskiego formatu to człowiek musi do roboty rano wstawać

kurcze, mecz o 3.30 a potem 8h w pracy na zombiaka, czasy studiowania to piękne czasy

hehe, ja tu sie doluje bo jutro o 13 musze byc w robocie, a Wy wyskakujecie z 8ą :P

 

Czasy po studiach wcale nie oznaczaja zmiany trybu zycia panowie ;-) Mozna miec taka prace do ktorej na 8 rano wstawac nie trzeba a zyc z niej sie da :P

 

Tak btw. w tamtym sezonie gdy siedzialem wiekszosc nocy przy meczach live i chodzilem do roboty na 13-14 (czyli jak tylko sie budzilem:P) to wyrobilem sobie u innych reakcje typu "wow, juz wstales, tak rano?" ;-) (a, taki maly OT co by Was pogrążyć :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah lamar jest już tak przyzwyczajony że sasha kampi za linią za 3 że nie zauważa że on jest jeszcze w dresie:) Hehe świetna mina sashy po otrzymaniu piłki:D

 

Narazie z matchupu oden-bynum mało wychodzi i potwierdza się ze oden bedzie musiałdużo pracować zeby nie mieć problemu z faulami. A drew cos dziwnie dizisiaj przestrzela szczególnie ten dunk:) No ale nic to dopiero początek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Co tu sie rozdrabniac - jada z nimi jak z furą gnoju :) Nie wierze wlasnym oczom ze widze tak sumiennych i rzetelnych w defenasywie Lakersow w pierwszym meczu sezonu ;-)

 

MArtwi troche tylko Bynum, no ale wszystkiego miec nie mozna. A Kobe? Tak jak mozna bylo sie spodziewac - na 2im biegu jelsi chodzi o punktowanie, na piątce w innych aspektach - 8 zbiorek + 5 asyst w polowie? WOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Kore też od 1 siedziesz :wink:

ajj uwielbiam to 2h snu 5h basketu na 8 do szkoły 2 sprawdzianiki na dzień dobry. brakowało mi tego jak cholera :wink:

co do 1 połowy:

Jak nie przyśniemy w 3 kwarcie co lubimy czasem robić a oni bd tak rzucać to może być mały pogromik :) w sumie nie ma na co narzekać. razi mnie w sumie tylko to, że tak dużo miejsca pod koszem mają Blazers, a może raczej że tak łatwo sobie manewrują przed oddaniem rzutu, ale że dzisiaj rzucają jak lekarską to jest dobrze :wink: Bynum bd potrzebował paru spotkań, żeby się jakoś rozegrać na nowo chyba, co chociaż po tych alley-oppach widać. najjaśniej zdecydowanie Gasol (ta czapa na Aldrige'u piękna :) ), Kobe idzie na TP i pewnie je wykręci. Ciekawe czy Phil da pograć teraz więcej Farmarowi, przydałoby się w każdym bd razie. Fajnie się wprowadził Ariza, no a Odom- to podanie do Sashy= bezcenne :wink: jak to uznają za asyste dnia to się nie zdziwie, chociaż kosza w sumie nie było, albo do top10 może.

co do Blazers. rozczarowują jak cholera. nie żebym się spodziewał punkt za punkt meczu, ale rzucają fatalnie, bronią nie lepiej. W zasadzie Fernandez tylko coś fajnego pogrywa. Oden na razie chyba bez punktu jeszcze? no i najbardziej Roy, wejścia do środka i podania gdzieś pod trójki fajne, ale za mało skutecznej gry i jego punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szybko trzeba podsumować bo pasuje jeszcze się przespać chwilę:) Kobe zagrał z zaangażowaniem,szczególnie na tablicach,a w ofensywnie oczywiście zrobił to co zawsze:) Gasol bardzo dobrze,na poczatku meczu tylko on punktował.

 

Farmar i zriza dalej utrzymują dobrąformę z preseasonu,sahsa powrócił-generalnie same pozytywy I radman dzisiaj bardoz pozytywnie wypadł,Bynumowi widać brakuje wejścia w rytm,ale w q4 podciagnął sobie troche statystyki, no i standardowo 3 bloki dodał.

 

Co najwazniejsze-nasza defensywa wyglądała bardzo dobrze. Chociaz phill i tak przyczepił się do kilku pozostawinyc czystycz trójek. 8) Ale nasza gra dzisiaj bardzo się podobała.

 

A i jeszcze jedno- tak szumnie zapowiadana rywalizacja Oden-Bynum. Praktycznie jej nie było,oden szybko za 2 faule zszedł a poźniej raz stopy i koniec. Ael generalnie widać było,że obaj nie grali dłuższy czas- 0 na 4 odena i 1-4 Bynuma. Na taką rywalizacje poczekać trzeba będzie do nastpępnego spotkania z Portland- obydwaj powinni wejsć w rytm do tego czasu.

 

Tak czy inaczej mecz w naszym wykonaniu bardzo dobry a szczególnie gra defensywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.