Skocz do zawartości

ogorki w jeziorze, czyli lato 2008


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli pomyliłem nicki - sorry , ale zdarzyło się, mam nadzieję że "raz nie zawsze".

 

Czy uważam że nasz management jest głupi ? Nie, dlaczego.

Jednak nadal uważam że nie próbowali, bo wcześniej był potrzebny / patrz opis w postach wyżej / , a i w minione lato nie wiadomo było :

- w jakiej formie powróci po kontuzji Bynum,

- Ariza co zagra, jak sie wkomponuje, też przecież był kontuzjowany pod koniec sezonu,

- odpuścili Turiafa, a dopiero potem podpisali Powella, a co on pokaże dopiero zobaczymy

- o Waltonie nawet nie wspomnę

Więc Radman na dobrą sprawę jest jeszcze teraz nam potrzebny. Zakładam poprostu że Ariza będzie wymiatał , Powell okaże się dobrym transferem, Odom pokaże że daje radę na SF i stąd przy rosterze :

C - Bynum / Gasol / Mihm lub DJ

PF- Gasol / Odom / Powell

SF- Ariza / Odom / Walton

SG - Bryant / Vujacic / Yue

PG - Fisher / Farmar / np. Heath

w zimowym okienku transferowym albo po sezonie najdalej trzeba szukać chętnego na Radmana.

Oczywiście nigdy nie twierdziłem i nie twierdzę że to będzie łatwe i proste, ale spróbować trzeba.

 

Powiedzmy że po sezonie puścimy Odoma - czy w rosterze tam gdzie wpisałem "Odom" trzeba będzie umieścić "Radmanovic" - to chyba jednak wygląda gorzej ?

A będąc zdrowo ponad salary ciężko będzie kogoś dobrego dokoptować . MLE już w tym sezonie nie wydaliśmy. Podpiszemy Bynuma i Arizę i w przyszłym roku bardziej przyjdzie się trzymać za kieszeń.

 

Zaraz ktoś napisze że do contendera to za minimum będą gracze sami się pchali , jakoś w zeszłym sezonie się nie pchali wcale, a jak już to poszli np. do konkurencji / Cassell , PJ Brown, Possey /. W tym też jakoś nie pukają do LAL , poza Powellem może ... Coś w tym jest chyba ...

 

Trenerzy - ja bym chętnie widział P.Rileya albo właśnie Van Gundyego , jako następców Jacksona.

 

Jendras napisał :

[O transferach Arizy czy Gasola nie było żadnych plotek,]

 

oto co znalazłem na tym forum po przejrzeniu paru stron , sądzę że jest tego więcej :

1[co do Twojej propozycji z Gasolem to pragnę Ci przypomnieć co West chciał za niego w lutym : Gordon i Deng + cos tam jeszcze !!! fakt że gm im sie zmienił , ale na pewno nie oddadzą go za 9 pick, Duhona i Nocia .... ]

2[Celtics jeszcze czają się na Gasola, proponują za niego #5pick, Westa i Ratliffa. ]

3[Jako że Grizzlies są bardzo zainteresowani Nocionim i są w stanie zaoferować mu duży kontrakt, pojawiła się plotka o sign and trade z Bulls ktory wsyłaby do Memphis Nocioniego, Noah, Duhona plus coś jeszcze za Gasola. Nie ma co oferta ciekawa, tym bardziej że o innych konkretnych ofertach w celu pozyskania Gasola nie słychać a zarządowi Grizzlies, w tym Jerry'emu Westowi bardzo podobał się Noah.*]

 

O Arizie fakt na razie nic nie namierzylem ale ten trejd zaskoczył widocznie od razu , pisze się więcej o zawodniku w przypadku jakiś nieudanych planów. A przecież ja nie mam nic przeciwko żeby Radmana spuścić z dnia na dzień jak przyjdzie pora, bez kilku nieudanych prób, też będzie szybko i po cichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

master wydawalo mi sie zawsze zejestes kibicem cavs... niewazne;)

 

5 dni treningow dalo swoje. nie wiem czemu nikt nic nie napisal ale...

 

kobe swoje. bynum z gasolem juz lepiej. odom z lawki tez calkiem przyjemnie. mam w ogole wrazenie ze trio farmar-ariza-odom wspomagane sasha moze niezle namieszac. to sie nazywa prawdziwy 2nd unit.

 

jeszcze ponad tydzien zostal. 4 mecze do rozegrania. zobaczymy co z tego wyjdzie ale po tym co widzialem momentami w 2 i 3 kwrcie to calkiem przyjenie to wygladalo momentami. ma ktos moze link do torenta z tego meczu? nie jestem fanem meczow przedsezonowych ale takie cos warto by miec w kolekcj.

 

dzis graja z raps i czeka naszych wysokich pierwszy sprawdzian z prawdziego zdarzenia. o'neal-bosh rzucili ostatnio razem coskolo 40-50 punktow wiec moze byc ostro:)

 

w ogole ten mecz e barcelona byl chyba pierwszym, do ktorego zawodnicy podeszli sensownie. choc phil gral dlugo sunem czy innymi, ktorzy nie powinni powachac parkietu:)

 

zastanawiam sie czy jest jakas szansa zeby za rok-2 dolaczyl do nas navarro......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh 3 raz sie zabieram do pisania tego posta i zawsze mi coś przeszkadza:)Z barceloną mecz ogladałem i wreszcie zaczęli podchodzic na poważnie-szczególnie Kobe.Na plus jezscze jak zwykle Ariza i...Vlad. eżeli tak będzie grał to mysle ze Phill nie będzie miał problemu z wystawieniem s5.Co do meczu to w dalszym ciągu za dużo strat,ale nadrobiliśmy przechwytami.Wreszcie zagrał Sun i strasznie mi się z niego chciało śmiać:) Zagrał jak typowy rookie czyli pelno strat i niecelnych rzutów i w duzej mierze dzięku niemu straciliśmy prawie 20 pkt przewagi:)

 

Dzisiejszego meczu tego miniturnieju nie oglądałem,ale po skrócie widać,ze forme ma też Farmar,no i że Bynumowi gra sie już coraz lepiej,dostaje więcej podań i współpraca z Gasolem jest coraz lepsza. Brakuje mi jeszcze u niego tego timingu no i oczywiście tej agresywności pod koszem,ale to powinno wrócić z czasem:) I wydaje się,że s5 i pierwszego wchodzacego z ławki na początek sezonu mamy już ustalone:)

 

Edit- A i z ostatnieog meczu polecam dunk Farmara i akcje Arizy i Farmara:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w ogole wrazenie ze trio farmar-ariza-odom wspomagane sasha moze niezle namieszac. to sie nazywa prawdziwy 2nd unit.

 

oglądałem dzisiaj drugą połowe meczu z Raptors i fakt na tych trzech razem się naprawdę fajnie patrzy, strasznie szybkie tempo, wymuszają sporo strat idą kontry co chwila podanie Farmara do Arizy od tablicy dzisiaj :shock: nawet Walton i Mihm jak byli z tą trójką na parkiecie sprawiali dobre wrażenie i wyglądali na zdrowych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz van czyli moze byc tak, ze trzymanie odoma nawet jako rezerwowego nam sie oplaci. wiem ze to pre, wiem ze jeszcze tydzien przygotowan, ale w te 5 dni treningow zrobili naprawde spory postep. zobaczymy jak kto sie rozwinie. ale ja mam wrazenie, ze to bedzie nasz kukoc. moze nie ta rojka, moze nie ten styl, ale podobna rola. mam nadzieje, ze ten ostatni wywiad z odomem, w ktorym mowi o lamarze i odomie to cos trwalego i chocby nie wiem co nie uslyszymy jego niezadowoenia z roli jaka pelni.

 

cholernie sie ciesze ze zdrowego mihma i waltona. o ile w mihma juz dawno zwatpilismy o tyle, wiem ze walton odpowniednio przygotowany i zmotywowany, nawet przy barku szybkosci moze wniesc jakis pozytywy. ma cholernie wysokie koszykarskie iq. tu trzeba sie z tym urodzic.

 

co do arizy to jak tak bedzie gral to bedziemy mieli problemy. problemy bo wszystko rozbije sie o pieniadze, ktorych bedzie chcial. a jezeli pokaze sie z dobrej strony, to ktos go wykupi jak turiafa i dupa zbita. powrocimy do grania waltonem:P

 

moglby sie juz ten sezon zaczac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Official word from the Lakers PR staff is that Kobe Bryant suffered a hyperextended right knee and will not return in the second half. Bryant is being listed as day-to-day and will be re-examined Wednesday.

 

Bryant left the game late in the second quarter after bumping his knee.

 

Czy ktoś z was wie coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej pewnie nie wie narazie nikt-tak jak napisałeś trzeba będzie poczekać do tego badania. Ale nie wyglądalo to na ocś groxnego Kobe przesiedział całą 2 połowę na lawce ale nie było widać żadnego bólu po nim.Wg. mnie na start sezonu będzie gotowy a resztę meczów w pre sobie odpuści-oczywiscie za namową lekarzy:)

 

A co do meczu- ma ktos może torrent do pobrania go? Jedynie po skrócie i boxie widziałem,że Farmar dalej w świetnej formie a Bynum zaczyna wygladać coraz lepiej- 16-8-5-3 no i ten blok na okaforze:) Trzeba to obejrzec więc jeżeli ktosma jakiś link do pobrania to prosiłbym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz daj sobie spokoj z preseasonem.

ogladnij skroty tutaj:

http://www.lakersmedia.com/video/

a reszte olej. to tylko preseason. zabawa sie zacznie najwczesniej w polowie sezonu. w pierwszej czesci sezonu warto ogladnac tylko mecze z czolowka. chyba, ze masz mase czasu jak ja na studiach:)

w zeslym sezonie obejrzalem na zywo cos kolo... 80 spotkan z tych 100 kilku:) jak nie wiecej

w tym jak obejrze chociaz 20 na zywo to bede szczesliwy.

 

w ogole jakos jestem dziwnie spokojny ten sezon.

nie wierze by phil spieprzyl taka ukladanke.

do 3 razy sztuka. 2 finaly przegral ostatnie. pora na misia.

 

w ogole jak sobie tak przypominam ostatnie sezony. to hardkorem bylo ogladanie na zywo lakersow w sezonie 04/05 czy 05/06 a nawet 06/07. ile to my spotkan wtedy frajersko przerznelismy faq....

 

smotnie meczacy sie kobe z obrona dallas czy innymi. ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers fans can rest easy. Kobe Bryant's knee was a bit sore Wednesday, but the injury isn't serious and it's possible he won't miss any time.Kobe Bryant won't have an MRI on his hyperextended right knee, and the Lakers have listed him as day-to-day.

więc raczej możemy spać spokojnie, najlepiej jakby już to pre odpuścił sobie i na Blazers będzie cały i zdrowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no coby zablysnal po raz kolejny:)

dlatego uwazam, ze warto go trzymac bo w odroznieniu od waltona ma dynamit w nogach. a chlopaczek tak niepozornie wyglada;)

dzis slusznie czy nie, to juz nie moja sprawa, dostal nr 1 w top10 f the day za ten dunk:

 

caly top ten tutaj:

 

w przypominaam, ze juz rok temu karl tez raz zablysnal:

 

w ogole jesli mam byc szzery to nr 10 i nr 1 powinny byc duzo wyzej. nie wspominajac o ex jeziorowcu mo evansie!!!:D zmiazdzyl generalnie ta akcja.

 

a jak wiadomo bez kb ogralismy bobcats. to tylko pre ale cieszy mnie to ze wygralismy 5 pod rzad. do tego ta wspolpraca i ruchy naszych wysokich wygladja coraz lepiej.

 

do tego znowu solidnie farmar. jezeli bedzie tak gral caly sezon, to moze byc powazniejszym kanddatem do 6thman award niz lamar odom:D a odom tez niczego sobie. jutro chyba ostatni sprawdzian i we wtorek zaczynamy sezoz trailblazers, ktory to mecz zapowiada sie poprostu swietnie.

 

pytanie tylko czy zagra kobe i sasha.

 

no i co tez dosc wazne. ucielismy sklad. tak jak zapowiadano mialo sie to stac w czwartek. odpadl giles i crawford. czyli jak dla mnie wybrano najlepiej. pozostajemy niemal z tym samymn skladem co rok temu. doszedl tylko sun yue, a turiafa zastapiono powellem.

 

w 12 meczowej nie powinni sie znalezc karl, sun i mbenga albo mihm. prawdopodobnie mbenga bo mihm mial w pre mecze na poziomie 8-6.

 

zatem reasumujac. mamy zgrany sklad. w tym roku to powinno bardzo dobrze widac. dojrzeli wzyscy. pomijajac, ze mamy bardzo silna pierwsza piatke, mamy chyba najlepszy drugi garnitur w lidze. zdrowi walton i mihm to nr 11 i 12 w naszym skladzie, a przeciez to sa goscie, ktorzy w niemal kazdym innym zesole byliby pierwszymi zmiennikami... bomba. phil nie spieprz tego. nie pamietam kiedy mielismy tak silna lawke...

 

edit:

w ogole bynumowi sie nawet zarost pojawil na twarzy. juz nie wyglda jak dzieciak. nie chce szukac zdjec z rookie season iitd.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ostatni mecz pre mamy już za sobą:) Kobe "Wrócił" jeżeli można mówić tu o jakimś powrocie. Zagrał 8 minut, więc wszystko pewnie jest dobrze:) Po raz kolejny z ławki świetnie radzili sobie LO, Farmar i Ariza ( chociaż Ariza na słąbe jskuteczności 4/11). Ale to co najbardzij cieszy to coraz większe zgranie Gasola z Bynumem. No i oczywiście dzisija Bynum 23 pkt- z meczu na mecz gra coraz lepiej, I co wazne od bodajze 4 meczów regularnie dokłada to,czego nam brakowało czyli bloki. W każdym z ostatnich spotkań Drew zaliczył po 3 bloki więc timing wraca:)

 

Aaa iz zapomniałem dodać- Sasha wrócił:) Więc na początek sezonu wszyscy będą zdrowi:)

 

Tak jak pisałem-to był ostatni sparing, teraz tylko czewkać do wtorku na inauguracje sezonu i na pojedynek Oden-Bynum. Ajj już się nie mogę doczekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli parę meczów minęło i Drew zaczyna wyglądać jak ten Drew sprzed kontuzji :) już chyba na jakiś brak dynamiki nikt nie będzie narzekał

 

badboys dla mnie trzymanie Karla to i tak głupota i żaden dunk czy dwa tego nie zmienią, nie jest nam ten gość potrzebny i jak pisałem wcześniej jak mamy Radmana, Waltona i Vujacica nigdy tak naprawdę potrzebny nie będzie, marnowanie miejsca w drużynie i nic więcej. Powinien był zostać Giles, niech by się uczył na treningach czy był wysyłany do D-Fenders ktoś kto przynajmniej rokuje dobrze i może by coś z niego było, ale nie zamierzam się specjalnie przejmować ostatnim miejscem na ławce tyle, że nie zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, że warto trzymać na nim Karla dla mnie był na samym końcu listy do zatrzymania. Tak przy okazji co ciekawe mamy w drużynie tylko 7 czarnoskórych graczy na 15 możliwych to się chyba już dawno nie zdarzyło w tej lidze, nawet u Jazz bywało chyba mniej białasów :wink:

 

Jest dobrze preseason zakończone poza mniejszymi urazami wszyscy zdrowi przetrwali jakoś październik w zasadzie po raz pierwszy od już nie pamiętnych czasów nie mamy nie tylko jakiegoś startera czy gracza ze stałej rotacji nie dostępnego na opening night, ale w ogóle żadnego niedostępnego z powodów zdrowotnych i trzech zdrowych graczy zasiądzie w garniturkach w pierwszym meczu. Na pewno będą to Sun i Karl i dołączy do nich pewnie Mbenga bo Mihm zaczął przyzwoicie wyglądać i raczej to on ma większe szanse na zalapanie się do meczówej 12-stki.

 

Jest zmiana czasu więc chyba przez tydzień mecze będa o godzinę wcześniej więc o 3.30 chociaż w Bostonie będą biżuterię rozdawali i pewnie się to przesunie, no nic warto by chociaż na drugą połowę meczu wstać i przed robotą zobaczyć jak Drew jedzie z Odenem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van nie twierdze, ze nie masz racji. ale w tym momencie mamy taki klopot bogactwa, ze u nas marnowalby sie w tym momencie niemal kazdy zawodnik. niewazne czy bylby to c, pf czy pg. karla poprostu lubie i mam do niego sentyment. jakiegos kolejnego rezerwowego pg pewnie pozyskamy za rok w drafcie... a giles oczywiscie, ze moglby sie rozwinac, ale za rok beda inne priorytety jak chocby zarzymanie odoma czy arizy. za 2 lata farmar chyba itd.

zreszta niewazne. jezeli beda zdrowi to czy to karl czy sun poprostu nie pograja.

 

obecnie posiadamy pelny sklad. dawno nie mielismy takiej ekipy. i prztym pozostanmy. ciekawe jak to sie rozwinie. ale bedzie dobrze. cieszy mnie nie tyle wynik pre co nasza gra i strategia phila. przed obozem zstanaialismy sie wspolnie jak to bedzie. dzis juz wiemy. co wiecej wiemy, ze phil wybral chyba najlepsze rozwiazanie. atak z bynumem i gasole rozciaga radmanovic. pozniej 2nd unit prowadzi odom z farmarem i ariza na czele. phil stworzyl plan, o ktorym kazdy wie. ale kazdy bedzie sie musial podporzadkowywac temu planowi. i to jest najwiekszy atut calej tej sytuacji. a mozliwosci tej kadry na tym sie nie koncza. phil ma spore pole do manewru i mysle ze tego nie spieprzy.

 

jak van slusznie zauwazyles, nareszcie przystepujemy do sezonu w pelni zwarci i gotowi. najs.

 

w ogole zapraszam do lektury mojego podsumowania na lakers.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadek - kończąc już temat Radmanovica, bo szkoda na to czasu... Nie przekonuj mnie, że warto spróbować go oddać. Oczywiście, że warto, ale to jest raczej niewykonalne. I dla mnie oczywiste jest także to, że Lakers próbowali. To naprawdę nie jest filozofia wykonać parę telefonów, Kupchak musiałby być zwyczajnie ograniczony, żeby nie sprawdzić, czy są na niego chętni. Nie musiał od razu Radmanovica oddawać, ale rozeznanie na pewno zrobił. Nie ma możliwości, żeby zespół trzymał słabego zawodnika, bo bo Ariza czy Odom są niepewni (inna sprawa, że Ariza przecież wrócił po kontuzji w play-off). Jakoś Turiafa nie zatrzymali, mimo, że przecież nie wiadomo było, jak po kontuzji wyglądał będzie Bynum. Nie zatrzymali, bo priorytetem były finanse. Pozyskano tańszego Powella i dokładnie tak samo można było zrobić z Radmanem. Można by było za podobne, a nawet mniejsze pieniądze pozyskać lepszego zawodnika. Radmanovic w żadnym momencie nie był dla tego zespołu niezbędny, może i grywał w pierwszej piątce, ale mecze kończył duet Vujacic-Bryant. Nikt Radmanovica nie weźmie, bo nikt nie potrzebuje takiego gracza za taką kasę, zwłaszcza w kontekscie lata 2010, na które to większość klubów oszczędza.

 

 

A media nie wiedzą wszystkiego i nie jest powiedziane, że podają tylko prawdziwe informacje. Przed transferami Gasola i Arizy do LA nie było żadnych przecieków w prasie. Trudno żeby gazety informowały o każdym wykonanym telefonie. Piszą jeśli jest o czym. A tu nie ma, bo news wyglądałby tak: "Mitch Kupchak dzwonił do 29 pozostałych klubów w sprawie Radmanovica. 26 GM'ów rzuciło słuchawką, pozostali trzej zdążyli wcześniej Mitcha wyśmiać".

 

 

Gdybyśmy pozbyli się Radmanovica latem, moglibyśmy uderzyć np. do Poseya, który rozwiązałby nasze problemy na sf. Myślisz, że Lakers by go nie chcieli? Na pewno się ślinili, kiedy Jamesowi skończył się kontrakt. Ale co z tego, skoro muszą płacić 10 milionów rocznie Waltonowi i Vladowi.

 

 

A co do trenerów: Riley chyba da sobie już spokój z trenowaniem. Van Gundy jest solidny, ale to przede wszystkim defensywny coach. W ataku wygląda to u niego znacznie gorzej.

 

BB2: przejrzałem twoje podsumowanie i co mi się nasuwa - bardzo to optymistyczne i trochę bezkrytyczne. Niektóre oceny zdecydowanie za wysokie. Zwłaszcza dla Odoma, Radmanovica i managementu.

 

Co do Karla. Ja tam wolałem Crawforda, który ma niezłe warunki i może w przyszłosci rozwinąłby się na niezłego defensora. Ale w składzie w tym momencie i tak nie ma za bardzo miejsca dla takich graczy. Jeżeli czegoś potrzebujemy, to sf który rzuca i broni, ewentualnie rozgrywającego, ale na pewno nie kolejnych białych niebroniących strzelców (tu w nawiązaniu do pomysłu z Navarro).

 

 

dzis juz wiemy. co wiecej wiemy, ze phil wybral chyba najlepsze rozwiazanie. atak z bynumem i gasole rozciaga radmanovic.

 

No i skutek tego taki, że w pierwszej piątce na sf mamy dziurę. Phil wybrał tak naprawdę jedyne rozwiązanie, ale to nie znaczy, że nie ma ono wad. Radmanovic w rozciąganiu obrony jest dobry, kiedy ma dzień. Ale często wali cegłami. Odom gra z ławki, bo tylko tam może na razie być przydatny. Ale liczę, że czym prędzej jednak wskoczy do s5. Jak nie on, to może chociaż Vujacic. Byle nie Radman.

 

 

Co do zarostu Bynuma. Pisałem o tym podczas media day. On ma dopiero 21 lat, ludziom się sypie zarost w róznym wieku. U Drew jest on teraz dość rzadki i widać, że to dopiero początki, a nie kwestia golenia :] W każdym razie, widać w jego grze postępy, coraz lepiej wygląda, powoli wraca dynamika, więc mam nadzieję, że moje obawy się nie sprawdzą. Chociaż ciągle jeszcze nie wykorzystuje swojego wyskoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras milo, ze przejzales i sie jakos odniosles.

byc moze faktycznie oceny dla tej trojki sa za wysokie. ale imo jezeli chodzi o powierorzone role, to szczegolnie odom sie sprawdza. nie patrzymy w tym momencie na pieniadze tylko na to co robi na parkiecie. a prada jest taka, ze przy arizie o farmarze chlopak gra swoje. i wwychodzi jego wszechstronosc. zatem imo na plus.

 

a co do managmentu to turaj punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

przypomnijcie sobie ubiegloroczne lato, kiedy pisalem, ze brak zmian i cierpliwosc mozga wyjsc na mna dobre. wy rzadaliscie glowy mitcha i bynuma. co do cooka i parkera, to pozniej zdanie mielismy takie samo.

 

oczywiscie nie przewidzialem, ze zdobedziemy gasola, ale wierzylem, ze woncu albo cos zaskoczy albo kogos pozyskamy.

 

okazalo sie, ze czekanie sie oplacilo. dlatego wciaz nie uwazam zebysmy mieli dziure na sf. owszem wydamy w tym sezonie na gosci z sf(walton-odom-radmanovic) dobre 27-28 bhaniek. stach pomyslec kto by mogl u nas za to grac:D

 

ale z 2 strony przy zdrowym arizie oraz radmanovicu i odomie grajacymi swoje role, mamy wszystko co ptrzebujemy tylko, ze u 3 gosci. ma to swoje plusy i minusy.

 

ja widze minus bo ybysmy mieli jednego poseya, zamist tej trojki wystarczylaby 1 kontuzja i jestesmy w dupie. a tak majac ta trojke mamy mozliwosc rotowania:)

 

zatem na ocene dzialan mitcha przyjdzie czas po sezonie. ale moim zdaniem jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2:

 

Rola Odoma niewiele się będzie różnić od tej zeszłorocznej. Nadal będzie grał na czwórce (przynajmniej na razie), nadal w szybkiej grze z kontry, gdzie będzie miał dużo miejsca pod koszem. To nie jest dla niego żaden wyczyn, że się w niej sprawdza. 5 mógłby dostać, gdyby w presaeason dobrze spisywał się na trójce. A on przyjechał zupełnie nieprzygotowany, początkowo grał fatalnie, dopiero z czasem było coraz lepiej, ale też bez rewelacji.

 

Za słabą grę, brak przygotowania do sezonu i marudzenie na początku powinien dostać 2. Ale że w końcu przestał gadać, zanotował pewien progres, to może dostać zaliczenie. Dodatkowy + za to, że jego rzut wygląda lepiej.

 

 

oczywiscie nie przewidzialem, ze zdobedziemy gasola, ale wierzylem, ze woncu albo cos zaskoczy albo kogos pozyskamy.

Ale to nie jest kwestia wiary, ale racjonalności. Rok temu nic nie wskazywało na to, że cierpliwość się opłaci, Kupchak miał za sobą serię nieudanych ruchów, zespół grał słabo i przegrywał, Kobe chciał odejść. To co się potem wydarzyło to historia rodem z filmu, nie można było tego przewidzieć. I traktowanie jej jak podstawy do tego, by teraz znowu usiąść na dupie i nic nie robić, bo wszystko samo się ułoży, to błąd. Może i się ułoży, who knows, ale fakty są takie, że management latem nie zrobił nic, żeby wzmocnić zespół i pozbyć się pozostałych braków. I tak jesteśmy jednym z faworytów i możemy wygrać mistrzostwo, ale to bez znaczenia, jeśli na sucho ocenia się działania zarządu i jego reakcję na porażkę w finałach. Nie kombinowali na siłę, nie mieszali, to dobrze - ale na pewno za mało na piątkę.

 

 

Widzisz, bb2, ty piszesz o wierze, generalnie w każdym widzisz jakieś pozytywy, Karla chcesz zatrzymać, Sashy broniłeś, bo trafiał na treningach itp. itd. I czasem trafisz, jak z Vujacicem. I fajnie, że jesteś generalnie taką pozotywną postacią :] , ale Lakers popełniali i nadal będą popełniać błędy, które trzeba dostrzegać. A i jak będziesz bardziej krytyczny, to staniesz się też bardziej wiarygodny jako redaktor.

 

 

Ogólnie jeśli chodzi o analizy, to niż czytać cudze, wolę pisać własne ;] , ale 1. jestem za leniwy 2. musiałbym chyba założyć bloga ;] a tu jest problem, bo ->patrz pkt 1. hehe

 

 

ale z 2 strony przy zdrowym arizie oraz radmanovicu i odomie grajacymi swoje role, mamy wszystko co ptrzebujemy tylko, ze u 3 gosci. ma to swoje plusy i minusy.

 

No i to jest problem, że musimy wybierać, bo każdy wnosi co innego, a żaden z nich nie daje tego, czego potrzebujemy od startera na trójce. Ariza jest super na ławkę i niech tam zostanie. Z Odomem zobaczymy, ale najgorszy jest Radmanovic, który wnosi bardzo mało. Sam pisałeś w podsumowaniu, że od niego oczekujemy obrony i trójek. A on ani jednej z tych rzeczy nie potrafi robić solidnie. Nie wiem skąd wniosek, że mielibyśmy jednego Poseya zamiast całej trójki. Moglibyśmy sobie na niego pozwolić, gdyby nie obecność Radmanovica lub Waltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.