Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, lorak napisał(a):

tylko czy nie lepiej byłoby dać forum zdecydować? bo że ty uważasz reakcje za złe to ok, ale ja już na przykład nie, bo zwiększają pole do wyrażania ekspresji. może więc zrób po prostu ankietę i zobaczymy co woli większość.

Już kiedyś była ankieta na ten temat i mniej niż połowa głosujących była za opcją powrotu do 6 reakcji. A przykładowo, 1/4 osób była za całkowitym wywaleniem tych reakcji. 

W sumie trochę nie rozumiem aż takiego poruszenia w tej kwestii. Wydaje mi się, że ogranicza to w pewnym stopniu dyskusję na forum i jest raczej zbędne. A jeszcze dochodzi np. kwestia kółeczka wzajemnej adoracji. 

Btw, tak z tego co trochę Borys poruszył o negatywnych stronach to pamiętam, że z tymi downvote'ami się pod koniec ich istnienia niezłe szambo zrobiło na tym forum. W jaki temat człowiek nie wszedł to sporo tego było i to chyba na złość jeden drugiemu rzucali, bo się o coś tam pokłócili, lol. Raziło w oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lorak napisał(a):

tylko czy nie lepiej byłoby dać forum zdecydować? bo że ty uważasz reakcje za złe to ok, ale ja już na przykład nie, bo zwiększają pole do wyrażania ekspresji. może więc zrób po prostu ankietę i zobaczymy co woli większość.

juz mielismy ankiete nt temat i zdecydowalismy ze nie chcemy downvotow 

tematy polityczne i tak mocno podzieliy forum , niepotrzebujemy jeszcze wiecej negatywnych emocji po co dolewac oliwy do ognia ? 

downvoty spowoduja ze urzytkownicy przestana pisac cokolwiek kontrowersyjnego , negatywne oceny jeszcze bardziej skroca dyskusje , latwiej dac szybkie -1 niz merytorycznie odpowiedziec 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downvote'y byłyby spoko gdyby ludzie zdali sobie sprawę, że to jest forum o koszykówce w zaścianku internetu i nie ma żadnego znaczenia co my tutaj piszemy. To się nie stanie, więc trochę rozumiem Borysa.

Ale inne reakcje byłyby spoko, dużo lepiej mi się przeglądało forum jak jakiś beta-user pisał do mnie jakieś głupoty, a ja mogłem dać smutną minkę dla skonfundowania oponenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni minęło i jedyne co mi przeszkadza to brak przycisku edytuj na dole posta 

Nie jest to jakoś wyjątkowo uciążliwe, ale przez lata przyzwyczaiłem się że on tam jest i z automatu klikam w... Cytuj ;)

 

Jeśli dałoby się dać ten przycisk byłoby super. Jak nie to się za jakiś czas przyzwyczaję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Kilka dni minęło i jedyne co mi przeszkadza to brak przycisku edytuj na dole posta 

Nie jest to jakoś wyjątkowo uciążliwe, ale przez lata przyzwyczaiłem się że on tam jest i z automatu klikam w... Cytuj ;)

 

Jeśli dałoby się dać ten przycisk byłoby super. Jak nie to się za jakiś czas przyzwyczaję 

to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał(a):

wcześniej nie było?

nie w takim stopniu, prxynajmniej nie w USA, bo tam były badania.

12 minut temu, starYfaN napisał(a):

michael-jordan-dunk.gif 

widzisz, prawie 30 lat minęło a tobie nadal siedzi to w głowie. dzis takiego wspomnienia byś nie nabył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.07.2023 o 09:23, Pepis21 napisał(a):

Nie było, ale brak ciemnego motywu w dzisiejszych czasach to kryminał dla oczu.

zainstaluj sobie ten plug-in do przeglądarki o którym wspominał Kubas wcześniej. 'Poprawia' on nie tylko forum e-NBA ale też 95% innych stron w internecie, gdzie dominuje białe / bardzo jasne tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2023 o 18:59, rw30 napisał(a):

zainstaluj sobie ten plug-in do przeglądarki o którym wspominał Kubas wcześniej. 'Poprawia' on nie tylko forum e-NBA ale też 95% innych stron w internecie, gdzie dominuje białe / bardzo jasne tło.

Dark reader jest ogólnie spoko, tylko on generalnie po prostu odwaraca dany schemat i nie zawsze uda mi się wszystko odwrócić. Jednak przy natywnym ciemnym motywie masz pewność, że wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.