Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, fluber napisał(a):

Przeprosin za pisanie wymysłów, Julek na pewno nie dostał ode mnie nawet 1600 lajków ( a osobiście uważam że nie dostał nawet 200), a Ty piszesz o 5 tysiącach z kosmosu;)

no byłoby ciężko skoro wszystkim dałeś lekko ponad 1.5k ;]

https://e-nba.pl/profile/2273-fluber/reputation/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Przeprosin za pisanie wymysłów, Julek na pewno nie dostał ode mnie nawet 1600 lajków ( a osobiście uważam że nie dostał nawet 200), a Ty piszesz o 5 tysiącach z kosmosu;)

Takie są moje odczucia:) Wpadacie w obopólną ekstazę, jak na horyzoncie pojawia się Jaro. Ty próbujesz, nieudolnie trochę, maskować (żeby zwiększyć swój "obiektywizm"), wskazując jakieś błędy PiS w pobocznych kwestiach i insynuując, iż nie będziesz głosował na swojego idola, ale raczej nikt tego nie kupuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Takie są moje odczucia:) Wpadacie w obopólną ekstazę, jak na horyzoncie pojawia się Jaro. Ty próbujesz, nieudolnie trochę, maskować (żeby zwiększyć swój "obiektywizm"), wskazując jakieś błędy PiS w pobocznych kwestiach i insynuując, iż nie będziesz głosował na swojego idola, ale raczej nikt tego nie kupuje:)

Zatem widzisz jak bardzo obraz który masz w głowie odbiega od rzeczywistości:)

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no byłoby ciężko skoro wszystkim dałeś lekko ponad 1.5k ;]

https://e-nba.pl/profile/2273-fluber/reputation/

Dlatego napisałem o na pewno mniej niż 1600:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał(a):

( a osobiście uważam że nie dostał nawet 200)

najśmieszniejsze że od samego @Pablo81 pewnie dostałem podobną ilość xDDD

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

W takim razie przepraszam, ze napisałem, iż cenisz poglądy Juliusza:)

czyli cenicie mnie tak samo mocno

misiaki ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2023 o 19:24, Reikai napisał(a):

@Borys daloby rade dodac reakcje do postow oprocz tych serduszek? Chodzi o przywrocenie downvotow, jakis usmieszkow itd.

Czemu to zostalo w ogole usuniete? To pachnie brzydka tendencja w swiecie internetu teraz, zablokowanymi negatywnymi opiniami na youtubie itd. Nie badzmy wszyscy tacy piekni i nieskazitelni, bo komus moze byc smutno ze jego opinia zostala wysmiana.

Też mi się to nie podobało na FB, YT... Dopóki nie wprowadziła reakcje kolejna wersja forum. Wtedy powoli zacząłem widzieć ile hejty wylewa się na forum, jak się prześcigają ludzie w dawaniu downgrafow... Teraz rozumiem, czemu zniknęły źle reakcje z serwisów społecznościowych.

Także to nie podazanie za trendem, a przekonanie się na własnej skórze co jest źle dla ogółu.

Bardziej bym się skłaniał do zlikwidowania w ogóle reakcji niż do przywrócenia negatywnych.

Odnośnie rang, dajcie mi czas, teraz jestem na wakaciach, to nie było celowe wprowadzenie, raczej automatycznie się wygrało na nowej wersji i to zostawiłem, że może się przyjmie.

 

Tak sobie myślałem,że elastyczne rangi są lepsze, bo raz,że bezsensownie nie opłaca się nabijać tylko ilość komentarza, a dwa,że jak ktoś jest nowy i jest bardzo aktywnym i sensownym użytkownikiem to szybko może zostać doceniony odpowiednią ranga.

 

Przyjrze się temu systemowi, chyba lepiej go dopracować i poprowadzą fajne nazwy niż dawać archaiczny sposób duża ilość postów = wysoka ranga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Borys napisał(a):

Też mi się to nie podobało na FB, YT... Dopóki nie wprowadziła reakcje kolejna wersja forum. Wtedy powoli zacząłem widzieć ile hejty wylewa się na forum, jak się prześcigają ludzie w dawaniu downgrafow... Teraz rozumiem, czemu zniknęły źle reakcje z serwisów społecznościowych.

Także to nie podazanie za trendem, a przekonanie się na własnej skórze co jest źle dla ogółu.

Bardziej bym się skłaniał do zlikwidowania w ogóle reakcji niż do przywrócenia negatywnych.

Odnośnie rang, dajcie mi czas, teraz jestem na wakaciach, to nie było celowe wprowadzenie, raczej automatycznie się wygrało na nowej wersji i to zostawiłem, że może się przyjmie.

 

Tak sobie myślałem,że elastyczne rangi są lepsze, bo raz,że bezsensownie nie opłaca się nabijać tylko ilość komentarza, a dwa,że jak ktoś jest nowy i jest bardzo aktywnym i sensownym użytkownikiem to szybko może zostać doceniony odpowiednią ranga.

 

Przyjrze się temu systemowi, chyba lepiej go dopracować i poprowadzą fajne nazwy niż dawać archaiczny sposób duża ilość postów = wysoka ranga 

dlaczego licznik punktów, tytuły pd nickami też zostały zlikwidowane, czemu tworzysz forum pod swoją wygodę skoro nie było żadnych negetanych reakcji na ten temat, w ogóle poprzedni wygląd forum był znacznie atrakcyjniejszy, teraz nawet rozdzielczość jest jakaś dziwna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, julekstep napisał(a):

najśmieszniejsze że od samego @Pablo81 pewnie dostałem podobną ilość xDDD

czyli cenicie mnie tak samo mocno

misiaki ❤️ 

Simbasket:)

17 minut temu, fluber napisał(a):

Szkoda tylko że ja od @Pablo81 to chyba nigdy lajka nie dostałem;/

Kiedyś chyba dałem:)

Ale dziwię się, iż jako osoba siedząca w mózgach ludzi, nie dasz narcyzowi nagrody w postaci like'ów? I to z jednej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Borys napisał(a):

Też mi się to nie podobało na FB, YT... Dopóki nie wprowadziła reakcje kolejna wersja forum. Wtedy powoli zacząłem widzieć ile hejty wylewa się na forum, jak się prześcigają ludzie w dawaniu downgrafow... Teraz rozumiem, czemu zniknęły źle reakcje z serwisów społecznościowych.

Także to nie podazanie za trendem, a przekonanie się na własnej skórze co jest źle dla ogółu.

800px-JakJustyna_-_Maja_Stasko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Borys napisał(a):

Także to nie podazanie za trendem, a przekonanie się na własnej skórze co jest źle dla ogółu.

tylko czy nie lepiej byłoby dać forum zdecydować? bo że ty uważasz reakcje za złe to ok, ale ja już na przykład nie, bo zwiększają pole do wyrażania ekspresji. może więc zrób po prostu ankietę i zobaczymy co woli większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał(a):

tylko czy nie lepiej byłoby dać forum zdecydować? bo że ty uważasz reakcje za złe to ok, ale ja już na przykład nie, bo zwiększają pole do wyrażania ekspresji. może więc zrób po prostu ankietę i zobaczymy co woli większość.

Czyli jesteś zwolennikiem że większość ma racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał(a):

Czyli jesteś zwolennikiem że większość ma racje?

Na tak zamkniętym, z określoną liczba userow forum myślę że tak, bo sami najlepiej rozumiemy klimat i specyfikę.

Dajta spokój z tą mową nienawiści, bo człowiek niedowierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.