Skocz do zawartości

Nowa wersja forum


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nie wiem, przez chwilę działało, a teraz znów mi się z kompa nie osadzajo w ogóle, a z telefonu tweety z filmikami wchodzą skrzakowane

Sprawdzam, filmikiem

Nie wiem, może to ma jakieś znaczenie, ale ja zawsze po wrzuceniu linku daję enter do następnej linijki i zaczyna się ładować cały twitt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2023 o 09:49, Pepis21 napisał(a):

Dark reader jest ogólnie spoko, tylko on generalnie po prostu odwaraca dany schemat i nie zawsze uda mi się wszystko odwrócić. Jednak przy natywnym ciemnym motywie masz pewność, że wszystko jest w porządku.

 na e-NBA i w ogóle tak jak pisałem, gdzieś na 95% wszystkich stron dark reader sprawdza się świetnie

co kto lubi oczywiście, ale ja bardzo go polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takowy mail mi się właśnie przytrafił. Czy ktoś z adminów @Borys @ely3 @matek orientuje się czy to legitny mail od Was? I czy powinienem klikać w linki z tej wiadomosci. Wiadomość przyszła z no-reply@e-nba.pl

Witaj fluber,

Wykryliśmy 5 nieudanych prób logowania na twoje konto z Bojszowy, Silesia.

Jeśli to nie ty próbowałeś się zalogować, ktoś obcy próbował uzyskać dostęp do konta. Te próby zakończyły się niepowodzeniem i na przyszłość zablokowaliśmy adres IP tej osoby, więc żadne dodatkowe działania nie są wymagane. Zalecamy jednak zmianę hasła dla zwiększenia bezpieczeństwa konta - zwłaszcza, jeśli używasz tego samego hasła w innych witrynach.

Jeśli to ty, możesz zignorować tę wiadomość email i będziesz mógł ponownie zalogować się w 28.09.2023 20:06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Takowy mail mi się właśnie przytrafił. Czy ktoś z adminów @Borys @ely3 @matek orientuje się czy to legitny mail od Was? I czy powinienem klikać w linki z tej wiadomosci. Wiadomość przyszła z no-reply@e-nba.pl

Witaj fluber,

Wykryliśmy 5 nieudanych prób logowania na twoje konto z Bojszowy, Silesia.

Jeśli to nie ty próbowałeś się zalogować, ktoś obcy próbował uzyskać dostęp do konta. Te próby zakończyły się niepowodzeniem i na przyszłość zablokowaliśmy adres IP tej osoby, więc żadne dodatkowe działania nie są wymagane. Zalecamy jednak zmianę hasła dla zwiększenia bezpieczeństwa konta - zwłaszcza, jeśli używasz tego samego hasła w innych witrynach.

Jeśli to ty, możesz zignorować tę wiadomość email i będziesz mógł ponownie zalogować się w 28.09.2023 20:06.

Czujesz że PiS przegra wybory i uciekasz za granicę, żeby cię nie dojechali za wspieranie reżimu  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, matek napisał(a):

Nic mi nie wiadomo.

Poza tym przeceniasz możliwości zwykłych modów co do możliwości wysyłania wiadomości systemowych do userów lub sprawdzania takich spraw, jak próby logowań.

Może Borys może to sprawdzać, moderatorzy nie.

Zastanawialem się czy to w ogóle legitna wiadomość, bo w żadnym momencie mnie nie wylogowalo.  

Czyli jak rozumiem modzi nie mają podglądu pod zablokowane adresy IP i nie jesteś w stanie zweryfikować czy faktycznie czyjeś IP zostało zablokowane z tej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2023 o 15:31, ely3 napisał(a):

My nie widzimy czy ktoś się logował udanie lub też nie. Więc jedynie ktoś kto ma uprawnienia admina mógłby to sprawdzić 

Sprawa się już wyjaśniła. To January próbował się włamać na moje i Ronniego konto. 

Jakie planujecie wyciągnąć wobec niego konsekwencje, bo to że on na tu uprawnienia moderatorskie do czegokolwiek jest w tej sytuacji niedopuszczalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Sprawa się już wyjaśniła. To January próbował się włamać na moje i Ronniego konto. 

Jakie planujecie wyciągnąć wobec niego konsekwencje, bo to że on na tu uprawnienia moderatorskie do czegokolwiek jest w tej sytuacji niedopuszczalne?

Osoba która w ogóle nie wchodzi na forum? Zakaz pisania go zniszczy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 22:37, fluber napisał(a):

Sprawa się już wyjaśniła. To January próbował się włamać na moje i Ronniego konto. 

Jakie planujecie wyciągnąć wobec niego konsekwencje, bo to że on na tu uprawnienia moderatorskie do czegokolwiek jest w tej sytuacji niedopuszczalne?

Sporo mnie tu nie było. Co wy wyprawiacie na tym forum? January taki przecież szanowany był i wychwalany po tym jak w najbardziej ohydny sposób wyzywał moją rodzinę. Od zawsze twierdziłem, że to człowiek nieogarnięty umysłowo.

Jaka aferka mnie ominęła?

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DLT_Braddock napisał(a):

Sporo mnie tu nie było. Co wy wyprawiacie na tym forum? January taki przecież szanowany był i wychwalany po tym jak w najbardziej ohydny sposób wyzywał moją rodzinę. Od zawsze twierdziłem, że to człowiek nieogarnięty umysłowo.

Jaka aferka mnie ominęła?

9999 userów na 10000 bierze stycznia ponad tobą pasożycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.